WP Cloud Plugins - en to hu_HU translation catalogue (1711 entries)

en:  In most cases this can be enabled via your server configuration panel. Otherwise, ask your web host how to enable this extension for your server.
hu_HU:  A legtöbb esetben ezt a szerver konfigurációs paneljén keresztül lehet engedélyezni. Ellenkező esetben kérdezze meg webhosztját, hogyan engedélyezheti ezt a kiterjesztést a kiszolgálón.

en: "Access Forbidden" Notice
hu_HU: "Hozzáférés megtiltva" értesítés

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
hu_HU: %1$s - Új verzió érhető el (%2$s)

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 256MB. See: %2$s
hu_HU: %1$s - Javasoljuk, hogy a memória legyen legalább 256 MB. Lásd:%2$s

en: %d file(s) uploaded for product
hu_HU: %d feltöltött fájl(ok) a termékhez

en: %s activity for %s
hu_HU: %s tevékenység %s

en: %s added as downloadable file!
hu_HU: %s letölthető fájlként hozzáadva!

en: %s added the %s %s in %s
hu_HU: %s hozzáadta a %s %s %s-ban

en: %s approved the collection on %s
hu_HU: %s jóváhagyta az %s gyűjtést

en: %s created a %s for the %s %s
hu_HU: %s létrehozott egy %s fájlt a következőhöz: %s %s

en: %s deleted the %s %s
hu_HU: %s törölte a %s %s

en: %s downloaded %s files from %s %s as ZIP file
hu_HU: %s letöltött %s fájlokat %s %s ZIP fájlként

en: %s downloaded the %s %s
hu_HU: %s letöltötte a %s %s

en: %s downloaded the %s %s as %s file
hu_HU: %s letöltötte az %s %s mint %s fájlt

en: %s edited the %s %s
hu_HU: %s szerkesztette a %s %s

en: %s has not yet approved the collection. The latest changes are from %s
hu_HU: %s még nem hagyta jóvá a gyűjteményt. A legutóbbi változások a %s-től származnak

en: %s items
hu_HU: %s elem

en: %s module
hu_HU: %s modul

en: %s moved the %s %s to %s
hu_HU: %s áthelyezte az %s %s a %s

en: %s needs your help!
hu_HU: %s a segítségedre van szüksége!

en: %s performed an action: %s for %s
hu_HU: %s végrehajtott egy műveletet: %s a %s esetében

en: %s previewed the %s %s
hu_HU: %s előnézet a %s %s

en: %s renamed the %s %s to %s
hu_HU: %s átnevezték a (z) %s %s értékét %s értékre

en: %s searched for "%s" in %s
hu_HU: %s keresett "%s" in %s

en: %s searched for: %s
hu_HU: %s keresett: %s

en: %s streamed the %s %s
hu_HU: %s streaming the %s %s

en: %s tried to upload %s (%s) to %s
hu_HU: %s megpróbálta feltölteni %s (%s) a %s

en: %s updated the %s of the %s %s
hu_HU: %s frissítette a (z) %s %s %s értékét

en: %s updated the description of the %s %s
hu_HU: %s frissítette a %s %s leírását

en: (no title)
hu_HU: (Nincs cím)

en: (x) selected
hu_HU: (x) kiválasztott

en: 1 month
hu_HU: 1 hónap

en: 1 week
hu_HU: 1 hét

en: 1 year
hu_HU: 1 év

en: 1,5 year
hu_HU: 1,5 év

en: 2 weeks
hu_HU: 2 hét

en: 2 years
hu_HU: 2 év

en: 3 months
hu_HU: 3 hónap

en: 6 months
hu_HU: 6 hónap

en: A PHP extension stopped the file upload
hu_HU: Egy PHP kiterjesztés leállította a fájl feltöltését

en: A visitor
hu_HU: Látogató

en: ACF field name
hu_HU: ACF mező neve

en: ACTION REQUIRED: WP Cloud Plugin lost authorization to %s account
hu_HU: SZÜKSÉGES: A WP Cloud Plugin elvesztette a (z) %s fiók engedélyét

en: AJAX Requests Checks
hu_HU: AJAX kérések ellenőrzése

en: API Application
hu_HU: API alkalmazás

en: Abort upload
hu_HU: Feltöltés megszakítása

en: Accent Color
hu_HU: Kiemelés színe

en: Access Forbidden
hu_HU: Hozzáférés megtagadva

en: Accessibility
hu_HU: Hozzáférés

en: Account (ID: %s) is not connected.
hu_HU: A fiók (ID: %s) nincs csatlakoztatva.

en: Account Email
hu_HU: Email

en: Account ID
hu_HU: Fiók azonosító

en: Account Name
hu_HU: Számlaszám

en: Account Profile Image Url
hu_HU: Fiók profil kép Url

en: Account is not linked to the plugin anymore.
hu_HU: A fiók már nem kapcsolódik a bővítményhez.

en: Account not connected
hu_HU: Nem csatlakoztatott számla

en: Accounts
hu_HU: Fiókok

en: Action page
hu_HU: Akció oldal

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Activate
hu_HU: Aktiválás

en: Activate License
hu_HU: Licensz aktiválása

en: Activate the Google Pop Out button which is visible in the inline preview for a couple of file formats.
hu_HU: Aktiválja a Google Pop Out gombot, amely néhány fájlformátum esetében látható a soron belüli előnézetben.

en: Activate the plugin!
hu_HU: Aktiválja a plugin-t!

en: Activate via Envato Market
hu_HU: Aktiválás az Envato Market-en keresztül

en: Activate your license
hu_HU: Aktiválja licencét

en: Active plugins
hu_HU: Aktív bővítmények

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add & Configure Modules
hu_HU: Modulok hozzáadása és konfigurálása

en: Add Account
hu_HU: Számla hozzáadása

en: Add Direct links
hu_HU: Adjon hozzá közvetlen linkeket

en: Add File
hu_HU: Fájl hozzáadása

en: Add Label
hu_HU: Címke hozzáadása

en: Add Module
hu_HU: Modul hozzáadása

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New Module
hu_HU: Új modul hozzáadása

en: Add a button to download a file
hu_HU: Fájl letöltésére szolgáló gomb hozzáadása

en: Add a description...
hu_HU: Adj hozzá leírást...

en: Add a list of file download/view links
hu_HU: Fájlok letöltési/megnézési linkjeinek listájának hozzáadása

en: Add a prefix to the name of the uploaded files. This can include a folder path.
hu_HU: Adjon előtagot a feltöltött fájlok nevéhez. Ez tartalmazhat egy mappa elérési útvonalát.

en: Add a refresh button in the header so users can refresh the data in the module and pull changes.
hu_HU: Adjon hozzá egy frissítő gombot a fejlécben, hogy a felhasználók frissíthessék a modulban lévő adatokat és kihúzhassák a változásokat.

en: Add description
hu_HU: Leírás hozzáadása

en: Add extensions separated with a pipe symbol: | . E.g. jpg|png|gif.
hu_HU: Adjon hozzá csőszimbólummal elválasztott kiterjesztéseket: | . Pl. jpg|png|gif.

en: Add files or folders by name, ID or mimetype separated with a pipe symbol: | . E.g. (file1.jpg|long folder name).
hu_HU: Fájlok vagy mappák hozzáadása név, azonosító vagy mimetype alapján |-vel elválasztva, pl. (file1.jpg|hosszú mappanév).

en: Add folder
hu_HU: Új mappa hozzáadása

en: Add individual usage limits via the User Profile page. These user-specific limits will override the global or module usage limits.
hu_HU: Egyéni felhasználási korlátok hozzáadása a Felhasználói profil oldalon keresztül. Ezek a felhasználó-specifikus korlátok felülírják a globális vagy modulhasználati korlátokat.

en: Add multiple email addresses by separating them with a comma (<code>,</code>).
hu_HU: Több e-mail címet adhat hozzá vesszővel (<code>,</code>) elválasztva.

en: Add search terms if you want to start a search when the shortcode is rendered. Please note that this only affects the initial render. If you want to only show specific files, you can use the Filters tab
hu_HU: Adjon hozzá keresési kifejezéseket, ha keresést szeretne indítani a rövid kód megjelenésekor. Felhívjuk figyelmét, hogy ez csak a kezdeti megjelenítést érinti. Ha csak bizonyos fájlokat szeretne megjeleníteni, használhatja a Kizárások fület

en: Add shortcut
hu_HU: Shortcut hozzáadása

en: Add the labels that users can add to items during the review.
hu_HU: Adja hozzá azokat a címkéket, amelyeket a felhasználók a felülvizsgálat során hozzáadhatnak az elemekhez.

en: Add the user's email address to the sharing permissions of the created cloud folder. The user will be able to access the folder directly through the cloud, not just through this plugin.
hu_HU: Adja hozzá a felhasználó e-mail címét a létrehozott felhőmappa megosztási engedélyeihez. A felhasználó közvetlenül a felhőn keresztül is hozzáférhet a mappához, nem csak ezen a bővítményen keresztül.

en: Add thumbnails for the items in the playlist.
hu_HU: Miniatűrök hozzáadása a lejátszási lista elemeihez.

en: Add to Media Library
hu_HU: Hozzáadás a médiatárhoz

en: Add your WorkSpace ID if you want to use URL shortener to interact with your account in the context of your Rebrandly Workspace.
hu_HU: Adja hozzá a munkaterület azonosítóját, ha URL-rövidítőt szeretne használni a fiókjával való interakcióhoz a Rebrandly munkaterületén belül.

en: Add your file
hu_HU: Adja hozzá a fájlt

en: Add your files
hu_HU: Adja hozzá a fájljait

en: Add your own custom classes to the plugin container. Multiple classes can be added seperated by a whitespace.
hu_HU: Saját egyéni osztályok hozzáadása a plugin konténerhez. Több osztály is hozzáadható szóközzel elválasztva.

en: Add/Edit descriptions
hu_HU: Leírások hozzáadása / szerkesztése

en: Additional CSS class names
hu_HU: További CSS osztálynevek

en: Adds an Add Folder button to the upload form if the browser supports it. It allows the user to upload folders keeping their folder structure intact.
hu_HU: Hozzáad egy Mappa hozzáadása gombot a feltöltési űrlaphoz, ha a böngésző támogatja azt. Lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy mappákat töltsön fel, megőrizve a mappastruktúrát.

en: Adjust the file name by adding prefixes, suffixes and replacing the file name itself.
hu_HU: A fájlnevet előtagok és utótagok hozzáadásával, illetve magának a fájlnévnek a cseréjével módosíthatja.

en: Administrator
hu_HU: Adminisztrátor

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: After: Order notes
hu_HU: Utána: Megrendelési jegyzetek

en: After: Payment
hu_HU: Utána: Fizetés

en: After: customer details
hu_HU: Utána: ügyféladatok

en: Ai! Something has gone wrong and the selection has not yet been saved. Please try again, and if the problem persists, please contact us.
hu_HU: Ai! Valami elromlott, és a kiválasztás még nem került elmentésre. Kérjük, próbálja meg újra, és ha a probléma továbbra is fennáll, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk.

en: Albanian
hu_HU: Albánia

en: All Events
hu_HU: Összes esemény

en: All Modules
hu_HU: Minden Hét

en: All Personal Folders are created on the first rendering of a module that has the Personal Folders feature enabled.
hu_HU: Minden személyes mappa a modul első megjelenítésekor jön létre, ha a modulban engedélyezve van a személyes mappák funkció.

en: All new Review & Approve modules will automatically be assigned a randomly generated password.
hu_HU: Minden új felülvizsgálati és jóváhagyási modul automatikusan kap egy véletlenszerűen generált jelszót.

en: Allow Folder Download
hu_HU: Mappa letöltésének engedélyezése

en: Allow Mouse Click on Image
hu_HU: Egér engedélyezése Kattintson a képre

en: Allow ZIP Downloads
hu_HU: ZIP letöltések engedélyezése

en: Allow download
hu_HU: Letöltés engedélyezése

en: Allow folder upload
hu_HU: Mappák feltöltésének engedélyezése

en: Allow items to be tagged with specific labels.
hu_HU: Lehetővé teszi, hogy az elemeket egyedi címkékkel jelölje meg.

en: Allow preview in new tab
hu_HU: Előnézet engedélyezése új lapon

en: Allow switching between views
hu_HU: Lehetővé teszi a nézetek közötti váltást

en: Allow the plugin to maintain access to the content on behalf of the user.
hu_HU: Engedélyezi, hogy a plugin a felhasználó nevében hozzáférjen a tartalomhoz.

en: Allow the plugin to see and download all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can list the files through the plugin modules, the `download` permission allows your users to downloads files from your Google Drive.
hu_HU: Engedélyezze, hogy a plugin lássa és letöltse az összes %s fájlját és az Önnel megosztott fájlokat. A `see` engedélyt azért kérjük, hogy a plugin moduljain keresztül listázni tudja a fájlokat, a `download` engedély pedig lehetővé teszi, hogy a felhasználók letölthessék a fájlokat a Google Drive-ról.

en: Allow the plugin to see your primary %s email address. The email address will be displayed on this page for easy account identification.
hu_HU: Engedélyezze, hogy a plugin lássa az elsődleges %s e-mail címét. Az e-mail cím ezen az oldalon jelenik meg a fiók egyszerűbb azonosítása érdekében.

en: Allow the plugin to see your publicly available personal info, like name and profile picture.
hu_HU: Engedélyezze a bővítménynek, hogy láthassa nyilvánosan elérhető személyes adatait, például nevét és profilképét.

en: Allow the plugin to see your publicly available personal info, like name and profile picture. Your name and profile picture will be displayed on this page for easy account identification.
hu_HU: Engedélyezze, hogy a bővítmény lássa a nyilvánosan elérhető személyes adatait, például a nevét és a profilképét. Az Ön neve és profilképe ezen az oldalon jelenik meg a fiók egyszerűbb azonosítása érdekében.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes renaming, editing, deleting and sharing your files via the plugin modules.
hu_HU: Engedélyezi a bővítmény számára, hogy láthassa, letölthesse, szerkeszthesse, létrehozhassa és törölhesse az összes %s fájlját és a megosztott fájlokat. A `see` engedélyt azért kérjük, hogy a plugin moduljain keresztül megtekinthesse a fájlokat. A `create` engedély szükséges ahhoz, hogy új tartalmakat töltsön fel a felhőfiókjába. A többi engedélyre azért van szükség, hogy a felhőfiókodon lévő fájljaidat kezelni tudd. Ez magában foglalja a fájlok átnevezését, szerkesztését, törlését és megosztását a plugin modulokon keresztül.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete only specific  %s files you use with this plugin. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes downloading, renaming, editing, deleting and sharing those plugin specific files via the plugin modules. The plugin is not able to access any content on your %s which is not uploaded via the plugin.
hu_HU: Engedélyezi, hogy a plugin csak bizonyos %s fájlokat láthasson, tölthessen le, szerkeszthessen, hozhasson létre és törölhessen, amelyeket ezzel a pluginnal használ. A `see` engedélyt azért kérjük, hogy a plugin moduljain keresztül megtekinthesse a fájlokat. A `create` engedély szükséges ahhoz, hogy új tartalmakat töltsön fel a felhőfiókjába. A többi engedélyre azért van szükség, hogy a felhőfiókjában lévő fájljait kezelni tudja. Ez magában foglalja a plugin specifikus fájlok letöltését, átnevezését, szerkesztését, törlését és megosztását a plugin modulokon keresztül. A plugin nem képes hozzáférni a %s olyan tartalmakhoz, amelyeket nem a plugin segítségével töltött fel.

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files and files that are shared with you
hu_HU: Engedélyezze a bővítménynek, hogy láthassa, szerkeszthesse, létrehozhassa és törölhesse az összes %s fájlját és a megosztott fájlokat

en: Allow the user to quickly access the breadcrumb, folders and header actions by using the 'return to the top' button in the module.
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy a modulban található "vissza a tetejére" gomb segítségével gyorsan elérje a morzsákat, mappákat és fejléceket.

en: Allow the user to see thumbnail of a file when hovering over an quick preview button.
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy a fájl miniatűr képét lássa, amikor a gyors előnézet gomb fölé mozdul.

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed
hu_HU: Hagyja a felhasználót kihagyni a hirdetést, miután a következő másodperc eltelt

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed.
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy a következő másodpercek elteltével kihagyja a hirdetést.

en: Allow user to skip advertisment after the following amount of seconds have elapsed
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználó számára a reklámok kihagyását a következő másodpercek elteltével

en: Allow users to add and edit descriptions.
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználók számára a leírások hozzáadását és szerkesztését.

en: Allow users to copy content.
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználók számára a tartalom másolását.

en: Allow users to create folders.
hu_HU: Engedélyezze a felhasználók számára a mappák létrehozását.

en: Allow users to delete content on your Cloud account.
hu_HU: Engedélyezze a felhasználók számára a tartalmak törlését a Cloud-fiókjában.

en: Allow users to download complete folders as ZIP files.
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy teljes mappákat ZIP fájlként töltsenek le.

en: Allow users to edit Google Documents and Office documents.
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználók számára a Google Dokumentumok és az Office dokumentumok szerkesztését.

en: Allow users to select multiple files and folders for ZIP download
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy több fájlt és mappát válasszanak ki ZIP letöltéshez

en: Allows the plugin to edit or delete documents and list items in all site collections on behalf of the signed-in user.
hu_HU: Lehetővé teszi a bővítmény számára, hogy a bejelentkezett felhasználó nevében szerkessze vagy törölje a dokumentumokat és a listaelemeket az összes webhelygyűjteményben.

en: Allows the plugin to read all files the signed-in user can access.
hu_HU: Lehetővé teszi a bővítmény számára, hogy elolvassa az összes fájlt, amelyhez a bejelentkezett felhasználó hozzáférhet.

en: Allows the plugin to read documents and list items in all site collections on behalf of the signed-in user.
hu_HU: Lehetővé teszi a bővítmény számára, hogy a bejelentkezett felhasználó nevében dokumentumokat és listákat olvasson az összes webhelygyűjteményben.

en: Allows the plugin to read the signed-in user's files.
hu_HU: Lehetővé teszi a bővítmény számára a bejelentkezett felhasználó fájljainak olvasását.

en: Allows the plugin to read, create, update and delete all files the signed-in user can access.
hu_HU: Lehetővé teszi a bővítmény számára, hogy elolvassa, létrehozza, frissítse és törölje az összes fájlt, amelyhez a bejelentkezett felhasználó hozzáférhet.

en: Allows the plugin to read, create, update and delete the signed-in user's files.
hu_HU: Lehetővé teszi a bővítmény számára a bejelentkezett felhasználó fájljainak olvasását, létrehozását, frissítését és törlését.

en: Allows you to access your Dropbox Team Folders if you are using a Business Account
hu_HU: Lehetővé teszi, hogy hozzáférjen a Dropbox csapatmappákhoz, ha üzleti fiókot használ

en: Allows your customers to upload files when ordering this product.
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfeleknek, hogy fájlokat töltsenek fel a termék megrendelésekor.

en: Almost done...
hu_HU: Majdnem kész...

en: Almost ready
hu_HU: Majdnem kész

en: Always visible.
hu_HU: Mindig látható.

en: Always.
hu_HU: Mindig.

en: An anonymous user
hu_HU: Névtelen felhasználó

en: An anti phishing code is added to the footer of all notification emails. This helps your users verify that the email is legitimate and actually sent from your site.
hu_HU: Minden értesítő e-mail láblécébe egy anti-phishing kód kerül beillesztésre. Ez segít a felhasználóknak ellenőrizni, hogy az e-mail valódi és valóban a webhelyéről érkezett-e.

en: An estimate of the API bandwidth is used. If a user stops downloading a file before it is complete, it will still count as a full download.
hu_HU: Az API-sávszélesség becsült értékét használják. Ha a felhasználó a fájl letöltését a befejezés előtt abbahagyja, az akkor is teljes letöltésnek számít.

en: Animation duration
hu_HU: Animáció időtartama

en: Anonymous user
hu_HU: Vendég felhasználó

en: Anti Phishing code
hu_HU: Anti-phishing kód

en: Anything else you want us to know?
hu_HU: Van még valami, amit szeretnél, hogy tudjunk?

en: App Folder - Limited Access
hu_HU: Alkalmazás mappa - Korlátozott hozzáférés

en: App Folder - Only access files uploaded by the plugin
hu_HU: App Folder - Csak a plugin által feltöltött fájlokhoz való hozzáférés

en: Approval Notifications
hu_HU: Jóváhagyási értesítések

en: Approve
hu_HU: Jóváhagy

en: Approve Collection
hu_HU: A behajtás jóváhagyása

en: Approve selection
hu_HU: A kiválasztás jóváhagyása

en: Approved
hu_HU: Jóváhagyott

en: Arabic
hu_HU: Arab

en: Arrangement of the slides. Arrange the slides in a row (horizontal) or column (vertical).
hu_HU: A diák elrendezése. Rendezze a diákat sorba (vízszintesen) vagy oszlopba (függőlegesen).

en: As anonymous users will not have user metadata that can be used in the folder name template, the plugin will generate a unique user metadata object for those users instead. By default, their folder name will be prefixed with "%s" so all their folders are grouped together. You can change that prefix here.
hu_HU: Mivel a névtelen felhasználók nem rendelkeznek a mappanév sablonban használható felhasználói metaadatokkal, a bővítmény ehelyett egy egyedi felhasználói metaadat-objektumot generál a felhasználók számára. Alapértelmezés szerint a mappanevük elé "%s" kerül, így az összes mappájuk egy csoportba kerül. Ezt az előtagot itt megváltoztathatja.

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed.
hu_HU: Mivel az API nem biztosít menet közbeni miniatűröket, a bővítmény helyben generálja és tárolja azokat. Ezt a mappát szükség esetén törölheti.

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed..
hu_HU: Mivel az API nem biztosít menet közbeni miniatűröket, a bővítmény helyben generálja és tárolja azokat. Szükség esetén törölheti ezt a mappát..

en: Ascending
hu_HU: Növekvő

en: Ask to enter a password before the content is displayed.
hu_HU: A tartalom megjelenítése előtt jelszó megadására szólít fel.

en: Aspect ratio
hu_HU: Képarány

en: Attach your documents
hu_HU: Csatolja dokumentumait

en: Audio Player
hu_HU: Audio lejátszó

en: Author URL
hu_HU: Szerző URL-je

en: Authorization is managed by the Network Admin via the %sNetwork Settings%s
hu_HU: Az engedélyezést a hálózati adminisztrátor kezeli a %sHálózati beállítások%s

en: Auto Play
hu_HU: Autolejátszás

en: Auto mode
hu_HU: Automatikus üzemmód

en: Auto size
hu_HU: Automatikus méret

en: Automatically create a shared link for the upload folder.
hu_HU: Automatikusan létrehoz egy megosztott linket a feltöltési mappához.

en: Automatically create shared links for the uploaded files.
hu_HU: Automatikusan létrehozza a feltöltött fájlok megosztott linkjeit.

en: Automatically create the Personal Folders for an user after their registration on the site.
hu_HU: Automatikusan hozza létre a személyes mappákat a felhasználó számára a webhelyen történő regisztráció után.

en: Automatically generate shared links for uploaded files and folders. If you use the module as an upload field in your form, the shared links will also be stored in the form submissions.
hu_HU: Automatikusan generál megosztott linkeket a feltöltött fájlokhoz és mappákhoz. Ha a modult feltöltési mezőként használja az űrlapon, a megosztott linkek is tárolódnak az űrlapok beküldésében.

en: Automatically open the lightbox immediately after the module has loaded the content. Can be useful if you want the slideshow to start in full screen when the page opens.
hu_HU: Automatikusan nyissa meg a lightboxot közvetlenül azután, hogy a modul betöltötte a tartalmat. Hasznos lehet, ha azt szeretné, hogy a diavetítés teljes képernyőn induljon el az oldal megnyitásakor.

en: Automatically start the next item in playlist once current one is finished.
hu_HU: Automatikusan elindítja a lejátszási lista következő elemét, ha az aktuális elem befejeződött.

en: Autoplay
hu_HU: Automatikus lejátszás

en: Autoplay is generally not recommended as it is seen as a negative user experience. It is also disabled in many browsers
hu_HU: Az automatikus lejátszás általában nem ajánlott, mivel negatív felhasználói élménynek tekintik. Számos böngészőben le van tiltva

en: Available labels
hu_HU: Elérhető címkék

en: Available placeholders:
hu_HU: Rendelkezésre álló placeholders:

en: Available placeholders: %s
hu_HU: Elérhető placeholders: %s

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Background color for dark theme
hu_HU: Háttérszín sötét téma esetén

en: Background color for light theme
hu_HU: Háttérszín világos téma esetén

en: Backup
hu_HU: Biztonsági mentés

en: Backward
hu_HU: Vissza

en: Bandwidth usage
hu_HU: Sávszélesség-használat

en: Bandwidth usage (in GB)
hu_HU: Sávszélesség-használat (GB-ban)

en: Basic Actions
hu_HU: Alapvető műveletek

en: Beat
hu_HU: Üt

en: Before checkout form
hu_HU: A pénztár előtti űrlap

en: Before we start: your Data & Privacy
hu_HU: Mielőtt elkezdenénk: az Ön adatai és adatvédelme

en: Before: Order notes
hu_HU: Előtte: Megrendelési jegyzetek

en: Before: Payment
hu_HU: Előtte: Fizetés

en: Before: customer details
hu_HU: Előtte: ügyféladatok

en: Begin authorization
hu_HU: Kezdje meg az engedélyezést

en: Begin the license activation using your Envato Account or license code.
hu_HU: Kezdje el a licenc aktiválását az Envato fiókjával vagy licenckódjával.

en: Belarusian
hu_HU: Belorusz

en: Beta testing
hu_HU: Béta tesztelés

en: Black
hu_HU: Fekete

en: Block untraceable users
hu_HU: Lenyomozhatatlan felhasználók blokkolása

en: Border radius
hu_HU: Szegély rádiusz

en: Box Account Settings
hu_HU: Box fiók beállításai

en: Box will only create a single shared link per file. Setting a password, expiration date or permission will basically change the sharing permission of the file itself. It will affect the existing shared link for the file.
hu_HU: A Box csak egyetlen megosztott linket hoz létre fájlonként. A jelszó, lejárati dátum vagy engedély beállítása alapvetően magának a fájlnak a megosztási engedélyét változtatja meg. Ez hatással lesz a fájl meglévő megosztott linkjére.

en: Break link with Personal Folder
hu_HU: Kapcsolat megszakítása a Személyes mappával

en: Bulgarian
hu_HU: Bolgár

en: Business Accounts
hu_HU: Üzleti fiókok

en: Button
hu_HU: Gomb

en: Buy License
hu_HU: Licenc megvásárlása

en: By default the plugin will only load it scripts when the shortcode is present on the page. If you are dynamically loading content via AJAX calls and the plugin does not show up, please enable this setting.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a plugin csak akkor tölti be a szkripteket, ha a rövidkód jelen van az oldalon. Ha dinamikusan tölt be tartalmat AJAX-hívásokon keresztül, és a plugin nem jelenik meg, kérjük, engedélyezze ezt a beállítást.

en: By default, only Administrator users can navigate through all Personal Folders. Add other user roles if you want them to be able to see all Personal Folders.
hu_HU: Alapértelmezés szerint csak a rendszergazda felhasználók navigálhatnak az összes személyes mappában. Adjon hozzá más felhasználói szerepköröket, ha azt szeretné, hogy az összes személyes mappát láthassák.

en: By default, the last modified date will be changed to the date/time when the file was uploaded. If you want to keep the original date, enable this setting.
hu_HU: Alapértelmezés szerint az utolsó módosítás dátuma a fájl feltöltésének dátumára/időpontjára módosul. Ha az eredeti dátumot szeretné megtartani, engedélyezze ezt a beállítást.

en: Cache
hu_HU: Gyorsítótár

en: Calculating...
hu_HU: Számítás..

en: Can the plugin use OpenSSL for secure connections and encryption?
hu_HU: Használhatja-e a plugin az OpenSSL-t a biztonságos kapcsolatokhoz és a titkosításhoz?

en: Can't create link
hu_HU: Nem lehet linket létrehozni

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Cannot add %s!
hu_HU: Nem lehet hozzáadni %s!

en: Cannot create the cache directory %s, or it is not writable
hu_HU: Nem hozható létre a (z) %s gyorsítótár könyvtár, vagy nem írható

en: Cannot find .htaccess file in cache directory %s
hu_HU: Nem található .htaccess fájl a %s gyorsítótár könyvtárban

en: Cannot generate thumbnail image
hu_HU: Nem lehet előállítani miniatűr képet

en: Cannot get account storage information.
hu_HU: Nem kapja meg a fiók tárolási adatait.

en: Cannot get image
hu_HU: Nem lehet képet kapni

en: Cannot read import file.
hu_HU: Az importált fájl nem olvasható.

en: Caption / Description
hu_HU: Felirat / Leírás

en: Captions/Subtitles
hu_HU: Képaláírás / felirat

en: Cart
hu_HU: Kosár

en: Center the active slide in the viewport.
hu_HU: Az aktív dia középre állítása a nézetablakban.

en: Centred slides
hu_HU: Centrált diák

en: Change Plugin Settings
hu_HU: Módosítsa a beépülő modul beállításait

en: Chapters
hu_HU: Fejezetek

en: Check for updates
hu_HU: Frissítések keresése

en: Checkout
hu_HU: Pénztár

en: Checkout Upload location
hu_HU: Pénztárfeltöltés Feltöltés helye

en: Child theme
hu_HU: Gyereksablon

en: Chinese
hu_HU: Kínai

en: Chinese (Simplified)
hu_HU: Kínai (egyszerűsített)

en: Chinese (Traditional)
hu_HU: Hagyományos kínai)

en: Choose
hu_HU: Válassz

en: Choose from %s
hu_HU: Válasszon a (z) %s közül

en: Choose the method you would like to use to download your files. The default option is to redirect the user to a temporary URL. If you want to use your server as a proxy, select 'Download via Server'. In some cases, the plugin may revert to this method automatically.
hu_HU: Válassza ki a fájlok letöltéséhez használni kívánt módszert. Az alapértelmezett beállítás a felhasználó átirányítása egy ideiglenes URL-címre. Ha a szerverét szeretné proxy-ként használni, válassza a 'Download via Server' (Letöltés a szerveren keresztül) lehetőséget. Bizonyos esetekben a plugin automatikusan áttérhet erre a módszerre.

en: Choose this module
hu_HU: Válassza ezt a modult

en: Choose where the upload box should appear on the checkout page.
hu_HU: Válassza ki, hogy a feltöltési mező hol jelenjen meg a pénztár oldalon.

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Click to go back
hu_HU: Kattintson a vissza gombra

en: Close
hu_HU: Bezár

en: Cloud Content
hu_HU: Felhő tartalom

en: Cloud Content Accessibility
hu_HU: Felhőalapú tartalom elérhetősége

en: Collection
hu_HU: Gyűjtemény

en: Collection Approved
hu_HU: Gyűjtemény jóváhagyva

en: Collection selection "%s" approved by %s
hu_HU: Gyűjtemény kiválasztása "%s" jóváhagyta %s

en: Collection selection "%s" deleted by %s
hu_HU: Gyűjtemény kiválasztása "%s" törölte %s

en: Color Palette
hu_HU: Szín paletta

en: Communication WP Cloud Plugin license server
hu_HU: Kommunikáció WP Cloud Plugin licencszerver

en: Computers
hu_HU: Számítógépek

en: Confidential
hu_HU: Bizalmas

en: Configuration problem
hu_HU: Konfigurációs probléma

en: Configure
hu_HU: Beállítás

en: Configure Module
hu_HU: Modul konfigurálása

en: Configure or select an existing module.
hu_HU: Konfiguráljon vagy válasszon ki egy meglévő modult.

en: Configure settings for reviewing and approving items.
hu_HU: Az elemek felülvizsgálatára és jóváhagyására vonatkozó beállítások konfigurálása.

en: Configure the upload field with module builder.
hu_HU: Konfigurálja a feltöltési mezőt a modulépítővel.

en: Configure this module using the Module Builder or select an existing module.
hu_HU: Konfigurálja ezt a modult a Modulépítő segítségével, vagy válasszon ki egy meglévő modult.

en: Connect
hu_HU: Csatlakozás

en: Connect Account(s)
hu_HU: Connect számla(k)

en: Connect Personal Folders
hu_HU: Személyes mappák csatlakoztatása

en: Connect your account!
hu_HU: Csatlakoztassa fiókját!

en: Connecting with Slack can significantly enhance your management workflow. This integration allows you to receive real-time notifications about important plugin events directly in your Slack channels.
hu_HU: A Slackkel való összekapcsolás jelentősen javíthatja az irányítási munkafolyamatokat. Ez az integráció lehetővé teszi, hogy valós idejű értesítéseket kapjon a fontos plugin eseményekről közvetlenül a Slack-csatornáin.

en: Contact Support
hu_HU: Ügyfélszolgálat

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Continue with
hu_HU: Folytassa a

en: Convert
hu_HU: Átalakítás

en: Convert Documents
hu_HU: Dokumentumok átalakítása

en: Convert Raw Shortcode
hu_HU: Nyers rövidkód átalakítása

en: Convert Shortcode
hu_HU: Shortcode átalakítása

en: Convert a raw plugin shortcode into a module. If a module with the same name already exists, a duplicate will not be created.
hu_HU: Egy nyers plugin rövidkód átalakítása modullá. Ha egy azonos nevű modul már létezik, akkor a duplikátum nem jön létre.

en: Convert documents to Google Docs
hu_HU: Dokumentumok konvertálása Google Dokumentumokba

en: Convert following mimetypes
hu_HU: Konvertálja a következő típusú típust

en: Converting
hu_HU: Áttérés

en: Converting failed
hu_HU: A konvertálás sikertelen

en: Copied to clipboard!
hu_HU: Másoltam a vágólapra!

en: Copy
hu_HU: Másolás

en: Copy Filenames
hu_HU: Fájlnevek másolása

en: Copy Notifications
hu_HU: Értesítések másolása

en: Copy Shortcode
hu_HU: Shortcode másolása

en: Copy to
hu_HU: Másolás a

en: Copy to clipboard
hu_HU: Másolja a vágólapra

en: Could not add user to collection.
hu_HU: Nem sikerült felhasználót hozzáadni a gyűjteményhez.

en: Could not send email
hu_HU: Nem sikerült e-mailt küldeni

en: Could not send summary email
hu_HU: Nem tudott összefoglaló e-mailt küldeni

en: Create
hu_HU: Létrehozás

en: Create Personal Folders on registration
hu_HU: Személyes mappák létrehozása regisztrációkor

en: Create all Personal Folders the 1st time a module is used
hu_HU: Létrehozza az összes személyes mappát a modul használatának első alkalmával

en: Create direct link
hu_HU: Közvetlen link létrehozása

en: Create document
hu_HU: Dokumentum létrehozása

en: Create link with Personal Folder
hu_HU: Link létrehozása a személyes mappával

en: Create module
hu_HU: Modul létrehozása

en: Create new Google Documents via this module.
hu_HU: Új Google-dokumentumok létrehozása ezen a modulon keresztül.

en: Create new documents
hu_HU: Hozzon létre új dokumentumokat

en: Create new folders
hu_HU: Hozzon létre új mappákat

en: Create or edit a page/post, then add the WP Cloud Plugin block via your favorite editor. Configure the module and click Publish or Update.
hu_HU: Hozzon létre vagy szerkesszen egy oldalt/posztot, majd adja hozzá a WP Cloud Plugin blokkot a kedvenc szerkesztőjén keresztül. Állítsa be a modult, majd kattintson a Közzététel vagy a Frissítés gombra.

en: Create shortcuts
hu_HU: Létrehozza a parancsikonokat

en: Create shortcuts to files and folder.
hu_HU: Fájlok és mappák parancsikonjainak létrehozása.

en: Create support ticket
hu_HU: Támogatási jegy létrehozása

en: Create the module configuration via the Module Configurator and copy+paste the raw shortcode in this field.
hu_HU: Hozza létre a modul konfigurációját a Modul konfigurátoron keresztül, és másolja be a nyers rövidkódot ebbe a mezőbe.

en: Create your first Module
hu_HU: Az első modul létrehozása

en: Create zip file
hu_HU: Hozzon létre ZIP fájlt

en: Created
hu_HU: Létrehozva

en: Created by %s
hu_HU: Létrehozta %s

en: Creating a Personal Folder takes around 1 sec/folder. So it isn't recommended to enable this feature when you have tons of users.
hu_HU: Egy személyes mappa létrehozása körülbelül 1 másodpercet vesz igénybe/mappa. Ezért nem ajánlott engedélyezni ezt a funkciót, ha rengeteg felhasználója van.

en: Creating shared link...
hu_HU: Megosztott link létrehozása...

en: Creating zip file
hu_HU: Zip fájl létrehozása

en: Croatian
hu_HU: Horvát

en: Crop thumbnails
hu_HU: Miniatűrök vágása

en: Crop thumbnails to a 1:1 format.
hu_HU: A miniatűrök 1:1 formátumra vágása.

en: Cross domain verification
hu_HU: Kereszttartomány-ellenőrzés

en: Current Selection
hu_HU: Jelenlegi kiválasztás

en: Current selected folder
hu_HU: Aktuálisan kiválasztott mappa

en: Custom CSS
hu_HU: Egyedi CSS

en: Custom Image (selected below)
hu_HU: Egyéni kép (lent kiválasztva)

en: Custom button text
hu_HU: Egyéni gombszöveg

en: Custom text for the top folder
hu_HU: Egyéni szöveg a felső mappához

en: Czech
hu_HU: Cseh

en: Danish
hu_HU: Dánia

en: Dark
hu_HU: Sötét

en: Dark 1
hu_HU: Sötét 1

en: Dark 2
hu_HU: Sötét 2

en: Dashboard
hu_HU: Vezérlőpult

en: Data has been successfully imported.
hu_HU: Az adatok importálása sikeresen megtörtént.

en: Data has not been successfully imported.
hu_HU: Az adatok importálása nem sikerült.

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date of creation
hu_HU: A létrehozás dátuma

en: Deactivate
hu_HU: Kikapcsolás

en: Deactivate License
hu_HU: Licensz törlése

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default click behavior
hu_HU: Alapértelmezett kattintási viselkedés

en: Default folder for Guests and non-linked Users
hu_HU: Alapértelmezett mappa a vendégek és a nem kapcsolódó felhasználók számára

en: Default timezone is %s - it should be UTC
hu_HU: Alapértelmezett időzóna %s - legyen UTC

en: Default timezone is UTC
hu_HU: Az alapértelmezett időzóna az UTC

en: Defines the time frame for applying usage limits. Choose from predefined periods.
hu_HU: Meghatározza a felhasználási korlátozások alkalmazásának időkeretét. Válasszon az előre meghatározott időszakok közül.

en: Delay between cycles in milliseconds. Defaults to 5000.
hu_HU: A ciklusok közötti késleltetés milliszekundumban. Alapértelmezett értéke 5000.

en: Delay between slides
hu_HU: Várakozás a diák között

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete Module
hu_HU: Modul törlése

en: Delete Modules and Settings on Uninstall
hu_HU: Modulok és beállítások törlése eltávolításkor

en: Delete Notifications
hu_HU: Értesítések törlése

en: Delete Personal Folders after deleting WP User
hu_HU: Személyes mappák törlése WP User törlése után

en: Delete file
hu_HU: Fájl törlése

en: Delete to trash
hu_HU: Törlés a kukába

en: Deleted
hu_HU: Törölve

en: Deliver thumbnails directly from the OneDrive servers or store them on your own server. Storing the thumbnails locally can slow down the performance of the plugin.
hu_HU: Közvetlenül a OneDrive-kiszolgálókról szállítson miniatűröket, vagy tárolja őket saját kiszolgálóján. A miniatűrök helyi tárolása lelassíthatja a bővítmény teljesítményét.

en: Descending
hu_HU: Csökkenő

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description Upload Box
hu_HU: Leírás feltöltő doboz

en: Description position
hu_HU: Leírás pozíció

en: Description updated
hu_HU: Leírás frissítve

en: Description was edited.
hu_HU: A leírást szerkesztették.

en: Descriptions always visible
hu_HU: A leírások mindig láthatóak

en: Deselect all
hu_HU: Az összes kijelölésének törlése

en: Deselect items
hu_HU: Elemek kijelölésének megszüntetése

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Direct Link
hu_HU: Közvetlen link

en: Direct link
hu_HU: Közvetlen link

en: Direct link to this collection.
hu_HU: Közvetlen link ehhez a gyűjteményhez.

en: Direct media display
hu_HU: Közvetlen médiamegjelenítés

en: Direction
hu_HU: Irány

en: Direction of slide movement.
hu_HU: A csúszda mozgásának iránya.

en: Disable the notification for the user that executes the action.
hu_HU: A műveletet végrehajtó felhasználó értesítésének letiltása.

en: Disable this option to use the WordPress default, where the slug is generated from the title.
hu_HU: Ha kikapcsolja ezt az opciót, akkor a WordPress alapértelmezett beállítását használja, ahol a slug a címből generálódik.

en: Display a folder tree for easier navigation.
hu_HU: Mappafa megjelenítése a könnyebb navigáció érdekében.

en: Display a header that shows the folder location and action buttons.
hu_HU: Megjelenít egy fejlécet, amely a mappa helyét és a műveletgombokat mutatja.

en: Display a login message on the module if a user does not have permission to view the module.
hu_HU: Bejelentkezési üzenet megjelenítése a modulon, ha a felhasználónak nincs jogosultsága a modul megtekintésére.

en: Display a purchase button for your media by adding an url to your webshop.
hu_HU: Megjeleníthet egy vásárlási gombot a médiához a webshop URL-jének hozzáadásával.

en: Display descriptions in the slide if available.
hu_HU: A dián megjelenítheti a leírásokat, ha rendelkezésre állnak.

en: Display filename on hover
hu_HU: A fájlnév megjelenítése lebegtetéskor

en: Display folder tree
hu_HU: Mappafa megjelenítése

en: Display hidden system (dot) files (e.g. .DS_store, .config).
hu_HU: Rejtett rendszer (dot) fájlok megjelenítése (pl. .DS_store, .config).

en: Display or Hide the file names in the gallery.
hu_HU: A fájlnevek megjelenítése vagy elrejtése a galériában.

en: Display or Hide the file names in the slider item.
hu_HU: A fájlnevek megjelenítése vagy elrejtése a csúszkaelemben.

en: Display the breadcrumb with the current folder location.
hu_HU: A morzsa megjelenítése az aktuális mappa helyével.

en: Display the file names in the thumbnail view only when hovering over the file. When disabled, the file names and actions will be displayed directly under the file. On touch devices, it will always displayed.
hu_HU: A fájlnevek megjelenítése a miniatűr nézetben csak akkor, ha a fájl fölé mozgatja a mutatót. Ha letiltja, a fájlnevek és a műveletek közvetlenül a fájl alatt jelennek meg. Érintéses eszközökön mindig megjelenik.

en: Display the last modified date in the playlist.
hu_HU: Az utolsó módosítás dátumának megjelenítése a lejátszási listában.

en: Display the last modified date of the item.
hu_HU: Az elem utolsó módosítási dátumának megjelenítése.

en: Display the playlist above the video container.
hu_HU: A lejátszási lista megjelenítése a videótartály felett.

en: Display the playlist directly when the module is rendered.
hu_HU: A lejátszási lista megjelenítése közvetlenül a modul megjelenítésekor.

en: Display thumbnails
hu_HU: Miniatűrök megjelenítése

en: Display your files in the module.
hu_HU: Megjeleníti a fájlokat a modulban.

en: Display your folders and subfolders.
hu_HU: Mappák és almappák megjelenítése.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
hu_HU: Megjeleníti, hogy a WP Cron Jobs engedélyezve van-e.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
hu_HU: Megjeleníti, hogy a WordPress hibakeresési mód be van-e kapcsolva, vagy nincs bekapcsolva.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
hu_HU: Megjeleníti, hogy a WordPress hibakeresési módban van-e vagy sem.

en: Do not forget to test your module on the Front-End.
hu_HU: Ne felejtse el tesztelni a modulját a Front-End-en.

en: Do you really want to delete these files?
hu_HU: Valóban ki akarod törölni ezeket a fájlokat?

en: Do you really want to delete:
hu_HU: Valóban ki akarod törölni? :

en: Do you want to link your users manually to the folder location or should the plugin handle this automatically for you?
hu_HU: Szeretné a felhasználókat manuálisan összekapcsolni a mappa helyével, vagy a plugin automatikusan kezeli ezt Ön helyett?

en: Docs
hu_HU: Dokumentáció

en: Document
hu_HU: Dokumentum

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Documents
hu_HU: Dokumentumok

en: Does the search not return any files? Try switching to the new search API.
hu_HU: A keresés nem ad vissza egyetlen fájlt sem? Próbáljon meg átállni az új keresési API-ra.

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download API log
hu_HU: API napló letöltése

en: Download File
hu_HU: Fájl letöltése

en: Download Notifications
hu_HU: Töltse le az értesítéseket

en: Download Proof
hu_HU: Bizonyíték letöltése

en: Download Restrictions
hu_HU: Korlátozások letöltése

en: Download Video
hu_HU: Videó letöltése

en: Download as
hu_HU: Töltse le mint

en: Download content via this module.
hu_HU: Tartalom letöltése ezen a modulon keresztül.

en: Download folder
hu_HU: Összes letöltése

en: Download log
hu_HU: Napló letöltése

en: Download playlist
hu_HU: Lejátszási lista letöltése

en: Download selected
hu_HU: Csak  a kijelöltek letöltése

en: Download via Server
hu_HU: Letöltés a szerveren keresztül

en: Downloaded
hu_HU: Letöltve

en: Downloading...
hu_HU: Letöltés...

en: Downloads
hu_HU: Letöltések

en: Downloads per User
hu_HU: Felhasználónkénti letöltések

en: Downloads per file
hu_HU: Letöltések fájlonként

en: Dropbox Account Settings
hu_HU: Dropbox fiók beállításai

en: Dropbox App Key
hu_HU: Dropbox alkalmazáskulcs

en: Dropbox App Secret
hu_HU: Dropbox alkalmazás titka

en: Dropbox Team Folders
hu_HU: Dropbox Team mappák

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: Dutch
hu_HU: Holland

en: Dynamic Folders
hu_HU: Dinamikus mappák

en: Dynamic Mode
hu_HU: Dinamikus mód

en: Easily manage your Digital Download and Order Uploads in the cloud.
hu_HU: Könnyedén kezelheti digitális letöltéseit és rendelésfeltöltéseit a felhőben.

en: Edit (new window)
hu_HU: Szerkesztés (új ablak)

en: Edit Default Preset
hu_HU: Alapértelmezett előbeállítás szerkesztése

en: Edit File
hu_HU: Fájl szerkesztése

en: Edit Google Docs and Office documents
hu_HU: Szerkessze a Google Docs és az Office dokumentumokat

en: Edit Microsoft Office documents
hu_HU: Microsoft Office dokumentumok szerkesztése

en: Edit Module
hu_HU: Modul szerkesztése

en: Edit View
hu_HU: Nézet szerkesztése

en: Edit description
hu_HU: Leírás szerkesztése

en: Edit manually
hu_HU: Kézi szerkesztés

en: Edit this module via the Module Builder or manually via the raw code
hu_HU: Szerkesztheti ezt a modult a Module Builder segítségével vagy manuálisan a nyers kóddal

en: Editable
hu_HU: Szerkeszthető

en: Editable mode is only available for Google Docs & Office Docs.
hu_HU: A szerkeszthető mód csak a Google Docs és az Office Docs esetében érhető el.

en: Editable mode is only available for Office Docs.
hu_HU: A szerkeszthető mód csak az Office Docs esetében érhető el.

en: Editable with toolbar
hu_HU: Szerkeszthető eszköztárral

en: Edited
hu_HU: Szerkesztve

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Email Body (HTML)
hu_HU: E-mail szöveg (HTML)

en: Email Sender Information
hu_HU: E-mail feladó adatai

en: Email Subject
hu_HU: E-mail tárgya

en: Email Subject for ZIP downloads
hu_HU: Email Tárgy a ZIP letöltésekhez

en: Email a summary of all the events that are logged with the plugin.
hu_HU: A bővítmény által naplózott összes esemény összefoglalója e-mailben.

en: Email addresses
hu_HU: Email címek

en: Email notifications
hu_HU: Email értesítések

en: Embed
hu_HU: Beágyaz

en: Embed Documents
hu_HU: Dokumentumok beágyazása

en: Embed Files
hu_HU: Fájlok beágyazása

en: Embed Type
hu_HU: Beágyazás típusa

en: Embed documents directly into your page
hu_HU: Dokumentumok beágyazása közvetlenül az oldaladba

en: Enable API log
hu_HU: Engedélyezze az API naplót

en: Enable Gzip compression
hu_HU: Engedélyezze a Gzip tömörítést

en: Enable Personal Folders in Internal modules:
hu_HU: Személyes mappák engedélyezése a belső modulokban:

en: Enable Skip Button
hu_HU: Engedélyezze a Kihagyás gombot

en: Enable Slideshow
hu_HU: Diavetítés engedélyezése

en: Enable Video Advertisements
hu_HU: Videohirdetések engedélyezése

en: Enable some polyfill javascripts that are used by the plugin but not available in old browsers. This uses the external service cdnjs.cloudflare.com/polyfill.
hu_HU: Engedélyezzen néhány, a plugin által használt, de a régi böngészőkben nem elérhető polifill javascriptet. Ehhez a cdnjs.cloudflare.com/polyfill külső szolgáltatást használja.

en: Enable the Slideshow mode for the Lightbox.
hu_HU: Engedélyezze a Diavetítés módot a Lightbox számára.

en: Enables gzip-compression if the visitor's browser can handle it. This will increase the performance of the plugin if you are displaying large amounts of files and it reduces bandwidth usage as well. It uses the PHP ob_gzhandler() callback. Please use this setting with caution. Always test if the plugin still works on the Front-End as some servers are already configured to gzip content!
hu_HU: Engedélyezi a gzip-tömörítést, ha a látogató böngészője képes kezelni azt. Ez növeli a plugin teljesítményét, ha nagy mennyiségű fájlt jelenít meg, és csökkenti a sávszélességet is. A PHP ob_gzhandler() visszahívást használja. Kérjük, ezt a beállítást óvatosan használja. Mindig ellenőrizze, hogy a plugin továbbra is működik-e a kezelőfelületen, mivel egyes szerverek már vannak konfigurálva, hogy gzip-tartalmat szerezzenek!

en: English
hu_HU: Angol

en: Enjoying this plugin?
hu_HU: Tetszik ez a plugin?

en: Enter a name...
hu_HU: Adjon meg egy nevet...

en: Enter a short description of what the customer needs to upload
hu_HU: Írja be annak rövid leírását, amit az ügyfélnek feltöltenie kell

en: Enter an authorized email address you would like the notification email sent from. To avoid deliverability issues, always use your site domain in the from email.
hu_HU: Adja meg azt az engedélyezett e-mail címet, amelyről az értesítési e-mailt küldeni szeretné. A kézbesíthetőségi problémák elkerülése érdekében mindig a webhelye domainjét használja a from e-mailben.

en: Enter an email address when you want a reply on the notification to go to an email address that is different than the From: address.
hu_HU: Adjon meg egy e-mail címet, ha azt szeretné, hogy az értesítésre adott válasz egy olyan e-mail címre érkezzen, amely eltér a Küldő: címtől.

en: Enter password
hu_HU: Add meg a jelszavad

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or use one of the available placeholders.
hu_HU: Adja meg a nevet, amelyről az értesítési e-mailt küldeni szeretné, vagy használja a rendelkezésre álló helyőrző elemek egyikét.

en: Enter the text for the upload button.
hu_HU: Adja meg a feltöltés gomb szövegét.

en: Enter your VAST XML tag url.
hu_HU: Adja meg a VAST XML tag url címét.

en: Enter your custom branded domain you want to use.
hu_HU: Adja meg a használni kívánt egyéni márkadomént.

en: Enter your e-mail address
hu_HU: Kérjük pontosan add meg az e-mail címed

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error 104: Sorry, this file could not be downloaded.
hu_HU: 104. hiba: Sajnálom, ezt a fájlt nem lehetett letölteni.

en: Error Downloading File
hu_HU: Fájl letöltési hiba

en: Error communicating with API:
hu_HU: Hiba az API-vel való kommunikáció során:

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
hu_HU: A hibaüzenetek érzékeny információkat tartalmazhatnak az áruház környezetéről. Ezeket el kell rejteni a nem megbízható látogatóktól.

en: Error messages should not be shown to visitors.
hu_HU: A hibaüzeneteket nem szabad megjeleníteni a látogatók számára.

en: Estonian
hu_HU: Észt

en: Event
hu_HU: Esemény

en: Event Description
hu_HU: Esemény leírása

en: Event ID
hu_HU: Esemény ID

en: Event Logs
hu_HU: Eseménynaplók

en: Event Name
hu_HU: Esemény neve

en: Events per Day
hu_HU: Napi események

en: Events per User
hu_HU: Felhasználónkénti események

en: Every day
hu_HU: Minden nap

en: Everyone
hu_HU: Mindenki

en: Everything (settings, modules, event logs & user ⇔ folder links)
hu_HU: Minden (beállítások, modulok, eseménynaplók és felhasználói ⇔ mappák linkjei)

en: Exclude Roles & Users
hu_HU: Szerepkörök és felhasználók kizárása

en: Exclude users
hu_HU: Felhasználók kizárása

en: Expiration time of the shared link. By default the link will not expire.
hu_HU: A megosztott link lejárati ideje. Alapértelmezés szerint a link nem jár le.

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Extra
hu_HU: Külön

en: Failed to add file.
hu_HU: Nem sikerült fájlt hozzáadni.

en: Failed to add folder
hu_HU: Mappa hozzáadása nem sikerült

en: Failed to add user folder
hu_HU: Nem sikerült hozzáadni a felhasználói mappát

en: Failed to add user folder with template folder
hu_HU: Nem sikerült hozzáadni a felhasználói mappát sablonmappával

en: Failed to copy file.
hu_HU: A fájl másolása sikertelen.

en: Failed to copy.
hu_HU: A másolás sikertelen.

en: Failed to create file.
hu_HU: Nem sikerült létrehozni a fájlt.

en: Failed to create folder.
hu_HU: A mappa létrehozása nem sikerült.

en: Failed to create shortcut
hu_HU: Sikertelen parancsikon létrehozása

en: Failed to delete file.
hu_HU: Nem sikerült törölni a fájlt.

en: Failed to delete selection.
hu_HU: Nem sikerült törölni a kiválasztást.

en: Failed to edit description.
hu_HU: A leírás szerkesztése sikertelen.

en: Failed to edit file.
hu_HU: Nem sikerült szerkeszteni a fájlt.

en: Failed to import file.
hu_HU: A fájl importálása sikertelen.

en: Failed to load PDF Viewer widget.
hu_HU: A PDF Viewer widget betöltése sikertelen.

en: Failed to load data in folder.
hu_HU: Nem sikerült betölteni az adatokat a mappába.

en: Failed to load file.
hu_HU: Nem sikerült betölteni a fájlt.

en: Failed to load folder.
hu_HU: Nem sikerült betölteni a mappát.

en: Failed to move file.
hu_HU: A fájl áthelyezése sikertelen.

en: Failed to patch file.
hu_HU: Nem sikerült javítani a fájlt.

en: Failed to rename file.
hu_HU: Nem sikerült átnevezni a fájlt.

en: Failed to write file to disk
hu_HU: Nem sikerült írni a fájlt a lemezre

en: Fallback to the default value.
hu_HU: Visszaállítás az alapértelmezett értékre.

en: Fast - Large preview thumbnails.
hu_HU: Gyors - Nagy előnézeti miniatűrök.

en: Favorite
hu_HU: Kedvenc

en: Field
hu_HU: Mező

en: Field type
hu_HU: Mező típusa

en: File
hu_HU: Fájl

en: File Browser
hu_HU: Fájl böngésző

en: File Browser Icon Set
hu_HU: Fájl böngésző ikon készlet

en: File Browser view
hu_HU: Fájlböngésző nézet

en: File ID
hu_HU: Fájl

en: File Icon URL
hu_HU: Fájl ikon URL

en: File Rename, prefixes & suffixes
hu_HU: Fájl átnevezés, előtagok és utótagok

en: File Size
hu_HU: Fájl méret

en: File Upload
hu_HU: Fájl feltöltés

en: File Uploaded
hu_HU: Feltöltött fájl

en: File can not be found
hu_HU: A fájl nem található

en: File created
hu_HU: Létrehozott fájl

en: File deleted
hu_HU: Fájl törölve

en: File description
hu_HU: Fájl leírás

en: File description added
hu_HU: Fájl leírás

en: File download URL
hu_HU: Fájl letöltési URL

en: File downloaded
hu_HU: Letöltött fájl

en: File edited
hu_HU: Szerkesztett fájl

en: File is too big
hu_HU: A fájl túl nagy

en: File is too large
hu_HU: A fájl túl nagy

en: File is too small
hu_HU: A fájl túl kicsi

en: File item template
hu_HU: Fájl elem sablon

en: File mimetype
hu_HU: Fájl mimetype

en: File moved
hu_HU: Fájl áthelyezve

en: File name
hu_HU: Fájlnév

en: File not found
hu_HU: Fájl nem található

en: File not uploaded successfully
hu_HU: A fájl nem sikerült feltölteni

en: File preview URL
hu_HU: Fájl előnézet URL

en: File previewed
hu_HU: Fájl előnézet

en: File renamed
hu_HU: Fájl átnevezése

en: File shared
hu_HU: Megosztott fájl

en: File size
hu_HU: Fájl méret

en: File streamed
hu_HU: Fájl streamelt

en: File thumbnail URL
hu_HU: Fájl miniatűr URL

en: File type not allowed
hu_HU: A fájl típus nem megengedett

en: File upload failed
hu_HU: Fájl feltöltés sikertelen

en: File was deleted.
hu_HU: A fájl törlésre került.

en: File was renamed.
hu_HU: A fájlt átnevezték.

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Files & Folder Actions
hu_HU: Fájlok és mappák műveletek

en: Filetype not allowed
hu_HU: Nem megengedett fájltípus

en: Filipino
hu_HU: Filippínó

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Filter by Name or ID
hu_HU: Szűrés név vagy azonosító alapján

en: Filter by file extension
hu_HU: Szűrés fájlkiterjesztés szerint

en: Filters
hu_HU: Kivételek

en: Final Selection
hu_HU: Végső kiválasztás

en: Find a solution
hu_HU: Találjon megoldást

en: Finished
hu_HU: Befejeződött

en: Finnish
hu_HU: Finn

en: Folder location not longer available
hu_HU: A mappa helye már nem elérhető

en: Folders
hu_HU: Mappák

en: For an easy configuration you can just use the default App of the plugin itself.
hu_HU: Az egyszerű konfigurációhoz használhatja a bővítmény alapértelmezett Alkalmazását.

en: For example:
hu_HU: Ha nem látja az alábbi VAST url példát, kérjük, győződjön meg róla, hogy nincs engedélyezve a hirdetésblokkoló. VAST url példa:

en: For files previewed by the plugin that require public sharing permissions, remove the public sharing permissions automatically after 1 hour.
hu_HU: A bővítmény által előnézetben megjelenített, nyilvános megosztási engedélyeket igénylő fájlok esetében 1 óra elteltével automatikusan eltávolítja a nyilvános megosztási engedélyeket.

en: Format
hu_HU: Formátum

en: Forward
hu_HU: Előre

en: French
hu_HU: Francia

en: From Name
hu_HU: Feladó neve

en: From email address
hu_HU: E-mail címről

en: Full Access
hu_HU: Teljes hozzáférés

en: Full View
hu_HU: Teljes nézet

en: Full upload location path
hu_HU: Teljes feltöltési hely elérési útvonala

en: Full view with toolbar
hu_HU: Teljes nézet eszköztárral

en: Full-Text search
hu_HU: Teljes szöveges keresés

en: Fullscreen
hu_HU: Teljes képernyős

en: GZip (zlib) is used to compress the AJAX responses of the plugin.
hu_HU: A GZip (zlib) a plugin AJAX válaszának tömörítésére szolgál.

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: General
hu_HU: Általános

en: General Loader
hu_HU: Általános rakodó

en: Generate a cloud upload field.
hu_HU: Generáljon egy felhőfeltöltési mezőt.

en: Generate a form-tag for this upload field.
hu_HU: Generáljon űrlapcímkét ehhez a feltöltési mezőhöz.

en: Generate links to documents on your website. Only users with access to the module and its content will be able to open the link.
hu_HU: Létrehozhat linkeket a weboldalán található dokumentumokra. A linket csak a modulhoz és annak tartalmához hozzáféréssel rendelkező felhasználók tudják megnyitni.

en: Generate permanent shared links to your content in the Cloud.
hu_HU: Állandó megosztott linkeket hozhat létre a felhőben lévő tartalmaihoz.

en: German
hu_HU: Német

en: Get Started
hu_HU: Kezdő lépések

en: Get instant help for WP Cloud Plugins with all resources in one place! Can't find your answer and you want to speak to someone directly? Make sure you have an active support package, and create a ticket. We're here to help!
hu_HU: Azonnali segítséget kaphatsz a WP Cloud Plugins-hoz az összes erőforrással egy helyen! Nem találja a választ, és szeretne közvetlenül beszélni valakivel? Győződjön meg róla, hogy aktív támogatási csomaggal rendelkezik, és hozzon létre egy jegyet. Itt vagyunk, hogy segítsünk!

en: Get started by creating a new module
hu_HU: Kezdje egy új modul létrehozásával

en: Getting Started
hu_HU: Kezdjük el

en: Give Access to Root Folder
hu_HU: Hozzáférés biztosítása a gyökérmappához

en: Give this module a specific id. You can use this ID to target this module via your own CSS or JS code, for example.
hu_HU: Adjon a modulnak egy konkrét azonosítót. Ezt az azonosítót használhatja például arra, hogy saját CSS- vagy JS-kódjával megcélozza ezt a modult.

en: Global settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Global settings for AUTO-mode
hu_HU: Globális beállítások az AUTO üzemmódhoz

en: Global settings for MANUAL-mode
hu_HU: Globális beállítások MANUAL üzemmódhoz

en: Go Fullscreen
hu_HU: Lépjen a Teljes képernyőre

en: Go back to the start folder
hu_HU: Menj vissza a start mappába

en: Google Account Settings
hu_HU: Google-fiók beállításai

en: Google Workspace Domain
hu_HU: A Google Workspace domainje

en: Google popout button
hu_HU: Google felugró gomb

en: Grab the shortcode via the Module Configurator and copy+paste in this field.
hu_HU: Fogja meg a rövidkódot a Modul konfigurátoron keresztül, és másolja be a mezőbe.

en: Great! How about a review, then?
hu_HU: Nagy! Akkor mi lenne egy áttekintés?

en: Greek
hu_HU: Görög

en: Grid gap
hu_HU: Hálózati rés

en: Grid/Thumbnail View
hu_HU: Rács / Miniatűr nézet

en: Guests
hu_HU: Vendégek

en: Haitian Creole
hu_HU: Haiti kreol

en: Hang on. Waiting for the files...
hu_HU: Várj. A fájlok várása ...

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Hebrew
hu_HU: Héber

en: Hello %s, you have been granted access to your folder. You can now view and download the contents of this folder. If you have any questions or need further assistance, please do not hesitate to contact us.
hu_HU: Hello %s, hozzáférést kaptál a mappádhoz. Mostantól megtekintheti és letöltheti a mappa tartalmát. Ha bármilyen kérdése van, vagy további segítségre van szüksége, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal.

en: Hi there!
hu_HU: Helló!

en: Hide errors from visitors
hu_HU: Hibák elrejtése a látogatók elől

en: Hide preview
hu_HU: Előnézet elrejtése

en: Hide the following file extension
hu_HU: Rejtse el a következő fájlkiterjesztést

en: Hide the following files
hu_HU: Rejtse el a következő fájlokat

en: High
hu_HU: Magas

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: Hover over module to show navigation bar
hu_HU: A modul fölé mozgatva megjelenik a navigációs sáv

en: Hover over thumbnail area.
hu_HU: Lépjen a miniatűr terület fölé.

en: How to update your PHP version
hu_HU: Hogyan kell frissíteni a PHP verziót

en: Hungarian
hu_HU: Magyar

en: I will link the users manually via %sthis page%s.
hu_HU: A felhasználókat manuálisan fogom összekapcsolni %sezen az oldalon%s keresztül.

en: I.e. the Personal Folder name needs to contain the email address of the user.
hu_HU: Vagyis a Személyes mappa nevének tartalmaznia kell a felhasználó e-mail címét.

en: Icelandic
hu_HU: Izland

en: Icon Set
hu_HU: Ikonkészlet

en: If enabled, the dimensions of each slide are its natural dimensions. If disabled, all slides will be the same size and the image will cover the slide.
hu_HU: Ha engedélyezve van, akkor az egyes diák méretei a természetes méretek. Ha kikapcsolja, akkor minden dia azonos méretű lesz, és a kép el fogja fedni a diát.

en: If enabled, you will be able to receive beta updates in preparation for the official release. These should be fairly stable, but will be available before the final update is ready for release.
hu_HU: Ha engedélyezi, akkor a hivatalos kiadásra való felkészülés során béta frissítéseket kaphat. Ezeknek meglehetősen stabilnak kell lenniük, de még a végleges frissítés megjelenése előtt elérhetővé válnak.

en: If the document doesn't open, you are probably trying to access a protected file which requires a login.
hu_HU: Ha a dokumentum nem nyílik meg, akkor valószínűleg megpróbál hozzáférni egy védett fájlhoz, amelyhez bejelentkezés szükséges.

en: If the plugin somehow loses its authorization, a notification email will be send to the following email address.
hu_HU: Ha a bővítmény valahogy elveszíti az engedélyét, akkor a következő e-mail címre küldünk egy értesítést.

en: If the problem persists, fall back to the default App via the settings on the Advanced tab.
hu_HU: Ha a probléma továbbra is fennáll, térjen vissza az alapértelmezett alkalmazáshoz a Speciális lap beállításain keresztül.

en: If you are unable to see the example VAST url below, please make sure you do not have an ad blocker enabled. VAST url example:
hu_HU: Ha nem látja az alábbi VAST url példát, kérjük, győződjön meg róla, hogy nincs engedélyezve a hirdetésblokkoló. VAST url példa:

en: If you encounter any issues when trying to use your own App, please fall back on the default App by disabling this setting.
hu_HU: Ha a saját alkalmazás használatakor bármilyen problémával szembesül, kérjük, hogy a beállítás letiltásával térjen vissza az alapértelmezett alkalmazásra.

en: If you have a Google Workspace Domain and you want to share your documents ONLY with users having an account in your Google Workspace Domain, please insert your domain.
hu_HU: Ha rendelkezik Google Munkaterület-doménnel, és a dokumentumokat CSAK olyan felhasználókkal szeretné megosztani, akiknek fiókjuk van a Google Munkaterület-doménben, kérjük, adja meg a tartományt.

en: If you want the plugin to list only specific SharePoint sites, you can add the names of the SharePoint sites separated by a comma (,). Reducing the number of SharePoint sites that the plugin needs to monitor greatly improves performance.
hu_HU: Ha azt szeretné, hogy a bővítmény csak bizonyos SharePoint-helyeket listázzon, akkor vesszővel (,) elválasztva adhatja meg a SharePoint-helyek nevét. A bővítmény által felügyelendő SharePoint-helyek számának csökkentése jelentősen javítja a teljesítményt.

en: If you want to manage the file sharing permissions manually by yourself, disable this function. This can be useful for instance, when you are using this plugin in an intranet environment.
hu_HU: Ha a fájlmegosztási engedélyeket kézzel szeretné kezelni, tiltsa le ezt a funkciót. Ez például akkor lehet hasznos, ha a bővítményt intranetes környezetben használja.

en: If you want to modify the looks of the plugin slightly, you can insert here your custom CSS. Don't edit the CSS files itself, because those modifications will be lost during an update.
hu_HU: Ha módosítani szeretné a plugin kinézetét, ide illesztheti az egyedi CSS-t. Ne szerkessze magát a CSS fájlokat, mert ezek a módosítások el fognak veszni egy frissítés során.

en: If you want to use your own App, insert your App Secret here
hu_HU: Ha saját alkalmazását szeretné használni, illessze ide az alkalmazás titkát

en: If you want to use your own App, insert your Client Secret here
hu_HU: Ha saját alkalmazását szeretné használni, írja ide ide az ügyféltitkot

en: If you want your documents to be accessible to the public, leave this setting empty.
hu_HU: Ha azt szeretné, hogy a dokumentumok a nyilvánosság számára is hozzáférhetők legyenek, hagyja üresen ezt a beállítást.

en: If you would like to use both plugins, ask the developer to update it's code
hu_HU: Ha mindkét plugint használni szeretné, kérje meg a fejlesztőt, hogy frissítse a kódját

en: If your downloads are already limited by the global settings, you can set custom limits for this module.
hu_HU: Ha a letöltéseket már korlátozzák a globális beállítások, akkor egyéni korlátokat állíthat be ehhez a modulhoz.

en: Image Source
hu_HU: Képforrás

en: Image and video gallery
hu_HU: Kép és videó galéria

en: Image exceeds maximum height
hu_HU: A kép meghaladja a maximális magasságot

en: Image exceeds maximum width
hu_HU: A kép meghaladja a maximális szélességet

en: Image requires a minimum height
hu_HU: A kép minimális magasságot igényel

en: Image requires a minimum width
hu_HU: A kép minimális szélességet igényel

en: Image row height
hu_HU: Képsor magassága

en: Image shown in the File Browser and Gallery module when no content is found in the opened folder.
hu_HU: A Fájlböngésző és a Galéria modulban megjelenő kép, ha a megnyitott mappában nem található tartalom.

en: Image shown when a module is not accessible for the user.
hu_HU: A kép akkor jelenik meg, ha egy modul nem elérhető a felhasználó számára.

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import data
hu_HU: Adat importálása

en: Import to Media Library
hu_HU: Importálás a médiatárba

en: Important:
hu_HU: Fontos:

en: In order to display your content stored on %s, you have to authorize it with your %s account.
hu_HU: Ahhoz, hogy a %s oldalon tárolt tartalmat megjeleníthesse, engedélyeznie kell azt az %s fiókjával.

en: Inactive License
hu_HU: Inaktív licenc

en: Include files
hu_HU: Beleértve a fájlokat

en: Include folders
hu_HU: Beleértve a mappákat

en: Include system files
hu_HU: Rendszerfájlok beépítése

en: Increasing memory allocated to PHP
hu_HU: A PHP részére fenntartott memória növelése

en: Indonesian
hu_HU: Indonézia

en: Information about the data
hu_HU: Információk az adatokról

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
hu_HU: Információk a webszerverről, amely jelenleg is futtatja a honlapot.

en: Initial Search Term
hu_HU: Kezdeti keresési kifejezés

en: Inline Preview
hu_HU: Beépített előnézet

en: Insert Direct links
hu_HU: Helyezzen be közvetlen linkeket

en: Insert Links
hu_HU: Helyezzen be linkeket

en: Insert Tag
hu_HU: Helyezze be a címkét

en: Insert your %s content
hu_HU: Helyezze be %s tartalmát

en: Install the plugin
hu_HU: Telepítse a plugint

en: Instead of showing a list of individual download buttons, display one button that allows to download all the files at once as a ZIP file.
hu_HU: Az egyes letöltési gombok listája helyett jelenítsen meg egy gombot, amely lehetővé teszi az összes fájl egyszerre történő letöltését ZIP-fájlként.

en: Instead of using a static folder location, the module can also point to a dynamic folder location.
hu_HU: A statikus mappahely helyett a modul dinamikus mappahelyre is mutathat.

en: Instead of using the original top folder name, set a custom "Home" or "Start" text for the top folder in the breadcrumb path. This is useful if you do not want to reveal the top folder name.
hu_HU: Az eredeti felső mappa neve helyett állítson be egy egyéni "Home" vagy "Start" szöveget a morzsaútvonal felső mappájához. Ez akkor hasznos, ha nem szeretné felfedni a legfelső mappa nevét.

en: Integrations
hu_HU: Integrációk

en: Interval
hu_HU: Intervallum

en: Invalid
hu_HU: Érvénytelen

en: Invalid AJAX request received.
hu_HU: Érvénytelen AJAX-kérés érkezett.

en: Is the Module active?
hu_HU: Aktív a modul?

en: Is the connection to your store secure?
hu_HU: Milyen pénznemet fogsz az üzletben használni?

en: Is the layout of the Media Player all mixed up and is it not initiating properly? If that is the case, you might be encountering a conflict between media player libraries on your site. To resolve this, enable this setting to load the native MediaElement.js library.
hu_HU: A Media Player elrendezése összekeveredik, és a nem megfelelően indul? Ebben az esetben konfliktusba ütközhet a webhelyén található médialejátszó könyvtárak között. Ennek megoldásához engedélyezze ezt a beállítást a natív MediaElement.js könyvtár betöltéséhez.

en: Is your App configured to only access the App specific folder?
hu_HU: Az alkalmazás úgy van beállítva, hogy csak az alkalmazásspecifikus mappához férjen hozzá?

en: Italian
hu_HU: Olasz

en: Item
hu_HU: Elem

en: Items
hu_HU: Elemek

en: Items Shared
hu_HU: Tárgyak megosztva

en: Japanese
hu_HU: Japán

en: Jump forward %1 seconds
hu_HU: Ugrás előre% 1 másodperc

en: Jump forward 30 second
hu_HU: Ugrás előre 30 másodpercig

en: Keep last modified date
hu_HU: Az utolsó módosítás dátumának megőrzése

en: Korean
hu_HU: Korea

en: Label
hu_HU: Címke

en: Label not longer available
hu_HU: Címke már nem kapható

en: Labels
hu_HU: Címkék

en: Landscape
hu_HU: Fekvő

en: Landscape A4
hu_HU: Tájkép A4

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Last modified date
hu_HU: Utolsó módosítás dátuma

en: Latest Uploads
hu_HU: Legutóbbi feltöltések

en: Latvian
hu_HU: Litván

en: Layout
hu_HU: Elrendezés

en: Leave empty for default value.
hu_HU: Hagyja üresen az alapértelmezett értéket.

en: Leave empty for easy setup
hu_HU: Hagyja üresen az egyszerű beállításhoz

en: Leave empty for no restriction.
hu_HU: Ha nincs korlátozás, hagyja üresen.

en: Leave empty to disable Ads
hu_HU: Hagyja üresen a hirdetések letiltását

en: Leave empty to disable this filter.
hu_HU: A szűrő kikapcsolásához hagyja üresen.

en: Leave empty to use the value that is set globally.
hu_HU: Ha üresen hagyja, akkor a globálisan beállított értéket használja.

en: Leave this field empty or set it to -1 for unlimited disk space.
hu_HU: Hagyja üresen ezt a mezőt, vagy állítsa be -1-re, ha korlátlan lemezterületet szeretne.

en: Let people browse a specific folder
hu_HU: Hagyja, hogy az emberek egy adott mappát böngészhessenek

en: Let people upload content
hu_HU: Hagyja, hogy az emberek tartalmat töltsenek fel

en: Let the plugin automatically manage the dynamic folders. They will be placed in the folder selected in the Content tab.
hu_HU: Hagyja, hogy a plugin automatikusan kezelje a dinamikus mappákat. Ezek a Tartalom lapon kiválasztott mappába kerülnek.

en: Let the plugin check if AJAX requests are coming from the same site, otherwise block the request for security reasons. Disable this if you have a multi-domain configuration pointing to the same WordPress site, for example if you use language-specific domains.
hu_HU: Engedje, hogy a plugin ellenőrizze, hogy az AJAX-kérések ugyanarról a webhelyről érkeznek-e, ellenkező esetben biztonsági okokból blokkolja a kérést. Tiltsa le ezt a funkciót, ha több domain-konfiguráció mutat ugyanarra a WordPress webhelyre, például ha nyelvspecifikus domaineket használ.

en: Let the plugin check if the requested file is indeed in a folder made accessible by your module. You can disable this if your users can access all the content anyway, or if you want to improve the performance of the plugin.
hu_HU: Hagyja, hogy a plugin ellenőrizze, hogy a kért fájl valóban a modul által elérhetővé tett mappában van-e. Ezt kikapcsolhatja, ha a felhasználók egyébként is hozzáférnek az összes tartalomhoz, vagy ha javítani szeretné a plugin teljesítményét.

en: Let users attach files to this form. The files will be stored in the cloud
hu_HU: Hagyja, hogy a felhasználók fájlokat csatoljanak ehhez az űrlaphoz. A fájlok a felhőben lesznek tárolva

en: License
hu_HU: Licensz

en: License terms for WordPress Networks
hu_HU: A WordPress hálózatok licencfeltételei

en: Licenses are managed per site individually.
hu_HU: A licenceket telephelyenként külön-külön kezelik.

en: Light
hu_HU: Világos

en: Light 1
hu_HU: 1. fény

en: Light 2
hu_HU: 2. fény

en: LightBox
hu_HU: Lightbox

en: Lightbox
hu_HU: Világító doboz

en: Lightbox Scroll
hu_HU: Lightbox görgetés

en: Limit the number of downloads for all modules. You can also control the download limit per individual module in the module configuration.
hu_HU: Korlátozza a letöltések számát minden modul esetében. A modulok konfigurációjában az egyes modulok letöltési limitjét is szabályozhatja.

en: Limit the number of downloads.
hu_HU: Korlátozza a letöltések számát.

en: Limit the use of the plugin modules. For example, you can limit the number of downloads allowed. All restrictions are monitored on a per-user basis.
hu_HU: Korlátozza a bővítménymodulok használatát. Például korlátozhatja a megengedett letöltések számát. Minden korlátozást felhasználónként felügyelünk.

en: Limit the use of this module. All restrictions are monitored on a per-user basis.
hu_HU: Korlátozza a modul használatát. Minden korlátozást felhasználónként felügyelünk.

en: Limited Support!
hu_HU: Korlátozott támogatás!

en: Link Expiration
hu_HU: Link lejárata

en: Link Users to Personal Folders
hu_HU: Felhasználók összekapcsolása személyes mappákkal

en: Link to download
hu_HU: Link a letöltéshez

en: Link to editable document
hu_HU: Link a szerkeszthető dokumentumhoz

en: Link to preview
hu_HU: Link az előnézethez

en: Link to upload location in the cloud
hu_HU: Link a felhőben lévő feltöltési helyhez

en: Link to webshop
hu_HU: Link a webáruházhoz

en: List
hu_HU: Lista

en: List View
hu_HU: Lista nézet

en: List of uploaded files (HTML)
hu_HU: A feltöltött fájlok listája (HTML)

en: List of uploaded files (plain)
hu_HU: A feltöltött fájlok listája (egyszerű)

en: List of uploaded files IDs (##,###,####)
hu_HU: A feltöltött fájlok azonosítóinak listája (##,###,####)

en: List view
hu_HU: Átváltás lista nézetre

en: Live
hu_HU: Élő

en: Live Broadcast
hu_HU: Élő adás

en: Load Javascripts on all pages
hu_HU: Töltsön be Javascripteket minden oldalra

en: Load native MediaElement.js library
hu_HU: A natív MediaElement.js könyvtár betöltése

en: Loading PDF viewer...
hu_HU: PDF-néző betöltése...

en: Loading Spinner & Images
hu_HU: Spinner és képek betöltése

en: Loading image used for previews and iFrams.
hu_HU: Előnézetekhez és iFramokhoz használt kép betöltése.

en: Loading image used in the File Browser and Gallery module
hu_HU: A fájlböngészőben és a galéria modulban használt kép betöltése

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Location
hu_HU: Helyszín

en: Location Personal Folders
hu_HU: Helyszín Személyes mappák

en: Log Events
hu_HU: Naplózási események

en: Log in to this site or enable cookies in your browser to download content. Then reload this page.
hu_HU: Jelentkezzen be erre az oldalra, vagy engedélyezze a cookie-kat a böngészőjében a tartalom letöltéséhez. Ezután töltse be újra ezt az oldalt.

en: Logged in user
hu_HU: Bejelentkezett felhasználó

en: Login
hu_HU: Belépés

en: Login Message
hu_HU: Bejelentkezési üzenet

en: Login Url
hu_HU: Bejelentkezés Url

en: Logs
hu_HU: Naplók

en: Loop
hu_HU: Ismétel

en: Lost Authorization Notification
hu_HU: Elveszett engedélyről szóló értesítés

en: Low
hu_HU: Alacsony

en: Macedonian
hu_HU: Macedón

en: Make a copy
hu_HU: Másolat készítése

en: Make sure that the action is enabled.
hu_HU: Győződjön meg róla, hogy a művelet engedélyezve van az alábbi beállítással.

en: Make sure that you are using V3 keys. If you already are using ReCaptcha on your site, e.g. in a Form, you might need to disable the ReCaptcha of this plugin to prevent conflicts.
hu_HU: Győződjön meg róla, hogy V3-as kulcsokat használ. Ha már használ ReCaptchát az oldalán, pl. egy űrlapban, akkor a konfliktusok elkerülése érdekében esetleg ki kell kapcsolnia a bővítmény ReCaptcháját.

en: Make sure the action is enabled in the Actions tab.
hu_HU: Győződjön meg róla, hogy a művelet engedélyezve van a Műveletek lapon.

en: Maltese
hu_HU: Maltés

en: Manage Sharing Permission
hu_HU: Megosztási engedélyek kezelése

en: Manage the linked accounts via this page instead of via the individual sites.
hu_HU: Az összekapcsolt fiókokat ezen az oldalon keresztül kezelheti, nem pedig az egyes oldalakon keresztül.

en: Manage your %s cloud accounts
hu_HU: Kezelje %s felhőfiókjait

en: Manual
hu_HU: Kézi

en: Manual mode
hu_HU: Kézi üzemmód

en: Mask Account ID
hu_HU: Maszk számlaazonosító

en: Max upload size
hu_HU: Max feltöltési méret

en: Max uploads per session
hu_HU: Max. Feltöltés munkamenetenként

en: Maximum
hu_HU: Maximális

en: Maximum file size
hu_HU: A fájl maximális mérete

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB).
hu_HU: A feltöltésre kiválasztott fájlok maximális fájlmérete (pl. 100 MB).

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB). The maximum file size that is supported by your server is: %s.
hu_HU: A feltöltésre kiválasztott fájlok maximális fájlmérete (pl. 100 MB). A kiszolgáló által támogatott maximális fájlméret: %s.

en: Maximum number of files & folders
hu_HU: A fájlok és mappák maximális száma

en: Maximum number of files & folders allowed
hu_HU: A fájlok és mappák maximális száma

en: Maximum number of files & folders to show in the module. Can be used for instance to only show the last 5 updated documents. Leave this field empty or set it to -1 for no limit.
hu_HU: A modulban megjelenítendő fájlok és mappák maximális száma. Használható például arra, hogy csak az utolsó 5 frissített dokumentumot jelenítse meg. Hagyja üresen ezt a mezőt, vagy állítsa be -1-re, ha nincs korlátozás.

en: Maximum number of files exceeded
hu_HU: Elérte a maximális számú fájlt

en: Maximum selection size
hu_HU: Maximális kiválasztási méret

en: Maximum size
hu_HU: A fájl maximális mérete

en: Media Player Skin
hu_HU: Media Player bőr

en: Mediaplayer Buttons
hu_HU: Mediaplayer gombok

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Message displayed when a user visits a module with the Personal Folders feature set to 'Manual' mode when they don't have a Personal Folder linked to their account.
hu_HU: Üzenet jelenik meg, amikor egy felhasználó olyan modulba látogat, ahol a Személyes mappák funkció "Kézi" módban van beállítva, de nincs a fiókjához kapcsolódó Személyes mappa.

en: Message that is displayed when the user is prompted to log in.
hu_HU: Üzenet, amely akkor jelenik meg, amikor a felhasználónak be kell jelentkeznie.

en: Metadata updated
hu_HU: Metaadatok frissítve

en: Minimalistic View
hu_HU: Minimalista nézet

en: Minimum file size
hu_HU: Minimális fájlméret

en: Minimum file size for files that are selected for uploading (e.g. 5 MB).
hu_HU: A feltöltésre kiválasztott fájlok minimális fájlmérete (pl. 5 MB).

en: Missing a temporary folder
hu_HU: Nem található a temp könyvtár

en: Modifications to the default icons set will be lost during an update.
hu_HU: Az alapértelmezett ikonkészlet módosítása el fog veszni a frissítés során.

en: Modified
hu_HU: Módosított

en: Modified %s ago
hu_HU: Módosítva %s ezelőtt

en: Modified by
hu_HU: Módosította

en: Module
hu_HU: Modul

en: Module Access
hu_HU: Modul hozzáférés

en: Module Configuration
hu_HU: Shortcode Beállítások

en: Module Configurator
hu_HU: Modul konfigurátor

en: Module Container
hu_HU: Modul konténer

en: Module ID is missing
hu_HU: A modul azonosítója hiányzik

en: Module ID is missing.
hu_HU: A modul azonosítója hiányzik.

en: Module Shortcode
hu_HU: Modul rövidkód

en: Module cannot be found.
hu_HU: A modul nem található.

en: Module cannot be rendered as the requested content is not (longer) accessible. Contact the administrator to get access.
hu_HU: A modult nem lehet megjeleníteni, mivel a kért tartalom nem (többé) elérhető. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával a hozzáférésért.

en: Module height
hu_HU: Dugótartály-magasság

en: Module is succesfully updated!
hu_HU: A rövid kód sikeresen frissült!

en: Module not found
hu_HU: Modul nem található

en: Module successfully deleted.
hu_HU: A modul sikeresen törölve.

en: Module successfully updated.
hu_HU: A modul sikeresen frissült.

en: Module title
hu_HU: Modul cím

en: Module width
hu_HU: Dugótartály-szélesség

en: Modules
hu_HU: Modulok

en: Monthly
hu_HU: Havonta

en: More actions
hu_HU: Több akció

en: More information about %s
hu_HU: További információk: %s

en: Move
hu_HU: Mozgatás

en: Move Notifications
hu_HU: Mozgásértesítések

en: Move content to new folder locations.
hu_HU: Tartalom áthelyezése új mappahelyekre.

en: Move to
hu_HU: Költözik

en: Moved
hu_HU: Áthelyezve

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
hu_HU: Multibáte String (mbstring) könyvtár végzi a karakterkódolást és a kisbetűsítést, pl. az emailekben.

en: Multibyte string is required to handle (e.g.) non-Latin file names.
hu_HU: Többbájtos karakterlánc szükséges a (nem latin) fájlnevek kezeléséhez.

en: Mute
hu_HU: Néma

en: Mute Toggle
hu_HU: Némítás váltás

en: My files
hu_HU: Az én fájljaim

en: Name
hu_HU: Név szerint

en: Name Template
hu_HU: Névsablon

en: Name Template Prefix for anonymous users
hu_HU: Név sablon előtag névtelen felhasználók számára

en: Navigate through the slides using arrows above the slider.
hu_HU: A csúszkák között a csúszkák feletti nyilak segítségével navigálhat.

en: Navigate through the slides using the dots below the slider.
hu_HU: A csúszkák között a csúszkák alatti pontok segítségével navigálhat.

en: Navigate through your documents in the inline preview. Disable when each document should be shown individually without navigation arrows.
hu_HU: Navigáljon dokumentumai között a soron belüli előnézetben. Letiltja, ha minden dokumentumot külön-külön, navigációs nyilak nélkül kell megjeleníteni.

en: Navigate to Plugins → Add New, Click Upload Plugin and select the ZIP package. Click Install Now and then Activate to enable the plugin.
hu_HU: Navigáljon a Pluginok → Új hozzáadása menüpontra, kattintson a Plugin feltöltése gombra, és válassza ki a ZIP csomagot. Kattintson a Telepítés most, majd az Aktiválás gombra a bővítmény engedélyezéséhez.

en: Navigation
hu_HU: Navigáció

en: Need to revert back to the default settings? This button will instantly reset your settings to the defaults. When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked. You can revoke the authorization via the Dashboard tab.
hu_HU: Vissza szeretné állítani az alapértelmezett beállításokat? Ez a gomb azonnal visszaállítja a beállításokat az alapértelmezettekre. Amikor visszaállítja a beállításokat, a bővítmény többé nem kapcsolódik a fiókjaihoz, de a jogosultságuk nem kerül visszavonásra. A jogosultságot a Dashboard lapon keresztül vonhatja vissza.

en: Needs Review
hu_HU: Szükségletek felülvizsgálata

en: Network Wide Authorization
hu_HU: Hálózati széles körű engedélyeztetés

en: Network enabled
hu_HU: Hálózat engedélyezve

en: Network settings
hu_HU: Hálózati beállítások

en: Never.
hu_HU: Soha.

en: New Module
hu_HU: Új modul

en: New folders can be pre-populated with files copied from a template folder.
hu_HU: Az új mappák előre feltölthetők egy sablonmappából másolt fájlokkal.

en: New name:
hu_HU: Új név:

en: Next
hu_HU: Következő

en: No
hu_HU: Nem

en: No Access
hu_HU: Teljes hozzáférés

en: No PDF URL
hu_HU: Nincs PDF URL

en: No Results
hu_HU: Nincs találat

en: No account connected yet
hu_HU: Még nincs csatlakoztatott fiók

en: No activities found in this period
hu_HU: Ebben az időszakban nem található tevékenység

en: No content received. Try to reload this page.
hu_HU: Nem érkezett tartalom. Próbálja meg újratölteni az oldalt.

en: No downloads found in this period
hu_HU: Ebben az időszakban nem található letöltés

en: No expire date.
hu_HU: Nincs lejárati dátum.

en: No file was uploaded
hu_HU: Nem lett fájl feltöltve

en: No files found or selected
hu_HU: Nem található vagy kiválasztott fájl

en: No label
hu_HU: Nincs címke

en: No labels found.
hu_HU: Címkét nem találtunk.

en: No modules
hu_HU: Nincsenek modulok

en: No modules found in Trash.
hu_HU: A Trashben nem találtunk modulokat.

en: No modules found.
hu_HU: Nincsenek modulok.

en: No new description set
hu_HU: Nincs új leírás

en: No new foldername set
hu_HU: Nincs beállítva új mappanév

en: No new name set
hu_HU: Nincs új név megadva

en: No options...
hu_HU: Nincs lehetőség ...

en: No password.
hu_HU: Nincs jelszó.

en: No persons found.
hu_HU: Nem találtak személyeket.

en: No restriction
hu_HU: Nincs korlátozás

en: No role
hu_HU: Nincs szerepe

en: No users found.
hu_HU: Nincs felhasználó.

en: No, thanks
hu_HU: Nem köszönöm

en: Nonce Validation
hu_HU: Nonce validáció

en: None
hu_HU: Nincs

en: Norwegian
hu_HU: Norvég

en: Not all files could be copied.
hu_HU: Nem minden fájl másolható.

en: Not all files could be deleted.
hu_HU: Nem minden fájl törölhető.

en: Not all files could be moved.
hu_HU: Nem minden fájlt lehetett áthelyezni.

en: Not all shortcuts could be created
hu_HU: Nem minden parancsikon hozható létre

en: Not logged in users are not allowed to perform uploads by default.
hu_HU: A be nem jelentkezett felhasználók alapértelmezés szerint nem végezhetnek feltöltést.

en: Not really
hu_HU: Nem igazán

en: Not succesfully uploaded to the cloud
hu_HU: Nem sikerült feltölteni a felhőbe

en: Not uploaded to the cloud
hu_HU: Nincs feltöltve a felhőbe

en: Not yet linked to a folder
hu_HU: Még nem kapcsolódik egy mappához

en: Notification
hu_HU: Értesítő

en: Notification "%s" sent to %s recipient(s)
hu_HU: Értesítés "%s" küldése %s címzettnek

en: Notification recipient
hu_HU: Értesítés címzettje

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Notifications triggers
hu_HU: Értesítések kiváltó okok

en: Notify when someone copies files or folders.
hu_HU: Értesítés, ha valaki fájlokat vagy mappákat másol.

en: Notify when someone deletes files or folders.
hu_HU: Értesítés, ha valaki fájlokat vagy mappákat töröl.

en: Notify when someone moves files to a different folder.
hu_HU: Értesítés, ha valaki fájlokat helyez át egy másik mappába.

en: Notify when someone starts a download.
hu_HU: Értesítés, ha valaki letöltést indít.

en: Notify when someone uploads files.
hu_HU: Értesítés, ha valaki fájlokat tölt fel.

en: Number of ZIP files that can be downloaded per user, during the selected period.
hu_HU: A kiválasztott időszak alatt felhasználónként letölthető ZIP-fájlok száma.

en: Number of files uploaded (#)
hu_HU: Feltöltött fájlok száma (#)

en: Number of maximum uploads per upload session.
hu_HU: A maximális feltöltések száma feltöltési munkamenetenként.

en: Number of slides being displayed in the viewport at the same time.
hu_HU: A nézetablakban egyszerre megjelenített diák száma.

en: Number of slides going on with one next click.
hu_HU: A diák száma, amelyek egy következő kattintással folytatódnak.

en: Obfuscate the cloud account IDs used in your site's source code and front-end URLs.
hu_HU: A webhely forráskódjában és a front-end URL-címekben használt felhőfiók-azonosítók elfedése.

en: Off
hu_HU: Ki

en: Ok, sure!
hu_HU: Ok, biztos!

en: Older media player skins do not support some of the settings.
hu_HU: A régebbi médialejátszó-bőrök nem támogatják a beállítások egy részét.

en: On the main plugin options page click Add Account. Authorize the plugin by logging into your Cloud account and granting access.
hu_HU: A bővítmény fő beállításai oldalon kattintson a Számla hozzáadása gombra. Engedélyezze a bővítményt a Cloud-fiókjába való bejelentkezéssel és a hozzáférés megadásával.

en: On which email address would you like to receive the notification?
hu_HU: Melyik e-mail címen szeretné megkapni az értesítést?

en: Once a user updates their profile, their Personal Folder name will be updated.
hu_HU: Amint egy felhasználó frissíti profilját, a Személyes mappa neve is frissül.

en: OneDrive / SharePoint Account Settings
hu_HU: OneDrive / SharePoint fiókbeállítások

en: OneDrive for Business / Work Account
hu_HU: OneDrive for Business / Munkahelyi fiók

en: Only if you want to use your own App, insert your App Key here
hu_HU: <strong>Csak</strong> akkor, ha saját alkalmazását szeretné használni, írja ide ide a Google App ügyfél-azonosítóját

en: Only if you want to use your own App, insert your Client ID here
hu_HU: <strong>Csak</strong> akkor, ha saját alkalmazását szeretné használni, írja ide ide a Google App ügyfél-azonosítóját

en: Only manually added links between users and folders are displayed in this view. If you are using Dynamic Folders in Auto mode, these links are not displayed in this table.
hu_HU: Ebben a nézetben csak a felhasználók és mappák között manuálisan hozzáadott hivatkozások jelennek meg. Ha a dinamikus mappákat automatikus módban használja, ezek a hivatkozások nem jelennek meg ebben a táblázatban.

en: Oops! We couldn't verify that you're not a robot :(. Please try refreshing the page.
hu_HU: Hoppá! Nem tudtuk ellenőrizni, hogy nem robot vagy-e :(. Kérjük, próbálja meg frissíteni az oldalt.

en: Open
hu_HU: Megnyitás

en: Open Documentation
hu_HU: Nyissa meg a dokumentációt

en: Open File in %s
hu_HU: Fájl megnyitása itt: %s

en: Open Lightbox on page load
hu_HU: Lightbox megnyitása az oldal betöltésekor

en: Open Subfolder
hu_HU: Nyissa meg az Almappát

en: Open a specific folder inside the selected folder. This can be useful in combination with the Dynamic Folders feature. It allows you to create a Dynamic Folder while provide access to a specific subfolder.
hu_HU: Egy adott mappa megnyitása a kiválasztott mappán belül. Ez hasznos lehet a Dinamikus mappák funkcióval együtt. Lehetővé teszi egy dinamikus mappa létrehozását, miközben hozzáférést biztosít egy adott almappához.

en: Open preview inside a lightbox. If disabled, the preview will open in a new tab.
hu_HU: Előnézet megnyitása egy lightboxban. Ha letiltja, az előnézet egy új lapon nyílik meg.

en: OpenSSL support
hu_HU: OpenSSL támogatás

en: Or insert your license code manually:
hu_HU: Vagy adja be a licenckódot kézzel:

en: Or select a folder
hu_HU: Vagy válasszon egy mappát

en: Order #
hu_HU: Rendelés száma #

en: Order Details
hu_HU: Rendelési adatok

en: Order not found
hu_HU: Rendelés szám nem található

en: Order uploads can be uploaded to an order-specific folder. If the uploads are sent from the product, cart or checkout page, the files will be stored in that specific folder until after checkout.
hu_HU: A rendelések feltöltése egy rendelésspecifikus mappába tölthető fel. Ha a feltöltések a termék, a kosár vagy a pénztár oldalról kerülnek elküldésre, a fájlok a pénztár utánig az adott mappában tárolódnak.

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Overwrite already existing files or auto-rename the uploaded files.
hu_HU: A már meglévő fájlok felülírása vagy a feltöltött fájlok automatikus átnevezése.

en: Overwrite existing files
hu_HU: Meglévő fájlok felülírása

en: Owner emails addresses with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##@##.###,###@###.###)
hu_HU: A mappához hozzáféréssel rendelkező tulajdonos e-mail címei. Személyes mappa adatait használja. (##@##.###,###@###.###)

en: Owner names with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##,###,####)
hu_HU: A mappához hozzáféréssel rendelkező tulajdonosok nevei. Személyes mappa adatokat használ. (##,###,####)

en: PDF Viewer not loaded
hu_HU: A PDF-néző nem töltődött be

en: PHP version
hu_HU: PHP verzió

en: Padding
hu_HU: Belső margó

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Parent folder ID
hu_HU: Szülői mappa azonosítója

en: Parent folder Path
hu_HU: Szülői mappa elérési útvonal

en: Parent theme author URL
hu_HU: Szülő sablon szerzőjének oldala

en: Parent theme name
hu_HU: Szülő sablon neve

en: Parent theme version
hu_HU: Szülő sablon verziója

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password Message Template
hu_HU: Jelszó üzenet sablon

en: Password protection
hu_HU: Jelszóvédelem

en: Password protection by default
hu_HU: Jelszóvédelem alapértelmezés szerint

en: Pause
hu_HU: Szüneteltetés

en: Pause on hover
hu_HU: Diavetítés leállítása rámutatáskor

en: Pending
hu_HU: Függőben

en: People
hu_HU: Emberek

en: Per Day
hu_HU: Naponta

en: Per Month
hu_HU: Havonta

en: Per Week
hu_HU: Hetente

en: Permissions
hu_HU: Engedélyek

en: Persian
hu_HU: Perzsa

en: Personal Folders
hu_HU: Személyes mappák

en: Personal Folders in Internal modules
hu_HU: Személyes mappák a belső modulokban

en: Pick and choose files and folders directly from your cloud account.
hu_HU: Válassza ki a fájlokat és mappákat közvetlenül a felhőfiókjából.

en: Place deleted items in trash instead of immediately deleting them permanently.
hu_HU: A törölt elemeket a végleges törlés helyett helyezze a szemetesbe.

en: Play
hu_HU: Játék inditása

en: Play your music
hu_HU: Játsszon zenét

en: Playlist autoplay
hu_HU: Lejátszási lista automatikus lejátszása

en: Playlist loop
hu_HU: Lejátszási lista hurok

en: Playlist open on start
hu_HU: A lejátszási lista megnyitva indul

en: Playlist opens on top of player
hu_HU: A lejátszási lista megnyílik a játékos tetején

en: Playlist view
hu_HU: Lejátszási lista nézet

en: Please browse to the page to see this content
hu_HU: Kérjük, keresse meg az oldalt a tartalom megtekintéséhez

en: Please check if the directory exists on your server and has %s writing permissions %s
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze, hogy a könyvtár létezik-e a szerveren, és rendelkezik-e %s írási engedéllyel %s

en: Please check if the file exists on your server or copy it from the %s folder
hu_HU: Ellenőrizze, hogy létezik-e fájl a szerveren, vagy másolja a %s mappába

en: Please check the sharing permissions for the OneDrive / SharePoint library to see if sharing is allowed.
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze a OneDrive / SharePoint könyvtár megosztási jogosultságait, hogy a megosztás engedélyezett-e.

en: Please check your existing Shortcodes and Manually linked Personal Folders when changing this setting. Your root folder will not longer be your Personal Folder when Team Folders are enabled
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze a meglévő rövidkódokat és a kézzel összekapcsolt személyes mappákat, amikor megváltoztatja ezt a beállítást. A gyökérmappa már nem lesz a Személyes mappa, ha a Csapatmappák engedélyezve van

en: Please configure the module first
hu_HU: Kérjük, először konfigurálja a modult

en: Please configure the upload location for this product.
hu_HU: Kérjük, konfigurálja a termék feltöltési helyét.

en: Please disable this other plugin if you would like to use this plugin
hu_HU: Kérjük, tiltsa le ezt a másik bővítményt, ha használni szeretné

en: Please enable or install the cURL extension on your server
hu_HU: Kérjük, engedélyezze vagy telepítse a CURL kiterjesztést a szerverére

en: Please enter your email address below to proceed.
hu_HU: Kérjük, adja meg az alábbiakban megadott e-mail címét a folytatáshoz.

en: Please fill in the required fields first
hu_HU: Kérjük, először töltse ki a szükséges mezőket

en: Please get in touch with us to resolve this issue.
hu_HU: Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk a probléma megoldása érdekében.

en: Please log in to access this content.
hu_HU: Kérjük, jelentkezzen be a tartalom eléréséhez.

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view].
hu_HU: Kérjük, vegye figyelembe, hogy a beágyazott fájlok nyilvános megosztási engedéllyel rendelkeznek [bárki megtekintheti a linkkel].

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view]. Google Docs can also be embedded in "Edit" mode. The sharing permissions are set to [anyone with link can edit].
hu_HU: Kérjük, vegye figyelembe, hogy a beágyazott fájlok nyilvános megosztási engedéllyel rendelkeznek [bárki megtekintheti a linkkel]. A Google Dokumentumok "Szerkesztés" módban is beágyazhatók. A megosztási engedélyek beállítása [bárki a linkkel szerkesztheti].

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permissions.
hu_HU: Felhívjuk figyelmét, hogy a beágyazott fájlok nyilvános megosztási engedélyekkel rendelkeznek.

en: Please note, that you won't be able to make changes to your selection after that.
hu_HU: Felhívjuk figyelmét, hogy ezt követően már nem tudja módosítani a választását.

en: Please provide a PDF URL.
hu_HU: Kérjük, adja meg a PDF URL-jét.

en: Please re-authorize!
hu_HU: Kérjük, újra engedélyezze!

en: Please refresh the authorization or remove the account from the list.
hu_HU: Kérjük, frissítse az engedélyt, vagy törölje a fiókot a listáról.

en: Please select for which period the events should be stored.
hu_HU: Kérjük, válassza ki, hogy az eseményeket melyik időszakra vonatkozóan kívánja tárolni.

en: Please select the interval the summary needs to be send.
hu_HU: Kérjük, válassza ki, hogy milyen időközönként kell az összefoglalót elküldeni.

en: Please use this setting with caution!
hu_HU: Kérjük, óvatosan használja ezt a beállítást!

en: Please use this setting with caution! Only disable it when really necessary.
hu_HU: Kérjük, óvatosan használja ezt a beállítást! Csak akkor kapcsolja ki, ha valóban szükséges.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when you understand the consequenses.
hu_HU: Kérjük, óvatosan használja ezt a beállítást! Csak akkor kapcsolja ki, ha tisztában van a következményekkel.

en: Plugin version
hu_HU: Beépülő verzió

en: Polish
hu_HU: Lengyelország

en: Portable advisory file locking (flock) is used to for the caching mechanism.
hu_HU: A hordozható tanácsadó fájlzárat (állományt) használják a gyorsítótárazási mechanizmushoz.

en: Portrait
hu_HU: Álló

en: Portrait A4
hu_HU: Portré A4

en: Portuguese
hu_HU: Portugál

en: Preferred Download Method
hu_HU: Kedvelt letöltési módszer

en: Prefix filename
hu_HU: Előtag fájlnév

en: Preview
hu_HU: Megtekintés

en: Preview File
hu_HU: Megtekintés

en: Preview file in %s
hu_HU: Előnézet fájl %s

en: Preview in new tab
hu_HU: Előnézet új lapon

en: Previewed
hu_HU: Előnézet

en: Previews
hu_HU: Bemutatók

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Previous folder
hu_HU: Előző mappa

en: Processing...
hu_HU: Feldolgozás alatt…

en: Product
hu_HU: Termék

en: Product Page
hu_HU: Termékoldal

en: Profile
hu_HU: Profil

en: Protect with password
hu_HU: Védelem jelszóval

en: Public
hu_HU: Nyilvános

en: Purchase
hu_HU: Vásárlás

en: Purge
hu_HU: Tisztítás

en: Purge Cache
hu_HU: Tisztítsa meg a gyorsítótárat

en: Purge Thumbnails
hu_HU: Miniatűrök tisztítása

en: Quota
hu_HU: Kvóta

en: Raw Shortcode
hu_HU: Nyers rövid kód

en: Raw module shortcode
hu_HU: Nyers modul rövidkód

en: Raw shortcode
hu_HU: Nyers rövid kód

en: Read the full Privacy Policy if you have any further privacy concerns.
hu_HU: Ha további adatvédelmi aggályai vannak, olvassa el a teljes Adatvédelmi szabályzatot.

en: Read-only
hu_HU: Csak olvasható

en: Recipients
hu_HU: Fogadó

en: Redirect to download url
hu_HU: Átirányítás a letöltési url-hez

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Refresh the authorization!
hu_HU: Frissítse az engedélyt!

en: Register all plugin events.
hu_HU: Regisztrálja az összes plugin eseményt.

en: Rejected
hu_HU: Elutasított

en: Remember last opened location
hu_HU: Emlékezzen az utolsó megnyitott helyszínre

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove from queue
hu_HU: Távolítsa el a sorból

en: Remove item from list
hu_HU: Elem eltávolítása a listáról

en: Remove users' personal folders after they're deleted.
hu_HU: A felhasználók személyes mappáinak eltávolítása törlésük után.

en: Rename
hu_HU: Átnevezés

en: Rename files and folders via this module.
hu_HU: Fájlok és mappák átnevezése ezzel a modullal.

en: Rename to:
hu_HU: Átnevezés erre a névre:

en: Renamed
hu_HU: Átnevezve

en: Renew now!
hu_HU: Most megújulni!

en: Reply-to address
hu_HU: Válasz-cím

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Reports Dashboard
hu_HU: Jelentések műszerfal

en: Requested directory isn't allowed
hu_HU: A kért mappa nem elérhető

en: Requested scopes and justification
hu_HU: A kért hatókört és indoklás

en: Require unregistered users to enter their email address before accessing content.
hu_HU: A nem regisztrált felhasználóknak meg kell adniuk e-mail címüket a tartalomhoz való hozzáférés előtt.

en: Required field
hu_HU: Kötelező mező

en: Requires Signature
hu_HU: Aláírás szükséges

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Reset Log
hu_HU: Napló visszaállítása

en: Reset Plugin
hu_HU: Reset plugin

en: Reset filters
hu_HU: Szűrők törlése

en: Reset to Factory Settings
hu_HU: Állítsa vissza a gyári beállításokra

en: Reset usage limits
hu_HU: Használati korlátok visszaállítása

en: Resets the current usage limits for all users for today.
hu_HU: Visszaállítja az összes felhasználó aktuális használati korlátját a mai napra.

en: Responsive (auto resize player based on video dimensions)
hu_HU: Responsive (automatikus méretváltoztatás a lejátszó méretéhez a videó mérete alapján)

en: Restart the playlist as soon as it is finished.
hu_HU: Indítsa újra a lejátszási listát, amint az elkészült.

en: Restict or limit the kind of files you want to receive via this upload module.
hu_HU: Korlátozhatja vagy korlátozhatja a feltöltési modulon keresztül fogadni kívánt fájlok típusát.

en: Restore Sharing Permissions
hu_HU: Engedélyek

en: Restrict file extensions
hu_HU: Korlátozza a fájlkiterjesztéseket

en: Restriction Period
hu_HU: Korlátozási időszak

en: Results for %s
hu_HU: Találatok a következőre: %s

en: Retention Period
hu_HU: Megőrzési időszak

en: Retouch Needed
hu_HU: Retusálás szükséges

en: Review & Approve
hu_HU: Felülvizsgálat és jóváhagyás

en: Review & Approve Settings
hu_HU: A beállítások felülvizsgálata és jóváhagyása

en: Review, select, and confirm files
hu_HU: Fájlok áttekintése, kiválasztása és megerősítése

en: Role
hu_HU: Szerepkör

en: Romanian
hu_HU: Románia

en: Russian
hu_HU: Orosz

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Saved
hu_HU: Mentve

en: Scope shared-links
hu_HU: Hatály megosztott linkek

en: Scroll to Top
hu_HU: Az oldal tetejére

en: Scroll to top
hu_HU: Az oldal tetejére

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search Box
hu_HU: Keresési doboz

en: Search Modules
hu_HU: Modulok keresése

en: Search box for files and content
hu_HU: Fájlok és tartalmak keresőmezője

en: Search for files
hu_HU: Fájlok keresése

en: Search for files by filename and content (when files are indexed).
hu_HU: Fájlok keresése fájlnév és tartalom alapján (ha a fájlok indexelve vannak).

en: Search in file content, descriptions, tags and other metadata.
hu_HU: Keresés a fájlok tartalmában, leírásában, címkékben és egyéb metaadatokban.

en: Searched
hu_HU: Keresés

en: Section: billing
hu_HU: Szekció: számlázás

en: Section: order review
hu_HU: Szakasz: rendelés felülvizsgálata

en: Section: shipping
hu_HU: Szekció: szállítás

en: Secure connection (HTTPS)
hu_HU: Biztonságos kapcsolat (HTTPS)

en: Security
hu_HU: Biztonság

en: See %s for available placeholders
hu_HU: A rendelkezésre álló helyőrzőket lásd %s

en: See Reports
hu_HU: Lásd: Jelentések

en: Select
hu_HU: Kiválasztás

en: Select %s Items
hu_HU: Válassza ki a %s elemeket

en: Select Account
hu_HU: Válassz fiókot

en: Select Image
hu_HU: Kép választás

en: Select Loader Spinner
hu_HU: Válassza a Loader Spinner lehetőséget

en: Select Module
hu_HU: Válassza ki a modult

en: Select Period
hu_HU: Periódus kiválasztása

en: Select Personal Folder
hu_HU: Személyes mappa kiválasztása

en: Select all
hu_HU: Összes kijelölése

en: Select all items
hu_HU: Válassza ki az összes elemet

en: Select files or folders
hu_HU: Fájlok vagy mappák kiválasztása

en: Select folder
hu_HU: Válassz mappát

en: Select folder location
hu_HU: Mappa helyének kiválasztása

en: Select in which folder the Personal Folders should be created.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik mappában hozza létre a Személyes mappákat.

en: Select the aspect ratio for your iFrame. You can set the width of the module container in the Module Container section, and the height will be set accordingly.
hu_HU: Válassza ki az iFrame képarányát. A modul konténerének szélességét a Modul konténer szakaszában állíthatja be, és a modul magassága ennek megfelelően lesz beállítva.

en: Select the aspect ratio of your videos. The height of the video player will be set accordingly.
hu_HU: Válassza ki a videók képarányát. A videólejátszó magassága ennek megfelelően lesz beállítva.

en: Select the content you want to add.
hu_HU: Válassza ki a hozzáadni kívánt tartalmat.

en: Select the events for which you want notifications to be sent.
hu_HU: Válassza ki azokat az eseményeket, amelyekről értesítéseket szeretne küldeni.

en: Select the export file(.json or .gz) you would like to import. Please note that the import will replace your current data.
hu_HU: Válassza ki az importálni kívánt exportfájlt(.json vagy .gz). Felhívjuk figyelmét, hogy az importálás a jelenlegi adatok helyébe lép.

en: Select the locations where you want to show the upload box in woocommerce products.
hu_HU: Válassza ki azokat a helyeket, ahol a woocommerce termékekben a feltöltési mezőt szeretné megjeleníteni.

en: Select the meta data field that should be used for sorting the content.
hu_HU: Válassza ki a tartalom rendezéséhez használandó metaadatmezőt.

en: Select the source of the images. Large thumbnails load fast, original files will take some time to load.
hu_HU: Válassza ki a képek forrását. A nagyméretű miniatűrök gyorsan betöltődnek, az eredeti fájlok betöltése némi időt vesz igénybe.

en: Select the user's Personal Folder. Set the Personal Folders feature to 'manual' to give the user access to this folder only.
hu_HU: Válassza ki a felhasználó személyes mappáját. Állítsa a Személyes mappák funkciót "kézi" értékre, hogy a felhasználó csak ehhez a mappához férhessen hozzá.

en: Select the way in which the description is to be displayed.
hu_HU: Válassza ki a leírás megjelenítési módját.

en: Select this item
hu_HU: Válassza ki ezt a tételt

en: Select via %s which User Roles are able to perform the actions
hu_HU: A %s segítségével válassza ki, hogy mely felhasználói szerepek képesek végrehajtani a műveleteket

en: Select what should happen when you click on a file.
hu_HU: Válassza ki, hogy mi történjen, ha egy fájlra kattint.

en: Select which Media Player skin you want to use by default.
hu_HU: Válassza ki, hogy alapértelmezés szerint melyik Media Player-bőrt szeretné használni.

en: Select which Url Shortener Service you want to use for shared links.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik Url-rövidítő szolgáltatást szeretné használni a megosztott linkekhez.

en: Select which actions should be available for this module. For each action you can select which Roles or Users should be able to perform this action.
hu_HU: Válassza ki, hogy mely műveletek legyenek elérhetőek a modul számára. Minden egyes művelethez kiválaszthatja, hogy mely szerepkörök vagy felhasználók legyenek képesek végrehajtani az adott műveletet.

en: Select which roles or users should be able to perform the following actions in the WordPress Admin Dashboard.
hu_HU: Válassza ki, hogy mely szerepkörök vagy felhasználók legyenek képesek a következő műveletek elvégzésére a WordPress Admin Dashboardon.

en: Select which roles or users should be able to perform this action via the module.
hu_HU: Válassza ki, hogy mely szerepkörök vagy felhasználók legyenek képesek a modulon keresztül végrehajtani ezt a műveletet.

en: Select which sharing buttons should be accessible via the sharing dialogs of the plugin.
hu_HU: A bővítmény megosztási párbeszédpanelein válassza ki, hogy mely megosztási gombok legyenek elérhetőek.

en: Select which skin you want to use for the Inline Preview.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik bőrt szeretné használni az Inline előnézethez.

en: Select which user roles should not be given a dynamic folder, but should have access to the top folder itself.
hu_HU: Válassza ki, hogy mely felhasználói szerepkörök ne kapjanak dinamikus mappát, de legyen hozzáférésük magához a legfelső mappához.

en: Selected
hu_HU: Választott mappa

en: Selected Content
hu_HU: Kiválasztott tartalom

en: Selected files
hu_HU: Kiválasztott fájlok

en: Selected items:
hu_HU: Kiválasztott tételek:

en: Selecting files...
hu_HU: Fájlok kiválasztása ...

en: Selection
hu_HU: Kiválasztás

en: Selection deleted successfully.
hu_HU: A kiválasztás sikeresen törölve.

en: Selection not found
hu_HU: A kiválasztás nem található

en: Selection successfully deleted.
hu_HU: A kiválasztás sikeresen törölve.

en: Selection summary for "%s"
hu_HU: A "%s" kiválasztási összefoglalója

en: Selections
hu_HU: Válogatások

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Send a test notification to the channel webhook url using the notification block template.
hu_HU: Tesztértesítés küldése a csatorna webhook url-jének az értesítési blokk sablon használatával.

en: Send an email notification to the administrator when an user hits a specific limit.
hu_HU: Küldjön e-mail értesítést a rendszergazdának, ha egy felhasználó elér egy adott limitet.

en: Send automated messages (JSON data) to another application for every event logged by the plugin.
hu_HU: Automatizált üzenetek (JSON-adatok) küldése egy másik alkalmazásnak minden egyes, a bővítmény által naplózott eseményre vonatkozóan.

en: Send email notification when limit is reached
hu_HU: E-mail értesítés küldése a limit elérésekor

en: Sender information
hu_HU: Feladói információk

en: Serbian
hu_HU: Szerb

en: Server environment
hu_HU: Szerver környezet

en: Server info
hu_HU: Szerver információ

en: Set Sharing Rights
hu_HU: Megosztási jogok beállítása

en: Set a custom label for the download item. If this field is left empty, the number of selected items will be used.
hu_HU: Egyéni címke beállítása a letöltési elemhez. Ha ez a mező üresen marad, akkor a kiválasztott elemek száma kerül felhasználásra.

en: Set a custom text for the "Add file(s)" button.
hu_HU: Egyéni szöveg beállítása a "Fájl(ok) hozzáadása" gombhoz.

en: Set a custom text for the top folder in the breadcrumb folder path. For example: "Home" or "Start".
hu_HU: Egyéni szöveg beállítása a legfelső mappához a morzsa mappák elérési útvonalában. Például: "Kezdőlap" vagy "Start".

en: Set a customised login URL to be used in the login button of the modules.
hu_HU: Állítson be egy testreszabott bejelentkezési URL-t, amelyet a modulok bejelentkezési gombjában kell használni.

en: Set maximum height for the plugin container.
hu_HU: A plugin konténer maximális magasságának beállítása.

en: Set maximum size of the User Folder (e.g. 10M, 100M, 1G). When the Upload function is enabled, the user will not be able to upload when the limit is reached.
hu_HU: A felhasználói mappa maximális méretének beállítása (pl. 10M, 100M, 1G). Ha a Feltöltés funkció engedélyezve van, a felhasználó nem tud feltölteni, ha a határértéket elérte.

en: Set maximum width for the plugin container.
hu_HU: A plugin konténer maximális szélességének beállítása.

en: Set sharing rights for files
hu_HU: Megosztási jogok beállítása fájlok számára

en: Set sharing rights for upload folder
hu_HU: Megosztási jogok beállítása a feltöltési mappához

en: Set the OAuth 2.0 Redirect URI in your application to the following uri:
hu_HU: Állítsa be az OAuth 2.0 átirányítási URI-t az alkalmazásban a következő urira:

en: Set the color theme to be used for this module. This will override the global theme style set on the plugin's main options page.
hu_HU: A modulhoz használt színtéma beállítása. Ez felülírja a plugin fő beállítási oldalán beállított globális téma stílusát.

en: Set to which email address(es) the summary should be send.
hu_HU: Állítsa be, hogy melyik e-mail-cím(ek) re küldje (küldjék) az összefoglalót.

en: Set which buttons (if supported) should be visible in the mediaplayer.
hu_HU: Beállítja, hogy mely gombok (ha támogatottak) legyenek láthatóak a médialejátszón.

en: Set your own thumbnail by adding an image file with the same name as the media file. JPG and PNG file formats are supported.
hu_HU: Állítson be saját miniatűrképet a médiafájllal azonos nevű képfájl hozzáadásával. A JPG és PNG fájlformátumok támogatottak.

en: Sets path for switching windows. Possible values are 'vertical' and 'horizontal' and the default is 'vertical'.
hu_HU: Beállítja az ablakváltás útvonalát. A lehetséges értékek a 'vertical' és a 'horizontal', az alapértelmezett a 'vertical'.

en: Setting not saved!
hu_HU: A beállítás nem mentve!

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Share
hu_HU: Megosztás

en: Share Personal Folder with user
hu_HU: Személyes mappa megosztása a felhasználóval

en: Share folder
hu_HU: Mappa megosztása

en: Share on
hu_HU: Megosztás

en: SharePoint Site Libraries
hu_HU: SharePoint webhelykönyvtárak

en: SharePoint Sites filter
hu_HU: SharePoint Sites szűrő

en: Shared
hu_HU: Megosztott

en: Shared Drives
hu_HU: Csapat meghajtók

en: Shared link
hu_HU: Közös link

en: Shared with me
hu_HU: Megosztva velem

en: Shortcode
hu_HU: Rövid kód

en: Shortcode Previewer
hu_HU: Rövid kód beállítások

en: Shortcodes are supported
hu_HU: Shortcodes támogatott

en: Should people be able to access the right click context menu to e.g. save the image?
hu_HU: Ha az emberek hozzáférhetnek-e a jobb kattintáshoz tartozó helyi menübe például menteni a képet?

en: Should the SharePoint Site Libraries be accessible via the plugin? Re-authorize the plugin with your account after changing this setting to make sure that the plugin is granted access with the correct scope.
hu_HU: A SharePoint Site Libraries elérhető legyen a bővítményen keresztül? A beállítás módosítása után engedélyezze újra a bővítményt a fiókjával, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a bővítmény a megfelelő hatókörrel kapja meg a hozzáférést.

en: Should the user be able to download the content via the shared link?
hu_HU: A felhasználónak le kell tudnia tölteni a tartalmat a megosztott linken keresztül?

en: Should the user be allowed to change the view via the module on the Front-End?
hu_HU: Lehetővé kell tenni a felhasználó számára, hogy a Front-End modulon keresztül változtassa meg a nézetet?

en: Show Folder Thumbnails
hu_HU: Mappa miniatűrök megjelenítése

en: Show Playlist
hu_HU: A lejátszási lista megjelenítése

en: Show Thumbnails
hu_HU: Bélyegképek megjelenítése

en: Show after clicking on the Lightbox.
hu_HU: Megjelenítés a Lightboxra kattintás után.

en: Show arrows
hu_HU: Nyilak megjelenítése

en: Show breadcrumb
hu_HU: Kenyérmorzsa megjelenítése

en: Show description directly in slide content.
hu_HU: A leírás megjelenítése közvetlenül a diatartalomban.

en: Show description in slide content when hover over slide.
hu_HU: Leírás megjelenítése a diatartalomban, ha a diára mutat.

en: Show description via info button.
hu_HU: Leírás megjelenítése az információs gomb segítségével.

en: Show descriptions
hu_HU: Leírások megjelenítése

en: Show dots
hu_HU: Pöttyök megjelenítése

en: Show file extension
hu_HU: A fájl kiterjesztésének megjelenítése

en: Show file name
hu_HU: Fájlnév megjelenítése

en: Show file names
hu_HU: A fájlnevek megjelenítése

en: Show file size
hu_HU: A fájl méretének megjelenítése

en: Show folder tree
hu_HU: Mappafa megjelenítése

en: Show header
hu_HU: Fejléc megjelenítése

en: Show last modified by
hu_HU: Utoljára módosította

en: Show last modified date
hu_HU: Az utolsó módosított dátum megjelenítése

en: Show lead screen
hu_HU: Vezető képernyő megjelenítése

en: Show login screen
hu_HU: Bejelentkezési képernyő megjelenítése

en: Show preview
hu_HU: Előnézet

en: Show quick preview button
hu_HU: Gyors előnézet gomb megjelenítése

en: Show refresh button
hu_HU: Frissítés gomb megjelenítése

en: Show the 'Preview in a new tab' option in the File Actions menu.
hu_HU: Az "Előnézet új lapon" opció megjelenítése a Fájlműveletek menüben.

en: Show the file name of the document above the iFrame.
hu_HU: A dokumentum fájlnevének megjelenítése az iFrame felett.

en: Show the following file extension
hu_HU: A következő fájlkiterjesztés megjelenítése

en: Show the following files
hu_HU: A következő fájlok megjelenítése

en: Show the navigation bar when the user starts using the Gallery. If disabled, the navigation bar will always be visible.
hu_HU: A navigációs sáv megjelenítése, amikor a felhasználó elkezdi használni a Galériát. Ha letiltja, a navigációs sáv mindig látható lesz.

en: Show thumbnails for the folders in the gallery mode.
hu_HU: A mappák miniatűrjeinek megjelenítése a galéria módban.

en: Show thumbnails of the files inside the Lightbox.
hu_HU: A fájlok miniatűrképeinek megjelenítése a Lightboxban.

en: Show when Order is
hu_HU: Mutassa meg, mikor van a Rendelés

en: Show when hovering over the Lightbox.
hu_HU: Megjelenik, amikor a Lightbox felett lebeg.

en: Shuffle
hu_HU: Keverés

en: Shuffle/Random
hu_HU: Véletlen / Random

en: Sign up for %s and %s get your API token%s.
hu_HU: Regisztráljon %s és %s kapja meg az API tokenjét%s.

en: Sign up for %s and %s get your Access Token%s.
hu_HU: Regisztráljon %s és %s kapja meg a hozzáférési jelszót%s.

en: Single ZIP Button
hu_HU: Egyetlen ZIP gomb

en: Site address (URL)
hu_HU: Webhely címe (URL)

en: Site-wide disabled
hu_HU: Az egész oldalra kiterjedően letiltva

en: Site-wide enabled
hu_HU: Az egész oldalra kiterjedő engedélyezve

en: Size
hu_HU: Méret szerint

en: Skip ad
hu_HU: Hirdetés átugrása

en: Skip back %1 seconds
hu_HU: Ugorjon vissza% 1 másodpercig

en: Skip back 10 second
hu_HU: Ugrás vissza 10 másodpercet

en: Skip button visible after (seconds)
hu_HU: Az átugrás gomb látható (másodperc)

en: Skip in %1 seconds
hu_HU: Ugrás %1 másodperc alatt

en: Skip in 1 second
hu_HU: Ugrás 1 másodperc alatt

en: Skip notification for current user
hu_HU: Értesítés kihagyása az aktuális felhasználó számára

en: Slack Blocks template (JSON)
hu_HU: Slack Blocks sablon (JSON)

en: Slide Content
hu_HU: Dia Tartalom

en: Slide height
hu_HU: Dia magassága

en: Slide placement
hu_HU: Dia elhelyezése

en: Slider / Carousel
hu_HU: Csúszka / körhinta

en: Slider Layout
hu_HU: Csúszka elrendezése

en: Slider Navigation
hu_HU: Csúszka navigáció

en: Slider for displaying images
hu_HU: Képek megjelenítésére szolgáló csúszka

en: Slides in viewport
hu_HU: Diák a nézetablakban

en: Slides per animation
hu_HU: Diák animációnként

en: Slovak
hu_HU: Szlovák

en: Slovenian
hu_HU: Szlovén

en: Slow - Show original files.
hu_HU: Lassú - Eredeti fájlok megjelenítése.

en: Social Sharing Buttons
hu_HU: Közösségi megosztás gombok

en: Some permissions (typically .All scopes) may require administrator consent. Policies vary by organization.
hu_HU: Egyes engedélyek (általában az .All hatókörök) esetén rendszergazdai hozzájárulás szükséges. A szabályok szervezetenként eltérőek lehetnek.

en: Sort Order
hu_HU: Sorrend

en: Sort field
hu_HU: Rendezés mező

en: Sort options
hu_HU: Rendezési opciók

en: Sorting
hu_HU: Rendezés

en: Source Chooser
hu_HU: Forrásválasztó

en: Space between images.
hu_HU: Tér a képek között.

en: Space between slides (in "px"). Cannot yet be used in combination with Auto size setting.
hu_HU: Diák közötti távolság (px-ben). Még nem használható az Automatikus méret beállítással együtt.

en: Spanish
hu_HU: Spanyol

en: Specify the password to access the shared link. Leave empty to not use a password.
hu_HU: Adja meg a jelszót a megosztott link eléréséhez. Ha nem használ jelszót, hagyja üresen.

en: Specify the returned value on front end
hu_HU: A visszaküldött érték megadása a front endben

en: Speed Rate
hu_HU: Sebesség

en: Speed of the slide animation.
hu_HU: A diaanimáció sebessége.

en: Spinner
hu_HU: Fonógép

en: Start
hu_HU: Kezdés

en: Start Upload
hu_HU: Feltöltés indítása

en: Start slideshow
hu_HU: Vetítés indítása

en: Start the media directly when the module is rendered.
hu_HU: A modul megjelenítésekor közvetlenül elindítja a médiát.

en: Start the upload directly once it is selected on the users device.
hu_HU: A feltöltés közvetlenül a felhasználó eszközén történő kiválasztás után indul.

en: Start upload
hu_HU: Feltöltés megkezdése

en: Statistics
hu_HU: Statisztika

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Still Waiting?
hu_HU: Még vár?

en: Stop slideshow
hu_HU: A diavetítés leállítása

en: Stops sliding on mouseover.
hu_HU: Megállítja a csúszást egérrel való áthúzáskor.

en: Stream your video files
hu_HU: Videofájlok streamelése

en: Streamed
hu_HU: Öntött

en: Subject for this email notification.
hu_HU: Az e-mail értesítés tárgya.

en: Success
hu_HU: Sikerült

en: Successfully added module.
hu_HU: Sikeresen hozzáadott modul.

en: Successfully added shortcut in new location
hu_HU: Sikeresen hozzáadott parancsikon az új helyen

en: Successfully copied to new location
hu_HU: Sikeresen átmásoltuk az új helyre

en: Successfully moved to new location.
hu_HU: Sikeresen átköltözött az új helyre.

en: Successfully saved!
hu_HU: Sikeres mentés!

en: Summary Email
hu_HU: Összegző e-mail

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Support & Documentation
hu_HU: Támogatás és dokumentáció

en: Support Expired
hu_HU: Támogatás lejárt

en: Support for IE 10 & 11
hu_HU: IE 10 és 11 támogatás

en: Support for individual limits
hu_HU: Az egyéni korlátozások támogatása

en: Support till %s
hu_HU: Támogatás %s

en: Supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. Currently, only  Linear MP4 elements are supported.
hu_HU: Támogatja a VAST XML-hirdetéseket, hogy bevételi lehetőségeket kínáljon a videói számára. Jelenleg csak a lineáris MP4 elemek támogatottak.

en: Swahili
hu_HU: Szuahéli

en: Swedish
hu_HU: Svéd

en: Switch to new Search API (Beta)
hu_HU: Átállás az új kereső API-ra (béta)

en: Template for %s placeholder
hu_HU: Sablon a %s helyőrzőhöz

en: Template for each file item in the filelist in the download/upload/delete notification body.
hu_HU: Sablon a fájllista minden egyes fájleleméhez a letöltési/feltöltési/törlési értesítés testében.

en: Template name for automatically created Dynamic Folders.
hu_HU: Az automatikusan létrehozott dinamikus mappák sablonjának neve.

en: Template name for automatically created Personal Folders.
hu_HU: Az automatikusan létrehozott személyes mappák sablonneve.

en: Temporary Upload Folder
hu_HU: Ideiglenes feltöltési mappa

en: Terms Extended License
hu_HU: Feltételek Bővített licenc

en: Terms Regular License
hu_HU: Feltételek Rendszeres licenc

en: Test
hu_HU: Teszt

en: Test notification
hu_HU: Tesztelési értesítés

en: Thank you!
hu_HU: Köszönjük!

en: Thanks for registering your product!
hu_HU: Köszönjük, hogy regisztrálta a terméket!

en: That doesn't work. Are there any illegal characters (<>:"/\|?*) in the filename?
hu_HU: Ez nem működik. Vannak illegális karakterek (<>: "/ \ |? *) A fájlnévben?

en: The %s setting is experimental and may produce unexpected results with some settings. Use with caution.
hu_HU: A %s beállítás kísérleti jellegű, és bizonyos beállítások esetén váratlan eredményeket hozhat. Óvatosan használja.

en: The API does not support ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server. For that reason, it is not recommended to enable this setting when you are working with large files or folders.
hu_HU: Az API nem támogatja a ZIP-ek menet közbeni létrehozását. Ezért a ZIP-fájlt (ideiglenesen) a szerveren kell létrehozni. Emiatt nem ajánlott engedélyezni ezt a beállítást, ha nagyméretű fájlokkal vagy mappákkal dolgozik.

en: The API has limited support for ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server when filters are configured for the module. Folders can be downloaded directly via the API if the module does not do any filtering.
hu_HU: Az API korlátozottan támogatja a ZIP-ek menet közbeni létrehozását. Ezért a ZIP-fájlt (ideiglenesen) a szerveren kell létrehozni, amikor a modul szűrőit konfiguráljuk. A mappák közvetlenül az API-n keresztül tölthetők le, ha a modul nem végez szűrést.

en: The Gravity PDF integrations allow you to store your Gravity Forms submissions directly in the cloud.
hu_HU: A Gravity PDF integrációk lehetővé teszik, hogy a Gravity Forms beküldéseit közvetlenül a felhőben tárolja.

en: The WP Cloud Plugins are able to communicate with their licence server.
hu_HU: A WP Cloud bővítmények képesek kommunikálni a licencszerverükkel.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
hu_HU: Az idő mértéke (másodpercekben), amit az oldala egyetlen művelettel fog tölteni, mielőtt túllépi az időt (a szerver túlterhelésének elkerülése végett)

en: The authorization will ask you to grant the application the following scopes:
hu_HU: Az engedélyezés a következő hatókörök engedélyezését kéri az alkalmazás számára:

en: The cURL library of your server does not support TLS1.1 or TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.1 support or higher for this library
hu_HU: A szerver cURL könyvtára nem támogatja a TLS1.1 vagy a TLS1.2 szoftvert (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). Ezt az API megköveteli a biztonságos kapcsolat létrehozásához. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot a webtárhelyével, és kérje meg őket, hogy frissítsék a curl könyvtárat és / vagy engedélyezzék a TLS1.1 vagy annál magasabb szintű támogatást ehhez a könyvtárhoz

en: The cURL library of your server does not support TLS1.2 or TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.2 support or higher for this library
hu_HU: A kiszolgáló cURL könyvtára nem támogatja a TLS1.2 vagy TLS1.3 szabványt (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. Erre az API-nak szüksége van a biztonságos kapcsolat létrehozásához. Kérjük, lépjen kapcsolatba a webhostjával, és kérje meg, hogy frissítse a curl könyvtárat és/vagy engedélyezze a TLS1.2 vagy magasabb szintű támogatást ehhez a könyvtárhoz

en: The collection has been approved and a notification has been sent.
hu_HU: A gyűjtést jóváhagyták, és értesítést küldtek.

en: The collection has been reopened.
hu_HU: A gyűjteményt újra megnyitották.

en: The collection is marked as approved.
hu_HU: A gyűjteményt jóváhagyottnak jelölték.

en: The collection status is not modified.
hu_HU: A gyűjtés állapota nem változik.

en: The current language used by WordPress. Default = English
hu_HU: A WordPress által jelenleg használt nyelv az alapbeállítás = Angol

en: The default timezone for your server.
hu_HU: A szerver alapértelmezett időzónája.

en: The description will appear on hover by default. When this setting is enabled it will always be visible.
hu_HU: A leírás alapértelmezés szerint megjelenik a lebegtetéskor. Ha ez a beállítás engedélyezve van, mindig látható lesz.

en: The events send to your endpoint will include a signature. You can use this secret to verify that the events were sent by this plugin, not by a third party. See the documentation for more information.
hu_HU: A végpontra küldött események tartalmazni fognak egy aláírást. Ezt a titkot használhatja annak ellenőrzésére, hogy az eseményeket ez a bővítmény küldte, nem pedig egy harmadik fél. További információkért lásd a dokumentációt.

en: The feature is disabled.
hu_HU: A funkció ki van kapcsolva.

en: The file is probably deleted from the cloud.
hu_HU: A fájl valószínűleg törlődött a felhőből.

en: The file you are looking for cannot be found.
hu_HU: A keresett fájl nem található.

en: The following comment was added on approval
hu_HU: A jóváhagyás a következő megjegyzéssel egészül ki

en: The following file(s) are not uploaded succesfully:
hu_HU: A következő fájl (ok) feltöltése nem sikerült:

en: The form cannot be submitted. Please remove all files that are not successfully attached.
hu_HU: Az űrlap nem nyújtható be. Kérjük, távolítson el minden olyan fájlt, amelyet nem sikerült csatolni.

en: The gap (px) between rows and columns of various plugin elements, such as the File Browser grid.
hu_HU: A plugin különböző elemeinek, például a Fájlböngésző rácsának sorai és oszlopai közötti távolság (px).

en: The generated masked Account ID uses a salt, which could break existing shared or saved links if the salt is lost. This could happen if you reinstall the plugin, for example. This is not reversible.
hu_HU: A generált álcázott fiókazonosító egy sót használ, amely a só elvesztése esetén megszakíthatja a meglévő megosztott vagy mentett hivatkozásokat. Ez például akkor fordulhat elő, ha újra telepíti a bővítményt. Ez nem visszafordítható.

en: The height of your slides.
hu_HU: A diák magassága.

en: The homepage URL of your site.
hu_HU: A weboldalad főoldalának címe.

en: The ideal height you want your grid rows to be. The module will slightly adjusts the row height to fit the images in the masonary grid.
hu_HU: Az ideális magasság, amelyet a rács sorainak szeretne. A modul kissé módosítja a sorok magasságát, hogy a képek a falazott rácsba illeszkedjenek.

en: The installed version of the current active theme.
hu_HU: Az aktuális aktív sablon telepített verziója.

en: The installed version of the parent theme.
hu_HU: A szülő sablon telepített verziója.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
hu_HU: A legnagyobb fájlméret, amely egyetlen üzenetben megtalálható.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
hu_HU: A legnagyobb fájlméret, amelyet a WordPress telepítésére lehet feltölteni.

en: The listener URL where the JSON data will be send to.
hu_HU: A figyelő URL-je, ahová a JSON-adatokat küldi.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
hu_HU: A honlap által egyidejűleg használható maximális memóriaérték (RAM).

en: The maximum number of items that can be selected.
hu_HU: A maximálisan kiválasztható elemek száma.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
hu_HU: A változók maximális száma amit a szervere fogadni tud függvényenként a túlterhelések elkerülése végett.

en: The mediaplayer of the plugin supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. You can enable advertisments for the complete site and per Media Player shortcode. Currently, this plugin only supports Linear elements with MP4
hu_HU: A bővítmény multimédia lejátszója támogatja a VAST XML hirdetéseket, hogy pénzbefizetési lehetőségeket kínáljon videóinak. Engedélyezheti a hirdetéseket a teljes webhelyen és a Media Player rövid kódjai szerint. Jelenleg ez a bővítmény csak az MP4-s Lineáris elemeket támogatja

en: The module could not be added.
hu_HU: A modult nem lehetett hozzáadni.

en: The module could not be deleted.
hu_HU: A modult nem lehetett törölni.

en: The module could not be updated.
hu_HU: A modult nem lehetett frissíteni.

en: The name of the current active theme.
hu_HU: Az aktuális aktív téma neve.

en: The naming template can also be set per shortcode individually.
hu_HU: Az elnevezési sablon rövidkódonként külön-külön is beállítható.

en: The new folder is in the template folder. Select another folder.
hu_HU: Az új mappa a sablon mappában található. Válasszon ki egy másik mappát.

en: The number of files that a user is allowed to download during the selected period.
hu_HU: A felhasználó által a kiválasztott időszakban letölthető fájlok száma.

en: The number of times the same file can be downloaded by a user during the selected period.
hu_HU: Az a szám, ahányszor ugyanazt a fájlt egy felhasználó a kiválasztott időszakban letöltheti.

en: The other plugin is using an old version of the Api-PHP-client that isn't capable of running multiple configurations
hu_HU: A másik plugin a Google-Api-PHP-kliens régi verzióját használja, amely nem képes több konfiguráció futtatására

en: The parent theme developers URL.
hu_HU: A szülő sablon fejlesztőjének címe.

en: The placeholder %s can be used to send notifications to the owner(s) of the Personal Folder.
hu_HU: A %s helyőrzővel értesítést küldhet a személyes mappa tulajdonosának (tulajdonosainak).

en: The plugin integrates seamlessly with a number of other well-designed WordPress plugins, allowing you to build even more powerful solutions.
hu_HU: A bővítmény zökkenőmentesen integrálódik számos más, jól megtervezett WordPress bővítménnyel, így még hatékonyabb megoldásokat hozhat létre.

en: The plugin is not yet activated. This means you’re missing out on updates and support! Please activate the plugin in order to start using the plugin, or disable the plugin.
hu_HU: A plugin még nincs aktiválva. Ez azt jelenti, hogy lemarad a frissítésekről és a támogatásról! Kérjük, aktiválja a bővítményt, hogy használni tudja, vagy tiltsa le a bővítményt.

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account or disable the plugin if you are not using it.
hu_HU: A bővítmény jelenleg nincs összekapcsolva egy %s fiókkal. Adjon hozzá egy fiókot, vagy tiltsa le a plugint, ha nem használja.

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account to get access to your content in the cloud.
hu_HU: A bővítmény jelenleg nincs összekapcsolva egy %s fiókkal. Adjon hozzá egy fiókot, hogy hozzáférhessen a felhőben lévő tartalmához.

en: The plugin isn't longer linked to the account(s): %s
hu_HU: A plugin már nem kapcsolódik a fiók(ok)hoz: %s

en: The plugin license gives permission to use the plugin on a single site. You will need separate licenses for each site if you have the plugin active on multiple sites.
hu_HU: A plugin licenc engedélyt ad a plugin használatára egyetlen webhelyen. Ha a bővítményt több webhelyen is használja, minden egyes webhelyhez külön engedélyre van szüksége.

en: The plugin registers a {{new event}}
hu_HU: A plugin regisztrál egy {{Új esemény}}

en: The plugin registers the following event: {{Select event:%1$s}}
hu_HU: A plugin a következő eseményt regisztrálja: {{Select event:%1$s}}

en: The plugin uses, among others, the WordPress Nonce system to protect you against several types of attacks including CSRF. Disable this in case you are encountering conflicts with plugins that alters this system.
hu_HU: A plugin többek között a WordPress Nonce rendszerét használja, hogy védelmet nyújtson többféle támadás ellen, beleértve a CSRF-et is. Kapcsolja ki ezt abban az esetben, ha konfliktusba kerül olyan bővítményekkel, amelyek módosítják ezt a rendszert.

en: The plugin will generate thumbnails for Business accounts if enabled in the settings, and store them locally. You can purge that folder if needed.
hu_HU: A bővítmény a Business fiókok számára miniatűröket generál, ha a beállításokban engedélyezve van, és helyben tárolja azokat. Ezt a mappát szükség esetén törölheti.

en: The plugin will send its events to Google Analytics if your Google tracker has been added to your site.
hu_HU: A bővítmény elküldi az eseményeit a Google Analyticsnek, ha a Google nyomkövetője hozzá lett adva a webhelyéhez.

en: The root URL of your site.
hu_HU: A honlap gyökér (root) URL címe.

en: The roundness (px) of various plugin elements, such as file tiles, modal dialogs and buttons.
hu_HU: A különböző plugin elemek, például a fájlcsempék, a modális párbeszédpanelek és a gombok lekerekítettsége (px).

en: The roundness of the image corners in pixels (px).
hu_HU: A kép sarkainak lekerekítése pixelben (px).

en: The secret key authorizes communication between your application backend and the reCAPTCHA server to verify the user.
hu_HU: A titkos kulcs engedélyezi a kommunikációt az alkalmazás háttértár és a reCAPTCHA-kiszolgáló között a felhasználó ellenőrzése céljából.

en: The selected account is no longer available, or there are currently no accounts linked to the plugin. Please make sure that the plugin has active accounts and re-create the shortcode.
hu_HU: A kiválasztott fiók már nem elérhető, vagy jelenleg nincsenek a bővítményhez kapcsolódó fiókok. Kérjük, győződjön meg róla, hogy a bővítmény aktív fiókokkal rendelkezik, és hozza létre újra a rövidkódot.

en: The selected folder is no longer available. Please reselect a top folder.
hu_HU: A kiválasztott mappa már nem elérhető. Kérjük, válasszon újra egy felső mappát.

en: The selection could not be deleted.
hu_HU: A kiválasztás nem törölhető.

en: The sharing permissions on this file is preventing you from accessing this shared link. Please contact the administrator to change the sharing settings for this document in the cloud.
hu_HU: A fájl megosztási engedélyei miatt nem tud hozzáférni a megosztott linkhez. Kérjük, forduljon a rendszergazdához, hogy módosítsa a dokumentum megosztási beállításait a felhőben.

en: The site key is used to invoke reCAPTCHA service on your site or mobile application.
hu_HU: A webhelykulcs a reCAPTCHA szolgáltatás meghívására szolgál a webhelyen vagy mobilalkalmazásban.

en: The support period for this license has expired on %s.
hu_HU: A licenc támogatási időszaka %s-án/-én lejárt.

en: The theme developers URL.
hu_HU: A témafejlesztők URL-je.

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period.
hu_HU: Az a teljes sávszélesség, amelyet a felhasználó a kiválasztott időszakban használhat.

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period..
hu_HU: Az a teljes sávszélesség, amelyet a felhasználó a kiválasztott időszakban használhat..

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
hu_HU: A feltöltött fájl túllépi a MAX_FILE_SIZE  adott a HTML form

en: The uploaded file exceeds the post_max_size directive in php.ini
hu_HU: A feltöltött fájl meghaladja a php.ini post_max_size irányelvét

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
hu_HU: A feltöltött fájl mérete meghaladja a upload_max_ fájl méretet a php.ini-ben

en: The uploaded file was only partially uploaded
hu_HU: A fájl feltöltése csak részben sikeres

en: The user has been successfully added to the collection.
hu_HU: A felhasználó sikeresen hozzá lett adva a gyűjteményhez.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
hu_HU: A jelenleg telepített PHP verzió a szerveren.

en: The version of WordPress installed on your site.
hu_HU: A honlapon a jelenleg telepített WordPress verzió száma.

en: The version of cURL installed on your server.
hu_HU: A kiszolgálóra telepített cURL verzió.

en: The version of this plugin installed on your site.
hu_HU: A beépülő modul verziója telepítve a webhelyre.

en: The webhook url where the notification JSON data will be send to.
hu_HU: A webhook url címe, ahová az értesítés JSON-adatai elküldésre kerülnek.

en: Theme
hu_HU: Téma

en: Theme Style
hu_HU: Téma stílus

en: Theme style
hu_HU: Téma stílus

en: There are no items found.
hu_HU: Nem találtunk tárgyakat.

en: There are no selections available.
hu_HU: Nincs választási lehetőség.

en: There is no changelog available.
hu_HU: Nincs elérhető változás.

en: These settings are used for all modules with automatically linked Personal Folders, unless otherwise specified.
hu_HU: Ezek a beállítások az összes, automatikusan összekapcsolt Személyes mappával rendelkező modul esetében használatosak, hacsak másképp nincs megadva.

en: This HTML template is used to list uploads in form submissions and email confirmations. Use valid HTML for emails.
hu_HU: Ez a HTML sablon a feltöltések listázására szolgál az űrlapok beküldésében és az e-mail visszaigazolásokban. Használjon érvényes HTML-t az e-mailekhez.

en: This WP Cloud Plugin module is not yet configured.
hu_HU: Ez a WP Cloud Plugin modul még nincs konfigurálva.

en: This content failed to load
hu_HU: A tartalom betöltése nem sikerült

en: This content is not available at this moment unfortunately. Contact the administrators of this site so they can check the plugin involved.
hu_HU: Ez a tartalom jelenleg sajnos nem elérhető. Lépjen kapcsolatba az oldal adminisztrátoraival, hogy ellenőrizni tudják az érintett plugint.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
hu_HU: Ez a tartalom jelszóval védett. Megtekintéséhez add meg a jelszót:

en: This field is not editable
hu_HU: Ez a mező nem szerkeszthető

en: This field is required
hu_HU: A mező kitöltése kötelező

en: This field is required. Please upload your files.
hu_HU: Ez a mező kötelező. Kérjük, töltse fel a fájljait.

en: This image failed to load
hu_HU: A kép betöltése nem sikerült

en: This information will only be displayed on this page for easy account identification.
hu_HU: Ez az információ csak ezen az oldalon jelenik meg a fiók egyszerűbb azonosítása érdekében.

en: This is an estimate of the API bandwidth used. It doesn't take into account if a user has only partially streamed a file or stopped a download before it was complete.
hu_HU: Ez a felhasznált API-sávszélesség becsült értéke. Nem veszi figyelembe, ha egy felhasználó csak részben streamelt egy fájlt, vagy a letöltést a befejezés előtt megszakította.

en: This is not a backup file for this plugin.
hu_HU: Ez nem egy biztonsági mentési fájl ehhez a bővítményhez.

en: This is the latest summary of all the activites that are logged since %s
hu_HU: Ez a legfrissebb összefoglaló az összes aktivitásról, amelyet %s óta naplóztak

en: This is the latest summary of all the activities that are logged since %s
hu_HU: Ez a legutóbbi összefoglalása az összes tevékenységről, amelyet a %s óta naplóztak

en: This is the text version of the upload list for when HTML is not supported.
hu_HU: Ez a feltöltési lista szöveges változata, ha a HTML nem támogatott.

en: This message is displayed when a module is protected by a password and the user is prompted to enter the password.
hu_HU: Ez az üzenet akkor jelenik meg, ha egy modul jelszóval védett, és a felhasználónak meg kell adnia a jelszót.

en: This message is displayed when a module requires users to enter user information (e.g. email address) before they are able to access the content.
hu_HU: Ez az üzenet akkor jelenik meg, ha egy modul megköveteli a felhasználóktól a felhasználói adatok (pl. e-mail cím) megadását, mielőtt hozzáférhetnének a tartalomhoz.

en: This module (#%s) is not active at the moment.
hu_HU: Ez a modul (#%s) jelenleg nem aktív.

en: This module is currently linked to a cloud account and/or folder which is no longer accessible by the plugin. To resolve this, please relink the module again to the correct folder.
hu_HU: Ez a modul jelenleg egy olyan felhőfiókhoz és/vagy mappához kapcsolódik, amelyhez a bővítmény már nem fér hozzá. A probléma megoldásához kérjük, kösse újra a modult a megfelelő mappához.

en: This module is not available because the connected account is set to read-only mode. Please reconnect your cloud account using the correct permissions.
hu_HU: Ez a modul nem érhető el, mivel a csatlakoztatott fiók csak olvasási módban van. Kérjük, csatlakoztassa újra a felhőfiókját a megfelelő jogosultságokkal.

en: This setting is deprecated.
hu_HU: Ez a beállítás elavult.

en: This setting is experimental and can have unexpected results in combination with some settings.
hu_HU: Ez a beállítás kísérleti jellegű, és bizonyos beállításokkal kombinálva váratlan eredményeket hozhat.

en: This setting is replaced with: %s .
hu_HU: Ez a beállítás helyébe a következő lép: %s .

en: This setting only restricts access to the plugin's internal modules. To enable personal folders for modules on your site, use the module's configuration panel
hu_HU: Ez a beállítás csak a bővítmény belső moduljaihoz való hozzáférést korlátozza. A személyes mappák engedélyezéséhez a modulok számára a webhelyen, használja a modul konfigurációs paneljét

en: This shows critical information about your WordPress and Server configuration and items that require your attention.
hu_HU: Ez megmutatja a WordPress és a szerver konfigurációjára vonatkozó kritikus információkat és a figyelmet igénylő elemeket.

en: Throttle to prevent resource complaints on budget hosts. The higher the value, the slower the download/stream when the proxy download method is used.
hu_HU: Throttle az erőforráspanaszok megelőzése érdekében a költségvetési gazdáknál. Minél magasabb az érték, annál lassabb a letöltés/stream, ha a proxy letöltési módszert használja.

en: Thumbnail Bar
hu_HU: Miniatűr sáv

en: Thumbnail location
hu_HU: Miniatűrök helye

en: Thumbnails view
hu_HU: Átváltás rács nézetre

en: Time Slider
hu_HU: Időcsúszka

en: Title
hu_HU: Cím

en: To do so, please follow these instructions
hu_HU: Ehhez kérjük, kövesse ezeket az utasításokat

en: To manage modules directly from the module overview, we recommend using the short version %s.
hu_HU: A modulok közvetlen kezeléséhez a modulok áttekintéséből a rövid változat %s használata ajánlott.

en: To monitor limits, the user must be logged in to your site or have cookies enabled in their browser. If a user is untraceable, the action will be blocked if this setting is enabled.
hu_HU: A korlátok ellenőrzéséhez a felhasználónak be kell jelentkeznie az Ön webhelyére, vagy a böngészőjében engedélyezni kell a sütiket. Ha egy felhasználó nem követhető, a művelet blokkolva lesz, ha ez a beállítás engedélyezve van.

en: To resolve this, please remove those functions from the "disabled_functions" PHP configuration.
hu_HU: A probléma megoldásához kérjük, távolítsa el ezeket a funkciókat a "disabled_functions" PHP konfigurációból.

en: To start using this plugin, please activate your license.
hu_HU: A bővítmény használatának megkezdéséhez aktiválja a licencet.

en: To use the WP Cloud Plugins, you need a valid licence. This licence is validated from time to time using the licence server.
hu_HU: A WP Cloud Plugins használatához érvényes licenc szükséges. Ezt a licencet időről időre a licencszerver segítségével érvényesítjük.

en: To view this content, you need to have JavaScript enabled in your browser
hu_HU: A tartalom megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScriptet a böngészőben

en: Toggles the automatic change of slides.
hu_HU: A diák automatikus cseréjének bekapcsolása.

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Top Downloads
hu_HU: Legjobb letöltések

en: Top Previews
hu_HU: Top előnézetek

en: Top folder
hu_HU: Breadcrumb szöveg a felső mappa számára

en: Total
hu_HU: Összesen

en: Total file size (#MB)
hu_HU: Teljes fájlméret (#MB)

en: Try to open the file in a new window.
hu_HU: Próbálja meg megnyitni a fájlt egy új ablakban.

en: Try to upload the file again
hu_HU: Próbálja újra feltölteni a fájlt

en: Turkish
hu_HU: Török

en: Turn off Fullscreen
hu_HU: Kapcsolja ki a Teljes képernyőt

en: Type
hu_HU: Típus

en: Ukrainian
hu_HU: Ukrajna

en: Unavailable
hu_HU: Nem elérhető

en: Unique folder name where the uploads should be stored. Make sure that Personal Folder feature is enabled in the shortcode
hu_HU: Egyedi mappanév, ahol a feltöltéseket tárolni kell. Győződjön meg róla, hogy a személyes mappa funkció engedélyezve van a rövidkódban

en: Unknown update checker status "%s"
hu_HU: Ismeretlen frissítési ellenőrző állapot "%s"

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Unlock
hu_HU: Feloldás

en: Unmute
hu_HU: Hang

en: Unselected
hu_HU: Nem kiválasztott

en: Update Personal Folders name after profile update
hu_HU: Személyes mappák nevének frissítése profilfrissítés után

en: Update automatically
hu_HU: Automatikus frissítés

en: Updates
hu_HU: Frissítések

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Upload Box
hu_HU: Feltöltő doboz

en: Upload Box Locations
hu_HU: Feltöltő dobozok helyei

en: Upload Box Settings
hu_HU: Feltöltési fiók beállításai

en: Upload Button Text
hu_HU: A fájlfeltöltő gomb felirata

en: Upload Configuration
hu_HU: Konfiguráció feltöltése

en: Upload Folder Name
hu_HU: Töltse fel a mappa nevét

en: Upload List Template
hu_HU: Lista sablon feltöltése

en: Upload Notifications
hu_HU: Értesítések feltöltése

en: Upload Requirements
hu_HU: Feltöltési követelmények

en: Upload Settings
hu_HU: Feltöltési beállítások

en: Upload content to your Cloud account.
hu_HU: Töltsön fel tartalmat a Cloud-fiókjába.

en: Upload documents
hu_HU: Dokumentumok feltöltése

en: Upload failed
hu_HU: Feltöltés sikertelen

en: Upload files
hu_HU: Fájlok feltöltése

en: Upload immediately
hu_HU: Azonnali feltöltés

en: Upload is cancelled
hu_HU: A feltöltés megszakítva

en: Upload locations
hu_HU: Helyszínek feltöltése

en: Upload not available.
hu_HU: Feltöltés nem elérhető.

en: Upload or select a file from the media library.
hu_HU: Töltsön fel vagy válasszon ki egy fájlt a médiatárból.

en: Upload requirements
hu_HU: Feltöltési követelmények

en: Upload to %s
hu_HU: Kiválaszthatja, hogy mely felhasználói szerepeket tudja feltölteni a %s segítségével

en: Uploaded
hu_HU: Feltöltött

en: Uploaded documents
hu_HU: Feltöltött dokumentumok

en: Uploading failed
hu_HU: A feltöltés nem sikerült

en: Uploading...
hu_HU: Feltöltés...

en: Uploads
hu_HU: Feltöltések

en: Uploads per User
hu_HU: Felhasználónkénti feltöltések

en: Usage
hu_HU: Használat

en: Usage Limits
hu_HU: Felhasználási korlátok

en: Use App Folder
hu_HU: Használja az App Mappa alkalmazást

en: Use Back-End Filebrowser
hu_HU: Back-End Filebrowser használata

en: Use Custom App
hu_HU: Egyedi alkalmazás használata

en: Use Google Analytics tracker
hu_HU: A Google Analytics nyomkövető használata

en: Use ID3 metadata
hu_HU: ID3-metaadatok használata

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
hu_HU: Használja a Bal / Jobb nyílbillentyűket az egy másodperc előrehaladásához, a Fel / Le nyilakat a tíz másodperc előrehaladásához.

en: Use Personal Folders in the Module Configurator and Back-End File Browser of the plugin.
hu_HU: Személyes mappák használata a modul konfigurátorában és a bővítmény Back-End fájlböngészőjében.

en: Use Template Folder
hu_HU: Sablon mappa használata

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
hu_HU: Használja a Fel / Le nyilakat a hangerő növeléséhez vagy csökkentéséhez.

en: Use Webhook
hu_HU: Webhook használata

en: Use a folder from one of the linked accounts. If you disable this option, your users will be able to navigate through the folders of all your linked cloud accounts.
hu_HU: Használjon egy mappát az egyik összekapcsolt fiókból. Ha letiltja ezt a beállítást, a felhasználók az összes összekapcsolt felhőfiók mappáiban navigálhatnak.

en: Use a secure password.
hu_HU: Használjon biztonságos jelszót.

en: Use a static folder as select on the Content tab.
hu_HU: Használjon statikus mappát a Tartalom lapon kiválasztott mappaként.

en: Use custom name for home folder
hu_HU: Egyéni név használata az otthoni mappához

en: Use labels
hu_HU: Címkék használata

en: Use one account
hu_HU: Egy fiók használata

en: Use random URLs for modules
hu_HU: Véletlenszerű URL-címek használata modulokhoz

en: Use the Review & Approve module to allow clients to review, select and approve images or documents. Manage the global settings for this feature here.
hu_HU: A Review & Approve modul segítségével lehetővé teheti az ügyfelek számára a képek vagy dokumentumok felülvizsgálatát, kiválasztását és jóváhagyását. A funkció globális beállításait itt kezelheti.

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: User %s has encountered the following download limitation: %s
hu_HU: A felhasználó %s a következő letöltési korlátozással találkozott: %s

en: User %s has reached the download limitation
hu_HU: A felhasználó %s elérte a letöltési korlátozást

en: User %s reached download limit while trying to download the %s %s
hu_HU: A %s felhasználó elérte a letöltési korlátot, miközben megpróbálta letölteni az %s %s

en: User Info Template
hu_HU: Felhasználói információ sablon

en: User Permissions
hu_HU: Felhasználói engedélyek

en: User not found
hu_HU: Felhasználó nem található

en: User or Role
hu_HU: Felhasználó vagy szerepkör

en: User slug
hu_HU: Felhasználó slug

en: User ⇔ Folder links
hu_HU: Felhasználó ⇔ Mappa linkek

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: VAST XML Tag Url
hu_HU: VAST XML címke Url

en: Validate file accessibility
hu_HU: A fájl hozzáférhetőségének ellenőrzése

en: Version
hu_HU: Verzió

en: Version:
hu_HU: Verzió:

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: Via OneDrive servers
hu_HU: OneDrive-kiszolgálókon keresztül

en: Via this server
hu_HU: Ezen a szerveren keresztül

en: Video Advertisements (IMA/VAST)
hu_HU: Videohirdetések (IMA / VAST)

en: Video Player
hu_HU: Videolejátszó

en: Video aspect ratio
hu_HU: Videó képarány

en: Vietnamese
hu_HU: Vietnám

en: View
hu_HU: Megtekintés

en: View Module
hu_HU: Modul megtekintése

en: View Selections
hu_HU: Válogatások megtekintése

en: View all activites
hu_HU: Minden tevékenység megtekintése

en: View all activities
hu_HU: Az összes tevékenység megtekintése

en: View details
hu_HU: Részletek megtekintése

en: View documents
hu_HU: Dokumentumok megtekintése

en: View more activites (%s left)
hu_HU: További aktivitások megtekintése (%s balra)

en: View more activities (%s left)
hu_HU: További tevékenységek megtekintése ( %s maradt)

en: Visit plugin homepage
hu_HU: A bővítmény honlapja

en: Visitor
hu_HU: Látogató

en: Visitors
hu_HU: Látogatók

en: Volume Slider
hu_HU: Hangerő-csúszka

en: WP Cloud Plugins cannot communicate with the licence server
hu_HU: A WP Cloud Plugins nem tud kommunikálni a licencszerverrel

en: WP Cloud Plugins uses a cache to improve performance. If the plugin somehow is causing issues, try to reset the cache first.
hu_HU: A WP Cloud Plugins gyorsítótárat használ a teljesítmény javítása érdekében. Ha a bővítmény valahogy problémákat okoz, próbálja meg először visszaállítani a gyorsítótárat.

en: Waiting
hu_HU: Feltöltésre kész

en: Want more flexibility than the upload box can offer? Use a popular form integration that lets you create the perfect form!
hu_HU: Nagyobb rugalmasságra vágyik, mint amit a feltöltődoboz nyújtani tud? Használjon egy népszerű űrlap-integrációt, amellyel tökéletes űrlapot hozhat létre!

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: Warning for %s : %s
hu_HU: Figyelmeztetés %s : %s

en: We are not able to connect to the API as cURL PHP functions curl_init and/or curl_exec are on the list of disabled functions in your PHP configuration.
hu_HU: Nem tudunk csatlakozni az API-hoz, mivel a cURL PHP függvények curl_init és/vagy curl_exec a PHP konfigurációban a letiltott függvények listáján szerepelnek.

en: We are not able to connect to the API as the plugin is interfering with an other plugin
hu_HU: Nem tudunk csatlakozni az API-hoz, mivel a beépülő modul zavar egy másik beépülő modult

en: We are not able to connect to the API as you don't have the cURL PHP extension installed
hu_HU: Nem tudunk csatlakozni az API-hoz, mivel nincs telepítve a cURL PHP kiterjesztés

en: We do not collect and do not have access to your personal data. See our privacy statement for more information.
hu_HU: Nem gyűjtjük az Ön személyes adatait, és nem férünk hozzá azokhoz. További információkért lásd adatvédelmi nyilatkozatunkat.

en: We use cURL and fopen to communicate with API services.
hu_HU: A CURL és a fopen használatával kommunikálunk az API szolgáltatásokkal.

en: Webhook Endpoint URL
hu_HU: Webhook végpont URL címe

en: Webhook Secret
hu_HU: Webhook titok

en: Webhook URLs for Your Workspace
hu_HU: Webhook URL-címek a munkaterülethez

en: Weekly
hu_HU: Hetente

en: Welcome back
hu_HU: Köszöntünk a fiókodban

en: Welsh
hu_HU: Walesi

en: What data should the plugin access?
hu_HU: Milyen adatokhoz férjen hozzá a bővítmény?

en: What happens with my data when I authorize the plugin?
hu_HU: Mi történik az adataimmal, amikor engedélyezem a bővítményt?

en: What type of embedding should the document have?
hu_HU: Milyen típusú beágyazással kell rendelkeznie a dokumentumnak?

en: What type of view should the editable document have?
hu_HU: Milyen típusú nézet legyen a szerkeszthető dokumentumban?

en: When enabled, the loading performance of the Gallery can drop proportional with the number of folders present.
hu_HU: Ha engedélyezve van, a Galéria betöltési teljesítménye a mappák számával arányosan csökkenhet.

en: When enabled, the plugin will update automatically when a new version is available. Keeping the plugin up to date is crucial as the API service is constantly changing.
hu_HU: Ha engedélyezve van, a bővítmény automatikusan frissül, amikor egy új verzió elérhetővé válik. A bővítmény naprakészen tartása kulcsfontosságú, mivel az API-szolgáltatás folyamatosan változik.

en: When opening a page with a previously visited File Browser module, the last opened folder location will be loaded. If you disable this setting, the plugin will always load the top folder.
hu_HU: Ha egy korábban meglátogatott Fájlböngésző modullal nyit meg egy oldalt, az utoljára megnyitott mappa helye töltődik be. Ha kikapcsolja ezt a beállítást, a bővítmény mindig a legfelső mappát tölti be.

en: When should the description be shown in the Gallery Lightbox?
hu_HU: Mikor jelenjen meg a leírás a Galéria Lightboxban?

en: When should the header containing title and action-menu be shown?
hu_HU: Mikor kell megjeleníteni a címet és az akciómenüt tartalmazó fejlécet?

en: When should the thumbnail bar be shown in the Gallery Lightbox?
hu_HU: Mikor jelenjen meg a miniatűr sáv a Galéria Lightboxban?

en: When using this placeholder in combination with automatically linked Personal Folders, the %sName Template%s should contain the placeholder %s.
hu_HU: Ha ezt a helyőrzőt automatikusan összekapcsolt Személyes mappákkal együtt használja, a %sNév sablon%s-nek tartalmaznia kell a %s helyőrzőt.

en: When you click the export button, a (gzipped) JSON file will be generated. You can use the Import action below to restore the backup.
hu_HU: Az exportálás gombra kattintva egy (gzippelt) JSON fájl jön létre. A mentés visszaállításához az alábbi Importálás műveletet használhatja.

en: When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked
hu_HU: A beállítások visszaállításakor a bővítményt már nem kapcsolják össze a fiókjaival, de a jogosultságukat nem vonják vissza

en: When you select items for the Embed module, only those items that support embedding will be displayed on the front end.
hu_HU: Amikor elemeket választ ki a Beágyazás modulhoz, csak azok az elemek jelennek meg a frontenden, amelyek támogatják a beágyazást.

en: When you uninstall the plugin, what do you want to do with your modules and settings? You can save them for next time, or wipe them back to factory settings.
hu_HU: Ha eltávolítja a plugint, mit szeretne tenni a modulokkal és a beállításokkal? Elmentheted őket a következő alkalomra, vagy visszatörölheted őket a gyári beállításokra.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
hu_HU: Akár engedélyezett a WordPress Multisite is.

en: Which users are excluded from the limits set above?
hu_HU: Mely felhasználók nem tartoznak a fent meghatározott korlátozások hatálya alá?

en: Which users should we exclude from seeing ads?
hu_HU: Mely felhasználókat zárjuk ki a hirdetések megjelenítéséből?

en: White
hu_HU: Fehér

en: Who can add and configure modules?
hu_HU: Ki adhat hozzá és konfigurálhat modulokat?

en: Who can add shared document links to your pages and posts?
hu_HU: Ki adhat megosztott dokumentumlinkeket az oldalaihoz és bejegyzéseihez?

en: Who can add/edit descriptions?
hu_HU: Ki szerkesztheti a leírásokat?

en: Who can copy files?
hu_HU: Ki másolhat fájlokat?

en: Who can copy folders?
hu_HU: Ki másolhat mappákat?

en: Who can create documents?
hu_HU: Ki hozhat létre dokumentumokat?

en: Who can create folders?
hu_HU: Ki hozhat létre mappákat?

en: Who can create shortcuts for files?
hu_HU: Ki hozhat létre parancsikonokat fájlokhoz?

en: Who can create shortcuts for folders?
hu_HU: Ki hozhat létre parancsikonokat mappákhoz?

en: Who can delete files?
hu_HU: Ki törölheti a fájlokat?

en: Who can delete folders?
hu_HU: Ki törölheti a mappákat?

en: Who can download?
hu_HU: Ki töltheti le?

en: Who can edit documents?
hu_HU: Ki szerkesztheti a dokumentumokat?

en: Who can embed documents on your pages and posts?
hu_HU: Ki ágyazhat be dokumentumokat az oldalaira és bejegyzéseibe?

en: Who can link to content?
hu_HU: Ki hivatkozhat a tartalomra?

en: Who can manually link users to their personal folder?
hu_HU: Ki kötheti manuálisan a felhasználókat a személyes mappájukhoz?

en: Who can move files?
hu_HU: Ki mozgathatja a fájlokat?

en: Who can move folders?
hu_HU: Ki mozgathatja a mappákat?

en: Who can preview files via this module?
hu_HU: Ki tekintheti meg a fájlokat előnézetben a modulon keresztül?

en: Who can preview files?
hu_HU: Ki tekintheti meg a fájlokat előnézetben?

en: Who can rename files?
hu_HU: Ki nevezheti át a fájlokat?

en: Who can rename folders?
hu_HU: Ki nevezheti át a mappákat?

en: Who can search?
hu_HU: Ki kereshet?

en: Who can see this module?
hu_HU: Ki láthatja ezt a modult?

en: Who can share content?
hu_HU: Ki oszthatja meg a tartalmat?

en: Who can upload?
hu_HU: Ki tölthet fel?

en: Who should be able to access the links that are created by the plugin? If set to Public the links will be accessible by anyone. Within Organization will make links accessible within your organization only. Anonymous links may be disabled by the tenant administrator
hu_HU: Kinek kell hozzáférnie a plugin által létrehozott linkekhez? Ha a Nyilvános értékre van állítva, a linkekhez bárki hozzáférhet. A Within Organization (Szervezeten belül) beállítással a linkek csak a szervezeten belül lesznek elérhetők. A névtelen linkeket a bérlő rendszergazdája letilthatja

en: Who should be able to access the settings page of the plugin?
hu_HU: Kinek kell hozzáférnie a plugin beállítási oldalához?

en: Who should have access to reports and statistics?
hu_HU: Kinek kell hozzáférnie a jelentésekhez és statisztikákhoz?

en: Who should have access to the File Browser in the admin dashboard?
hu_HU: Kinek kell hozzáférnie a Fájlböngészőhöz az adminisztrátori műszerfalon?

en: Wildcards like * and ? are allowed.
hu_HU: A * és ? típusú helyettesítő karakterek engedélyezettek.

en: Within Organization
hu_HU: A szervezeten belül

en: WordPress address (URL)
hu_HU: WordPress cím (URL)

en: WordPress debug mode
hu_HU: WP hibakereső mód

en: WordPress environment
hu_HU: WordPress környezet

en: WordPress memory limit
hu_HU: Wordpress memóriakorlát

en: WordPress version
hu_HU: WordPress verzió

en: Would you mind giving us some feedback?
hu_HU: Szeretne visszajelzést adni nekünk?

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yes!
hu_HU: Igen!

en: Yes, I link the users manually
hu_HU: Igen, manuálisan összekapcsolom a felhasználókat

en: Yes, let the plugin create the User Folders for me.
hu_HU: Igen, hagyja, hogy a plugin létrehozza a felhasználói mappákat helyettem.

en: You are about to approve this collection.
hu_HU: Ön most fogja jóváhagyni ezt a gyűjteményt.

en: You are not authorized to add a file.
hu_HU: Ön nem jogosult fájl hozzáadására.

en: You are not authorized to add a folder
hu_HU: Nem jogosult mappát hozzáadni

en: You are not authorized to add folders in this directory
hu_HU: Nem jogosult mappák hozzáadására ebben a könyvtárban

en: You are not authorized to add something in this directory.
hu_HU: Ön nem jogosult valamit hozzáadni ebben a könyvtárban.

en: You are not authorized to edit files in this directory
hu_HU: Nem jogosult a könyvtár fájljainak szerkesztésére

en: You are not authorized to edit this file or folder
hu_HU: Nem jogosult a fájl vagy mappa szerkesztésére

en: You are not authorized to rename files in this directory
hu_HU: Nem jogosult a könyvtár fájljainak átnevezésére

en: You are not authorized to rename folder
hu_HU: Nincs jogosultsága mappa átnevezésére

en: You are not authorized to rename this file
hu_HU: Ön nem jogosult átnevezni ezt a fájlt

en: You are not authorized to rename this file or folder
hu_HU: Ön nem jogosult átnevezni ezt a fájlt vagy mappát

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from %s
hu_HU: Ön olyan böngészőt használ, amelyben nincs engedélyezve vagy telepítve a Flash player. Kérjük, kapcsolja be a Flash player plugint, vagy töltse le a legfrissebb verziót a %s

en: You are using:
hu_HU: Ön használja:

en: You can add %s?module_pass=...%s to the URL of your page to automatically unlock the module.
hu_HU: A modul automatikus feloldásához hozzáadhatod a %s?module_pass=...%s jelszót az oldalad URL-jéhez.

en: You can adjust the limit for this user via %s
hu_HU: A felhasználóra vonatkozó korlátot a %s

en: You can control this setting from the main plugin options page (Integrations > WooCommerce).
hu_HU: Ezt a beállítást a bővítmény fő beállítási oldaláról (Integrációk > WooCommerce) vezérelheti.

en: You can convert uploaded documents to Google Documents if the file format is supported.
hu_HU: A feltöltött dokumentumokat a Google Dokumentumokba konvertálhatja, ha a fájlformátum támogatott.

en: You can display audio, video and image files directly, without having to embed them in an iframe.
hu_HU: Az audio-, video- és képfájlokat közvetlenül megjelenítheti, anélkül, hogy azokat iframe-be kellene ágyaznia.

en: You can enable the upload functionality via the Actions tab.
hu_HU: A feltöltési funkciót a Műveletek lapon keresztül engedélyezheti.

en: You can find more information regarding the Personal Folders feature, including video instructions, in the %s[Online Documentation]%s.
hu_HU: A Személyes mappák funkcióval kapcsolatos további információkat, többek között video-utasításokat talál a %s[Online dokumentáció]%s-ban.

en: You can manually link users to their Personal Folder via the %s[Personal Folders]%s menu page.
hu_HU: A %s[Személyes mappák]%s menüoldalon keresztül manuálisan is összekapcsolhatja a felhasználókat a személyes mappájukkal.

en: You can now authorize the plugin to access your %s account
hu_HU: Most már engedélyezheti a bővítményt a %s fiókjához való hozzáférésre

en: You can now close this browser window.
hu_HU: Most már bezárhatja ezt a böngészőablakot.

en: You can now start uploading documents for the products you have ordered.
hu_HU: Most már elkezdheti feltölteni a megrendelt termékekhez tartozó dokumentumokat.

en: You can revoke the authorization via the Dasbhoard tab.
hu_HU: Az engedélyt a Dasbhoard lapon keresztül visszavonhatja.

en: You can set a custom time period for this module. This overrides the global setting.
hu_HU: A modulhoz beállíthat egy egyéni időszakot. Ez felülírja a globális beállítást.

en: You can set an interval using one of the following terms: %s. For example: %s.
hu_HU: Az intervallumot a következő kifejezések egyikével állíthatja be: %s. Például: %s.

en: You can set custom usage restrictions that override the module/global usage restrictions set. If no values are set, the module or global restrictions are used.
hu_HU: Egyéni felhasználási korlátozásokat állíthat be, amelyek felülírják a beállított modul/globális felhasználási korlátozásokat. Ha nincsenek értékek megadva, a modul vagy a globális korlátozások kerülnek alkalmazásra.

en: You can set individual limits for each of your users in their user profile.
hu_HU: Minden felhasználó számára egyéni korlátokat állíthat be a felhasználói profiljukban.

en: You can shorten the links created by the plugin with the the shorten APIs of TinyURL, Shorte.st, Rebrandly and Bit.ly.
hu_HU: A plugin által létrehozott linkeket a TinyURL, Shorte.st, Rebrandly és Bit.ly rövidítő API-ival rövidítheti.

en: You can upload your documents on the %sorder page%s
hu_HU: A dokumentumokat a %srendelési oldalon%s töltheti fel

en: You can use pixels or percentages. For instance: %s.
hu_HU: Használhat pixeleket vagy százalékokat. Például: %s.

en: You can use the plugin in %s.
hu_HU: A bővítményt a %s-ban használhatja.

en: You do not have permission to save modules.
hu_HU: Nincs jogosultsága modulok mentésére.

en: You do not have permissions to do any changes to this selection.
hu_HU: Önnek nincs jogosultsága változtatni ezen a kiválasztáson.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hu_HU: Nincs megfelelő jogosultság az oldalhoz történő csatlakozáshoz.

en: You don't have the %s mbstring PHP extension%s enabled in your PHP configuration/package
hu_HU: A PHP konfigurációjában / csomagjában nincs engedélyezve az %s mbstring PHP kiterjesztés %s

en: You have reached the number of ZIP downloads allowed for today. You will be able to download new ZIP files tomorrow.
hu_HU: Elérte a mára engedélyezett ZIP letöltések számát. Holnap újabb ZIP-fájlok letöltésére lesz lehetősége.

en: You have reached the number of downloads allowed for this file today. You will be able to download more content tomorrow.
hu_HU: Elérte a ma engedélyezett letöltések számát ehhez a fájlhoz. Holnap további tartalmakat tölthet le.

en: You have reached the number of downloads allowed for today. You can download more content tomorrow.
hu_HU: Elérte a mára engedélyezett letöltések számát. Holnap további tartalmakat tölthet le.

en: You have reached your bandwidth limit for today. You will be able to download more content tomorrow.
hu_HU: Elérte a mai sávszélesség-korlátját. Holnap több tartalmat tölthet le.

en: You have reached your usage limit of
hu_HU: Elérte a felhasználási korlátot

en: You need at least PHP %s if you want to use this plugin
hu_HU: Legalább PHP %s szükséges, ha használni szeretné ezt a bővítményt

en: You will be asked to grant the application the permissions as described below.
hu_HU: A rendszer megkéri, hogy adja meg az alkalmazásnak az alább leírt engedélyeket.

en: Your Account is not verified. Please take a look at %sthis Article%s for more information how to verify your account
hu_HU: Fiókod nincs ellenőrizve. Vessen egy pillantást a %sthis %s cikkre, ha további információt szeretne kapni a fiókja ellenőrzéséről

en: Your Bitly user name.
hu_HU: Az Ön Bitly felhasználóneve.

en: Your browser does not support HTML5. You can only download this file
hu_HU: Az Ön böngészője nem támogatja a HTML5-et. Csak ezt a fájlt töltheti le

en: Your server does not have cURL enabled - The plugin cannot communicate with the API service. Contact your hosting provider.
hu_HU: A kiszolgálón nincs engedélyezve a cURL - A bővítmény nem tud kommunikálni az API szolgáltatással. Vegye fel a kapcsolatot a szolgáltatójával.

en: Your server does not support the %s function - this is required for the caching mechanisms. Please enable this function to prevent caching problems.
hu_HU: A szerver nem támogatja a %s funkciót - erre a gyorsítótárazási mechanizmusokra van szükség. Engedélyezze ezt a funkciót a gyorsítótárazási problémák elkerülése érdekében.

en: Your server does not support the %s function - this is required to compress the output of the plugin.
hu_HU: A szerver nem támogatja a %s funkciót - erre a plugin kimenetének tömörítéséhez van szükség.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding.
hu_HU: A szerver nem támogatja a %s funkciókat - erre van szükség a jobb karakterkódoláshoz.

en: Your site is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
hu_HU: Az áruház nem használja a HTTPS-t. <a href="%s" target="_blank">További információ a HTTPS és az SSL tanúsítványokról</a> .

en: Your website cannot establish a secure connection with the licensing server. This will cause their plugins to stop working because the licence cannot be validated.
hu_HU: Az Ön webhelye nem tud biztonságos kapcsolatot létesíteni az engedélyező szerverrel. Ez azt eredményezi, hogy a bővítményeik nem működnek, mivel a licenc nem érvényesíthető.

en: ZIP creation failed unexpectedly
hu_HU: A ZIP-fájl létrehozása váratlanul meghiúsult

en: ZIP downloads
hu_HU: ZIP letöltések

en: allow_url_fopen is a PHP setting that lets you open and read files from the web just like local files, but it can pose security risks if not used carefully.
hu_HU: az allow_url_fopen egy PHP-beállítás, amely lehetővé teszi, hogy a webes fájlokat a helyi fájlokhoz hasonlóan nyissa meg és olvassa, de biztonsági kockázatot jelenthet, ha nem használja körültekintően.

en: and content
hu_HU: és a tartalom

en: by %s
hu_HU: szerző: %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
hu_HU: cURL telepítve, de nem tudja lekérdezni a verziót.

en: file
hu_HU: fájl

en: file(s)
hu_HU: fájl(ok)

en: folder
hu_HU: mappa

[ctx: no user roles]
en: None
hu_HU: Nincs

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With this reCAPTCHA (V3) integration module, you can block abusive downloads of your files by bots. Create your own credentials via your %s.
hu_HU: a reCAPTCHA megvédi Önt a spam és más típusú automatikus visszaélések ellen. Ezzel a reCAPTCHA (V3) integrációs modullal megakadályozhatja a fájljainak botok általi visszaélésszerű letöltését. Hozzon létre saját hitelesítő adatokat a %s segítségével.

en: selected
hu_HU: kijelölve

en: selection
hu_HU: kiválasztás

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
hu_HU: A %s bővítmény egy új verziója elérhető.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
hu_HU: Nem sikerült meghatározni, hogy elérhető-e frissítések a (z) %s fájlhoz.

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
hu_HU: A %s bővítmény naprakész.

en: today
hu_HU: ma

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Minden <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Minden <span class="count">(%s)</span>

en: was added
hu_HU: hozzá lett adva

en: {{An user:%1$s}} has finished uploading files
hu_HU: {{A felhasználó:%1$s}} befejezte a fájlok feltöltését

en: {{An user}} has finished uploading files
hu_HU: {{Egy felhasználó}} befejezte a fájlok feltöltését
