WP Cloud Plugins - en to cs_CZ translation catalogue (1718 entries)

en: Failed to load file.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst soubor.

en: Failed to create folder.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit složku.

en: Failed to move file.
cs_CZ: Nepodařilo se přesunout soubor.

en: Failed to patch file.
cs_CZ: Nepodařilo se opravit soubor.

en: Failed to delete file.
cs_CZ: Nepodařilo se odstranit soubor.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Getting Started
cs_CZ: Začínáme

en: Modules
cs_CZ: Moduly

en: File Browser
cs_CZ: Prohlížeč souborů

en: Personal Folders
cs_CZ: Osobní složky

en: Reports
cs_CZ: Reporty

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění pro přístup na tuto stránku.

en: Account is not linked to the plugin anymore.
cs_CZ: Účet již není se zásuvným modulem propojen.

en: Please re-authorize!
cs_CZ: Znovu autorizujte!

en: Please refresh the authorization or remove the account from the list.
cs_CZ: Obnovte prosím autorizaci nebo účet ze seznamu odstraňte.

en: If the problem persists, fall back to the default App via the settings on the Advanced tab.
cs_CZ: Pokud problém přetrvává, vraťte se k výchozí aplikaci pomocí nastavení na kartě Upřesnit.

en: Cannot get account storage information.
cs_CZ: Nelze získat informace o uložení účtu.

en: You need at least PHP %s if you want to use this plugin
cs_CZ: Pokud chcete použít tento plugin, potřebujete alespoň PHP%s

en: You are using:
cs_CZ: Používáte:

en: We are not able to connect to the API as you don't have the cURL PHP extension installed
cs_CZ: Nejsme schopni se připojit k API, protože nemáte nainstalovánu příponu cURL PHP

en: Please enable or install the cURL extension on your server
cs_CZ: Povolte nebo nainstalujte rozšíření cURL na svém serveru

en: We are not able to connect to the API as cURL PHP functions curl_init and/or curl_exec are on the list of disabled functions in your PHP configuration.
cs_CZ: K rozhraní API se nemůžeme připojit, protože funkce cURL PHP curl_init a/nebo curl_exec jsou v konfiguraci PHP na seznamu zakázaných funkcí.

en: To resolve this, please remove those functions from the "disabled_functions" PHP configuration.
cs_CZ: Chcete-li to vyřešit, odstraňte tyto funkce z konfigurace PHP "disabled_functions".

en: We are not able to connect to the API as the plugin is interfering with an other plugin
cs_CZ: Nejsme schopni se připojit k API, protože plugin ruší jiný plugin

en: The other plugin is using an old version of the Api-PHP-client that isn't capable of running multiple configurations
cs_CZ: Druhý plugin používá starou verzi klienta Api-PHP, který není schopen spouštět více konfigurací

en: Please disable this other plugin if you would like to use this plugin
cs_CZ: Pokud chcete tento plugin používat, deaktivujte tento další plugin

en: If you would like to use both plugins, ask the developer to update it's code
cs_CZ: Chcete-li použít oba pluginy, požádejte vývojáře, aby aktualizoval kód

en: Cannot create the cache directory %s, or it is not writable
cs_CZ: Nelze vytvořit adresář mezipaměti %s nebo není zapisovatelný

en: Please check if the directory exists on your server and has %s writing permissions %s
cs_CZ: Zkontrolujte, zda existuje adresář na vašem serveru a zda má oprávnění %s pro zápis %s

en: The cURL library of your server does not support TLS1.1 or TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.1 support or higher for this library
cs_CZ: Knihovna cURL vašeho serveru nepodporuje TLS1.1 nebo TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). To vyžaduje rozhraní BOX API pro vytvoření zabezpečeného připojení. Obraťte se prosím na svého webhostingu a požádejte jej, aby upgradoval knihovnu curl a / nebo povolil podporu TLS1.1 nebo vyšší pro tuto knihovnu

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account or disable the plugin if you are not using it.
cs_CZ: Zásuvný modul není aktuálně připojen k účtu %s. Pokud zásuvný modul nepoužíváte, přidejte účet nebo jej zakažte.

en: Connect your account!
cs_CZ: Připojte svůj účet!

en: The plugin isn't longer linked to the account(s): %s
cs_CZ: Zásuvný modul již není propojen s účtem (účty): %s

en: Refresh the authorization!
cs_CZ: Obnovte oprávnění!

en: Inactive License
cs_CZ: Neaktivní licence

en: The plugin is not yet activated. This means you’re missing out on updates and support! Please activate the plugin in order to start using the plugin, or disable the plugin.
cs_CZ: Zásuvný modul zatím není aktivován. To znamená, že přicházíte o aktualizace a podporu! Chcete-li začít zásuvný modul používat, aktivujte jej, nebo jej deaktivujte.

en: Activate the plugin!
cs_CZ: Aktivujte plugin!

en: Buy License
cs_CZ: Koupit licenci

en: Docs
cs_CZ: Dokumenty

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: cURL installed but unable to retrieve version.
cs_CZ: cURL je nainstalováno, ale nepodařilo se získat verzi.

en: The selected account is no longer available, or there are currently no accounts linked to the plugin. Please make sure that the plugin has active accounts and re-create the shortcode.
cs_CZ: Vybraný účet již není k dispozici nebo k zásuvnému modulu nejsou aktuálně připojeny žádné účty. Ujistěte se, že má zásuvný modul aktivní účty, a vytvořte zkrácený kód znovu.

en: The selected folder is no longer available. Please reselect a top folder.
cs_CZ: Vybraná složka již není k dispozici. Zvolte prosím znovu horní složku.

en: Folder location not longer available
cs_CZ: Umístění složky již není k dispozici

en: Select folder location
cs_CZ: Výběr umístění složky

en: Select folder
cs_CZ: Vybrat složku

en: Reset
cs_CZ: Resetovat

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Selected Content
cs_CZ: Vybraný obsah

en: Remove item from list
cs_CZ: Odstranění položky ze seznamu

en: Upload or select a file from the media library.
cs_CZ: Nahrajte nebo vyberte soubor z knihovny médií.

en: Select Image
cs_CZ: Vybrat obrázek

en: Fallback to the default value.
cs_CZ: Zpět na výchozí hodnotu.

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Unavailable
cs_CZ: Nedostupné

en: Calculating...
cs_CZ: Vypočítávám...

en: Error communicating with API:
cs_CZ: Chyba při komunikaci s API:

en: Cannot read import file.
cs_CZ: Nelze načíst importní soubor.

en: This is not a backup file for this plugin.
cs_CZ: Nejedná se o záložní soubor pro tento zásuvný modul.

en: Data has not been successfully imported.
cs_CZ: Data nebyla úspěšně importována.

en: Data has been successfully imported.
cs_CZ: Data byla úspěšně importována.

en: Failed to rename file.
cs_CZ: Nepodařilo se přejmenovat soubor.

en: No new name set
cs_CZ: Není nastaven žádný nový název

en: You are not authorized to rename files in this directory
cs_CZ: Nejste oprávněni přejmenovat soubory v tomto adresáři

en: You are not authorized to rename this file or folder
cs_CZ: Nejste oprávněni přejmenovat tento soubor nebo složku

en: You are not authorized to rename folder
cs_CZ: Nejste oprávněni přejmenovat složku

en: You are not authorized to rename this file
cs_CZ: Nemáte oprávnění tento soubor přejmenovat

en: No new description set
cs_CZ: Nebyl nastaven žádný nový popis

en: Failed to edit file.
cs_CZ: Nepodařilo se upravit soubor.

en: You are not authorized to edit files in this directory
cs_CZ: Nemáte oprávnění upravovat soubory v tomto adresáři

en: You are not authorized to edit this file or folder
cs_CZ: Nemáte oprávnění upravovat tento soubor nebo složku

en: Failed to add folder
cs_CZ: Přidání složky se nezdařilo

en: No new foldername set
cs_CZ: Není nastaven žádný nový název složky

en: Failed to add file.
cs_CZ: Nepodařilo se přidat soubor.

en: You are not authorized to add folders in this directory
cs_CZ: Nejste oprávněni přidávat složky do tohoto adresáře

en: You are not authorized to add a folder
cs_CZ: Nemáte oprávnění přidat složku

en: Visitors
cs_CZ: Návštěvníci

en: Visitor
cs_CZ: Návštěvník

en: Deleted
cs_CZ: Smazáno

en: A visitor
cs_CZ: Návštěvník

en: Previewed
cs_CZ: Zobrazeno

en: Downloaded
cs_CZ: Staženo

en: Streamed
cs_CZ: Streamované

en: Shared
cs_CZ: Sdíleno

en: Renamed
cs_CZ: Přejmenováno

en: Created
cs_CZ: Vytvořeno

en: Description updated
cs_CZ: Popis aktualizován

en: Metadata updated
cs_CZ: Aktualizace metadat

en: Moved
cs_CZ: Přesunuto

en: Uploaded
cs_CZ: Nahráno

en: Upload failed
cs_CZ: Nahrávání selhalo

en: Searched
cs_CZ: Vyhledáno

en: Collection
cs_CZ: Kolekce

en: Notification
cs_CZ: Oznámení

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: Usage Limits
cs_CZ: Limity použití

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: folder
cs_CZ: složka

en: file
cs_CZ: soubor

en: Module
cs_CZ: Modul

en: %s previewed the %s %s
cs_CZ: %s zobrazil %s %s

en: %s downloaded the %s %s
cs_CZ: %s stáhnul %s %s

en: %s downloaded the %s %s as %s file
cs_CZ: %s stáhnul %s %s jako %s soubor

en: %s downloaded %s files from %s %s as ZIP file
cs_CZ: %s stažené %s soubory z %s %s jako soubor ZIP

en: %s streamed the %s %s
cs_CZ: %s streamoval %s %s

en: Shared link
cs_CZ: Sdílený odkaz

en: %s created a %s for the %s %s
cs_CZ: %s vytvořil %s pro %s %s

en: %s renamed the %s %s to %s
cs_CZ: %s přejmenoval %s %s na %s

en: %s deleted the %s %s
cs_CZ: %s smazal %s %s

en: %s added the %s %s in %s
cs_CZ: %s přidal  %s %s v %s

en: %s updated the description of the %s %s
cs_CZ: %s aktualizován popis %s %s

en: %s updated the %s of the %s %s
cs_CZ: %s aktualizoval %s z %s %s

en: %s moved the %s %s to %s
cs_CZ: %s přesunul %s %s do %s

en: %s tried to upload %s (%s) to %s
cs_CZ: %s pokusil se nahrát %s (%s) do %s

en: %s searched for "%s" in %s
cs_CZ: %s hledal " %s" v %s

en: Notification "%s" sent to %s recipient(s)
cs_CZ: Oznámení "%s" odeslat %s příjemci (příjemcům)

en: User %s reached download limit while trying to download the %s %s
cs_CZ: Uživatel %s dosáhl limitu stahování při pokusu o stažení %s %s

en: Warning for %s : %s
cs_CZ: Varování pro %s : %s

en: Collection selection "%s" approved by %s
cs_CZ: Výběr sbírky "%s" schváleno %s

en: Collection selection "%s" deleted by %s
cs_CZ: Výběr kolekce "%s" odstraněn pomocí %s

en: %s performed an action: %s for %s
cs_CZ: %s provedl akci: %s pro %s

en: The file you are looking for cannot be found.
cs_CZ: Hledaný soubor nelze nalézt.

en: The file is probably deleted from the cloud.
cs_CZ: Soubor je pravděpodobně z cloudu odstraněn.

en: %s activity for %s
cs_CZ: %s aktivita pro%s

en: Could not send summary email
cs_CZ: Nelze odeslat souhrnný e-mail

en: Anonymous user
cs_CZ: Anonymní uživatel

en: Logged in user
cs_CZ: Přihlášený uživatel

en: Everyone
cs_CZ: Všichni

en: None
cs_CZ: Žádný

en: today
cs_CZ: dnes

en: Support till %s
cs_CZ: Podpora do %s

en: The support period for this license has expired on %s.
cs_CZ: Doba podpory pro tuto licenci vypršela dne %s.

en: Communication WP Cloud Plugin license server
cs_CZ: Komunikace Licenční server pluginu WP Cloud

en: The WP Cloud Plugins are able to communicate with their licence server.
cs_CZ: Pluginy WP Cloud mohou komunikovat se svým licenčním serverem.

en: To use the WP Cloud Plugins, you need a valid licence. This licence is validated from time to time using the licence server.
cs_CZ: Chcete-li používat pluginy WP Cloud, potřebujete platnou licenci. Tato licence je čas od času ověřována pomocí licenčního serveru.

en: WP Cloud Plugins cannot communicate with the licence server
cs_CZ: Zásuvné moduly WP Cloud nemohou komunikovat s licenčním serverem

en: Your website cannot establish a secure connection with the licensing server. This will cause their plugins to stop working because the licence cannot be validated.
cs_CZ: Vaše webové stránky nemohou navázat zabezpečené spojení s licenčním serverem. To způsobí, že jejich zásuvné moduly přestanou fungovat, protože licenci nelze ověřit.

en: Find a solution
cs_CZ: Najděte řešení

en: Contact Support
cs_CZ: Kontaktovat podporu

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Break link with Personal Folder
cs_CZ: Přerušení propojení s osobní složkou

en: Account (ID: %s) is not connected.
cs_CZ: Účet (ID: %s) není připojen.

en: Create link with Personal Folder
cs_CZ: Vytvoření propojení s osobní složkou

en: No users found.
cs_CZ: Žádní uživatelé nebyli nalezeni.

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Všechny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Všechny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Všechny <span class="count">(%s)</span>

en: No role
cs_CZ: Žádná Role

[ctx: no user roles]
en: None
cs_CZ: Žádný

en: Default folder for Guests and non-linked Users
cs_CZ: Výchozí složka pro Hosty a pro nepropojené uživatele

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Add New Module
cs_CZ: Přidání nového modulu

en: New Module
cs_CZ: Nový modul

en: Edit Module
cs_CZ: Modul úprav

en: View Module
cs_CZ: Zobrazit modul

en: All Modules
cs_CZ: Všechny moduly

en: Search Modules
cs_CZ: Vyhledat v modulech

en: No modules found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné moduly.

en: No modules found in Trash.
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné moduly.

en: (no title)
cs_CZ: (bez názvu)

en: Let people browse a specific folder
cs_CZ: Umožnit lidem procházet konkrétní složku

en: Gallery
cs_CZ: Galerie

en: Image and video gallery
cs_CZ: Galerie obrázků a videí

en: Slider / Carousel
cs_CZ: Posuvník / kolotoč

en: Slider for displaying images
cs_CZ: Posuvník pro zobrazení obrázků

en: Audio Player
cs_CZ: Audio přehrávač

en: Play your music
cs_CZ: Přehrávání hudby

en: Video Player
cs_CZ: Video přehrávač

en: Stream your video files
cs_CZ: Streamování video souborů

en: Review & Approve
cs_CZ: Přezkoumání a schválení

en: Review, select, and confirm files
cs_CZ: Prohlížení, výběr a potvrzení souborů

en: Upload Box
cs_CZ: Nahrávací pole

en: Let people upload content
cs_CZ: Nechte lidi nahrávat obsah

en: Search Box
cs_CZ: Vyhledávací pole

en: Search box for files and content
cs_CZ: Pole pro vyhledávání souborů a obsahu

en: Embed Documents
cs_CZ: Vložené dokumenty

en: Embed documents directly into your page
cs_CZ: Vkládání dokumentů přímo do stránky

en: List
cs_CZ: Seznam

en: Add a list of file download/view links
cs_CZ: Přidání seznamu odkazů na stažení/zobrazení souborů

en: Button
cs_CZ: Tlačítko

en: Add a button to download a file
cs_CZ: Přidání tlačítka pro stažení souboru

en: You do not have permission to save modules.
cs_CZ: Nemáte oprávnění ukládat moduly.

en: Module ID is missing.
cs_CZ: Chybí ID modulu.

en: Module cannot be found.
cs_CZ: Modul nelze nalézt.

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Modified %s ago
cs_CZ: Upravováno %s před

en: Dynamic Folders
cs_CZ: Dynamické složky

en: Manual
cs_CZ: Manuální

en: Account not connected
cs_CZ: Účet není připojen

en: Invalid
cs_CZ: Neplatné

en: ### Default Module ###
cs_CZ: ### Výchozí modul ###

en: An anonymous user
cs_CZ: Anonymní uživatel

en: Administrator
cs_CZ: Administrátor

en: Guests
cs_CZ: Hosté

en: %s needs your help!
cs_CZ: %s potřebuje vaši pomoc!

en: Not all files could be deleted.
cs_CZ: Ne všechny soubory bylo možné odstranit.

en: File was deleted.
cs_CZ: Soubor byl odstraněn.

en: File was renamed.
cs_CZ: Soubor byl přejmenován.

en: Failed to copy file.
cs_CZ: Nepodařilo se zkopírovat soubor.

en: Not all files could be copied.
cs_CZ: Ne všechny soubory bylo možné zkopírovat.

en: Successfully copied to new location
cs_CZ: Úspěšně zkopírováno do nového umístění

en: Not all files could be moved.
cs_CZ: Ne všechny soubory bylo možné přesunout.

en: Successfully moved to new location.
cs_CZ: Úspěšný přesun na nové místo.

en: Failed to edit description.
cs_CZ: Nepodařilo se upravit popis.

en: Description was edited.
cs_CZ: Popis byl upraven.

en: was added
cs_CZ: byl přidán

en: Failed to import file.
cs_CZ: Nepodařilo se importovat soubor.

en: Invalid AJAX request received.
cs_CZ: Přijat neplatný požadavek AJAX.

en: Start
cs_CZ: Začátek

en: Module cannot be rendered as the requested content is not (longer) accessible. Contact the administrator to get access.
cs_CZ: Modul nelze vykreslit, protože požadovaný obsah není (již) dostupný. Pro získání přístupu kontaktujte správce.

en: Module ID is missing
cs_CZ: Chybí ID modulu

en: Module not found
cs_CZ: Modul nebyl nalezen

en: User not found
cs_CZ: Uživatel nebyl nalezen

en: You do not have permissions to do any changes to this selection.
cs_CZ: K tomuto výběru nemáte oprávnění provádět žádné změny.

en: Selection not found
cs_CZ: Výběr nebyl nalezen

en: Selection deleted successfully.
cs_CZ: Výběr úspěšně odstraněn.

en: Failed to delete selection.
cs_CZ: Nepodařilo se odstranit výběr.

en: No label
cs_CZ: Žádný štítek

en: Label not longer available
cs_CZ: Štítek již není k dispozici

en: Selection summary for "%s"
cs_CZ: Shrnutí výběru pro "%s"

en: %s approved the collection on %s
cs_CZ: %s schválil sbírku na %s

en: The following comment was added on approval
cs_CZ: Při schvalování byla doplněna tato poznámka

en: %s has not yet approved the collection. The latest changes are from %s
cs_CZ: %s zatím sbírku neschválil. Poslední změny pocházejí z %s

en: Selected files
cs_CZ: Vybrané soubory

en: Selection
cs_CZ: Výběr

en: Copied to clipboard!
cs_CZ: Zkopírováno do schránky!

en: The collection is marked as approved.
cs_CZ: Sbírka je označena jako schválená.

en: The collection has been reopened.
cs_CZ: Sbírka byla znovu otevřena.

en: The collection status is not modified.
cs_CZ: Stav sbírky se nemění.

en: Selection successfully deleted.
cs_CZ: Výběr byl úspěšně odstraněn.

en: The selection could not be deleted.
cs_CZ: Výběr nebylo možné odstranit.

en: The user has been successfully added to the collection.
cs_CZ: Uživatel byl úspěšně přidán do kolekce.

en: Could not add user to collection.
cs_CZ: Nepodařilo se přidat uživatele do kolekce.

en: Log in to this site or enable cookies in your browser to download content. Then reload this page.
cs_CZ: Pro stažení obsahu se přihlaste na tento web nebo povolte soubory cookie ve svém prohlížeči. Poté znovu načtěte tuto stránku.

en: You have reached the number of downloads allowed for today. You can download more content tomorrow.
cs_CZ: Dosáhli jste počtu stažení povoleného pro dnešní den. Další obsah si můžete stáhnout zítra.

en: You have reached the number of downloads allowed for this file today. You will be able to download more content tomorrow.
cs_CZ: Dosáhli jste dnes povoleného počtu stažení tohoto souboru. Další obsah si budete moci stáhnout zítra.

en: You have reached your bandwidth limit for today. You will be able to download more content tomorrow.
cs_CZ: Dosáhli jste dnešního limitu šířky pásma. Další obsah budete moci stahovat zítra.

en: You have reached the number of ZIP downloads allowed for today. You will be able to download new ZIP files tomorrow.
cs_CZ: Dosáhli jste dnes povoleného počtu stažení ZIP. Nové soubory ZIP budete moci stahovat zítra.

en: You can set custom usage restrictions that override the module/global usage restrictions set. If no values are set, the module or global restrictions are used.
cs_CZ: Můžete nastavit vlastní omezení použití, která převáží nad nastavenými omezeními použití modulu/globálního modulu. Pokud nejsou nastaveny žádné hodnoty, použijí se omezení modulu nebo globální omezení.

en: Restriction Period
cs_CZ: Doba omezení

en: Per Day
cs_CZ: Za den

en: Per Week
cs_CZ: Týdně

en: Per Month
cs_CZ: Měsíčně

en: Defines the time frame for applying usage limits. Choose from predefined periods.
cs_CZ: Definuje časový rámec pro uplatnění limitů použití. Vyberte si z předdefinovaných období.

en: Downloads
cs_CZ: Stahování

en: Unlimited
cs_CZ: Neomezeno

en: The number of files that a user is allowed to download during the selected period.
cs_CZ: Počet souborů, které může uživatel stáhnout během zvoleného období.

en: Downloads per file
cs_CZ: Stažení na soubor

en: The number of times the same file can be downloaded by a user during the selected period.
cs_CZ: Počet stažení stejného souboru uživatelem během zvoleného období.

en: ZIP downloads
cs_CZ: ZIP ke stažení

en: Number of ZIP files that can be downloaded per user, during the selected period.
cs_CZ: Počet souborů ZIP, které lze stáhnout na uživatele během zvoleného období.

en: Bandwidth usage (in GB)
cs_CZ: Využití šířky pásma (v GB)

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period..
cs_CZ: Celková šířka pásma, kterou může uživatel během zvoleného období využít.

en: User %s has encountered the following download limitation: %s
cs_CZ: Uživatel %s narazil na následující omezení stahování: %s

en: You can adjust the limit for this user via %s
cs_CZ: Limit pro tohoto uživatele můžete nastavit pomocí %s

en: User %s has reached the download limitation
cs_CZ: Uživatel %s dosáhl omezení stahování

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Accessibility
cs_CZ: Přístupnost

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Select via %s which User Roles are able to perform the actions
cs_CZ: Vyberte pomocí %s, které uživatelské role mohou provádět akce

en: User Permissions
cs_CZ: Oprávnění uživatele

en: Upload Settings
cs_CZ: Nastavení odesílání

en: Layout
cs_CZ: Rozložení

en: Sort Order
cs_CZ: Nastavit pořadí řazení

en: Filters
cs_CZ: Výjimky

en: Notifications
cs_CZ: Oznámení

en: Module Access
cs_CZ: Přístup k modulům

en: Who can see this module?
cs_CZ: Kdo může tento modul zobrazit?

en: Select which roles or users should be able to perform this action via the module.
cs_CZ: Vyberte, které role nebo uživatelé mají mít možnost provádět tuto akci prostřednictvím modulu.

en: Show login screen
cs_CZ: Zobrazit přihlašovací obrazovku

en: Display a login message on the module if a user does not have permission to view the module.
cs_CZ: Zobrazení přihlašovací zprávy v modulu, pokud uživatel nemá oprávnění k zobrazení modulu.

en: Show lead screen
cs_CZ: Zobrazit hlavní obrazovku

en: Require unregistered users to enter their email address before accessing content.
cs_CZ: Požadovat po neregistrovaných uživatelích, aby před přístupem k obsahu zadali svou e-mailovou adresu.

en: Protect with password
cs_CZ: Chránit heslem

en: Ask to enter a password before the content is displayed.
cs_CZ: Před zobrazením obsahu vyzve k zadání hesla.

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Use a secure password.
cs_CZ: Používejte bezpečné heslo.

en: You can add %s?module_pass=...%s to the URL of your page to automatically unlock the module.
cs_CZ: Chcete-li modul automaticky odemknout, můžete do adresy URL své stránky přidat %s?module_pass=...%s.

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Top folder
cs_CZ: Horní složka

en: Use one account
cs_CZ: Použití jednoho účtu

en: Use a folder from one of the linked accounts. If you disable this option, your users will be able to navigate through the folders of all your linked cloud accounts.
cs_CZ: Použijte složku z jednoho z propojených účtů. Pokud tuto možnost zakážete, uživatelé budou moci procházet složky všech propojených cloudových účtů.

en: Documents
cs_CZ: Dokumenty

en: When you select items for the Embed module, only those items that support embedding will be displayed on the front end.
cs_CZ: Když vyberete položky pro modul Vložit, na přední straně se zobrazí pouze ty položky, které podporují vkládání.

en: Instead of using a static folder location, the module can also point to a dynamic folder location.
cs_CZ: Namísto statického umístění složky může modul také odkazovat na dynamické umístění složky.

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Dynamic Mode
cs_CZ: Dynamický režim

en: Do you want to link your users manually to the folder location or should the plugin handle this automatically for you?
cs_CZ: Chcete uživatele ručně propojit s umístěním složky, nebo by to měl zásuvný modul zvládnout automaticky za vás?

en: Off
cs_CZ: Vypnuto

en: Use a static folder as select on the Content tab.
cs_CZ: Použijte statickou složku, kterou vyberte na kartě Obsah.

en: Manual mode
cs_CZ: Manuální režim

en: I will link the users manually via %sthis page%s.
cs_CZ: Uživatele propojím ručně prostřednictvím %stéto stránky%s.

en: Auto mode
cs_CZ: Automatický režim

en: Let the plugin automatically manage the dynamic folders. They will be placed in the folder selected in the Content tab.
cs_CZ: Nechte zásuvný modul automaticky spravovat dynamické složky. Budou umístěny do složky vybrané na kartě Obsah.

en: Name Template
cs_CZ: Název šablony

en: Template name for automatically created Dynamic Folders.
cs_CZ: Název šablony pro automaticky vytvořené dynamické složky.

en: Leave empty to use the value that is set globally.
cs_CZ: Nechte prázdné, chcete-li použít globálně nastavenou hodnotu.

en: Available placeholders: %s
cs_CZ: Dostupné zástupné znaky: %s

en: Use Template Folder
cs_CZ: Použití složky šablony

en: New folders can be pre-populated with files copied from a template folder.
cs_CZ: Nové složky lze předem naplnit soubory zkopírovanými ze složky šablony.

en: Give Access to Root Folder
cs_CZ: Poskytnutí přístupu ke kořenové složce

en: Select which user roles should not be given a dynamic folder, but should have access to the top folder itself.
cs_CZ: Vyberte, kterým uživatelským rolím nemá být přidělena dynamická složka, ale mají mít přístup k samotné horní složce.

en: Quota
cs_CZ: Kvóta

en: Set maximum size of the User Folder (e.g. 10M, 100M, 1G). When the Upload function is enabled, the user will not be able to upload when the limit is reached.
cs_CZ: Nastavte maximální velikost uživatelské složky (např. 10M, 100M, 1G). Je-li povolena funkce Nahrávání, uživatel nebude moci po dosažení limitu nahrávat.

en: Leave this field empty or set it to -1 for unlimited disk space.
cs_CZ: Nechte toto pole prázdné nebo jej nastavte na -1 pro neomezený diskový prostor.

en: Open Subfolder
cs_CZ: Otevřít podsložku

en: Open a specific folder inside the selected folder. This can be useful in combination with the Dynamic Folders feature. It allows you to create a Dynamic Folder while provide access to a specific subfolder.
cs_CZ: Otevření konkrétní složky uvnitř vybrané složky. To může být užitečné v kombinaci s funkcí Dynamické složky. Umožňuje vytvořit dynamickou složku a zároveň zajistit přístup ke konkrétní podsložce.

en: Basic Actions
cs_CZ: Základní akce

en: Select which actions should be available for this module. For each action you can select which Roles or Users should be able to perform this action.
cs_CZ: Vyberte, které akce mají být pro tento modul k dispozici. U každé akce můžete vybrat, které role nebo uživatelé by měli mít možnost tuto akci provádět.

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Who can preview files via this module?
cs_CZ: Kdo může prostřednictvím tohoto modulu prohlížet soubory?

en: Inline Preview
cs_CZ: Náhled v řadě

en: Open preview inside a lightbox. If disabled, the preview will open in a new tab.
cs_CZ: Otevření náhledu v okně Lightbox. Pokud je vypnuto, náhled se otevře na nové kartě.

en: Allow preview in new tab
cs_CZ: Povolit náhled na nové kartě

en: Show the 'Preview in a new tab' option in the File Actions menu.
cs_CZ: Zobrazení možnosti "Náhled na nové kartě" v nabídce Akce souboru.

en: Who can preview files?
cs_CZ: Kdo může zobrazit náhled souborů?

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Download content via this module.
cs_CZ: Stáhněte si obsah prostřednictvím tohoto modulu.

en: Who can download?
cs_CZ: Kdo si ho může stáhnout?

en: Allow ZIP Downloads
cs_CZ: Povolit stahování souborů ZIP

en: Allow users to select multiple files and folders for ZIP download
cs_CZ: Umožnit uživatelům vybrat více souborů a složek pro stažení ZIP

en: Allow Folder Download
cs_CZ: Povolit stahování složek

en: Allow users to download complete folders as ZIP files.
cs_CZ: Umožněte uživatelům stahovat celé složky jako soubory ZIP.

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Upload content to your Cloud account.
cs_CZ: Nahrajte obsah do svého účtu Cloud.

en: Not logged in users are not allowed to perform uploads by default.
cs_CZ: Nepřihlášeným uživatelům není ve výchozím nastavení povoleno provádět nahrávání.

en: Who can upload?
cs_CZ: Kdo může nahrávat?

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search for files by filename and content (when files are indexed).
cs_CZ: Vyhledávání souborů podle názvu a obsahu (pokud jsou soubory indexovány).

en: Who can search?
cs_CZ: Kdo může vyhledávat?

en: Full-Text search
cs_CZ: Vyhledávání v plném textu

en: Search in file content, descriptions, tags and other metadata.
cs_CZ: Vyhledávání v obsahu souborů, jejich popisech, značkách a dalších metadatech.

en: Initial Search Term
cs_CZ: Počáteční vyhledávací dotaz

en: Add search terms if you want to start a search when the shortcode is rendered. Please note that this only affects the initial render. If you want to only show specific files, you can use the Filters tab
cs_CZ: Přidejte hledané výrazy, pokud chcete zahájit vyhledávání při vykreslení krátkého kódu. Upozorňujeme, že to ovlivní pouze počáteční vykreslení. Pokud chcete zobrazit pouze konkrétní soubory, můžete použít kartu Vyloučení

en: Files & Folder Actions
cs_CZ: Akce souborů a složek

en: Direct Link
cs_CZ: Přímý Odkaz

en: Generate links to documents on your website. Only users with access to the module and its content will be able to open the link.
cs_CZ: Generování odkazů na dokumenty na vašich webových stránkách. Odkaz budou moci otevřít pouze uživatelé s přístupem k modulu a jeho obsahu.

en: Who can link to content?
cs_CZ: Kdo může odkazovat na obsah?

en: Share
cs_CZ: Sdílet

en: Generate permanent shared links to your content in the Cloud.
cs_CZ: Vytvářejte trvalé sdílené odkazy na svůj obsah v cloudu.

en: Who can share content?
cs_CZ: Kdo může sdílet obsah?

en: Box will only create a single shared link per file. Setting a password, expiration date or permission will basically change the sharing permission of the file itself. It will affect the existing shared link for the file.
cs_CZ: Box vytvoří pouze jeden sdílený odkaz pro každý soubor. Nastavení hesla, data vypršení platnosti nebo oprávnění v podstatě změní oprávnění ke sdílení samotného souboru. Bude mít vliv na stávající sdílený odkaz pro daný soubor.

en: Password protection
cs_CZ: Ochrana heslem

en: Specify the password to access the shared link. Leave empty to not use a password.
cs_CZ: Zadejte heslo pro přístup ke sdílenému odkazu. Chcete-li heslo nepoužívat, ponechte prázdné.

en: No password.
cs_CZ: Žádné heslo.

en: Link Expiration
cs_CZ: Vypršení platnosti odkazu

en: Expiration time of the shared link. By default the link will not expire.
cs_CZ: Doba vypršení platnosti sdíleného odkazu. Ve výchozím nastavení platnost odkazu nevyprší.

en: No expire date.
cs_CZ: Datum vypršení platnosti není stanoveno.

en: You can set an interval using one of the following terms: %s. For example: %s.
cs_CZ: Interval můžete nastavit pomocí jednoho z následujících termínů: %s. Například: %s.

en: Allow download
cs_CZ: Povolit stahování

en: Should the user be able to download the content via the shared link?
cs_CZ: Měl by mít uživatel možnost stáhnout obsah prostřednictvím sdíleného odkazu?

en: Create new folders
cs_CZ: Vytvořit nové složky

en: Allow users to create folders.
cs_CZ: Umožnit uživatelům vytvářet složky.

en: Who can create folders?
cs_CZ: Kdo může vytvářet složky?

en: Add/Edit descriptions
cs_CZ: Přidat/upravit popisy

en: Allow users to add and edit descriptions.
cs_CZ: Umožnit uživatelům přidávat a upravovat popisy.

en: Who can add/edit descriptions?
cs_CZ: Kdo může přidávat/upravovat popisy?

en: Rename
cs_CZ: Přejmenovat

en: Rename files and folders via this module.
cs_CZ: Přejmenování souborů a složek pomocí tohoto modulu.

en: Who can rename files?
cs_CZ: Kdo může přejmenovat soubory?

en: Who can rename folders?
cs_CZ: Kdo může přejmenovat složky?

en: Move
cs_CZ: Přesunout

en: Move content to new folder locations.
cs_CZ: Přesun obsahu do nových umístění složek.

en: Who can move files?
cs_CZ: Kdo může přesouvat soubory?

en: Who can move folders?
cs_CZ: Kdo může přesouvat složky?

en: Allow users to copy content.
cs_CZ: Umožnit uživatelům kopírovat obsah.

en: Who can copy files?
cs_CZ: Kdo může kopírovat soubory?

en: Who can copy folders?
cs_CZ: Kdo může kopírovat složky?

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Allow users to delete content on your Cloud account.
cs_CZ: Povolte uživatelům mazat obsah účtu Cloud.

en: Who can delete files?
cs_CZ: Kdo může smazat soubory?

en: Who can delete folders?
cs_CZ: Kdo může smazat složky?

en: File Browser view
cs_CZ: Zobrazení prohlížeče souborů

en: Grid/Thumbnail View
cs_CZ: Zobrazení mřížky / miniatury

en: List View
cs_CZ: Zobrazit seznam

en: Display filename on hover
cs_CZ: Zobrazení názvu souboru při najetí myší

en: Display the file names in the thumbnail view only when hovering over the file. When disabled, the file names and actions will be displayed directly under the file. On touch devices, it will always displayed.
cs_CZ: Zobrazení názvů souborů v zobrazení miniatur pouze při najetí na soubor. Pokud je tato funkce vypnutá, názvy souborů a akce se zobrazují přímo pod souborem. Na dotykových zařízeních se zobrazí vždy.

en: Show quick preview button
cs_CZ: Tlačítko Zobrazit rychlý náhled

en: Allow the user to see thumbnail of a file when hovering over an quick preview button.
cs_CZ: Umožnit uživateli zobrazit miniaturu souboru při najetí na tlačítko rychlého náhledu.

en: Allow switching between views
cs_CZ: Umožnit přepínání mezi zobrazeními

en: Should the user be allowed to change the view via the module on the Front-End?
cs_CZ: Měl by mít uživatel možnost změnit zobrazení prostřednictvím modulu na Front-Endu?

en: Show folder tree
cs_CZ: Zobrazit strom složek

en: Display a folder tree for easier navigation.
cs_CZ: Zobrazení stromu složek pro snadnější navigaci.

en: Show file extension
cs_CZ: Zobrazit příponu souboru

en: Show file size
cs_CZ: Zobrazit velikost souboru

en: Show last modified date
cs_CZ: Zobrazit datum poslední změny

en: Show file names
cs_CZ: Zobrazit názvy souborů

en: Display or Hide the file names in the gallery.
cs_CZ: Zobrazení nebo skrytí názvů souborů v galerii.

en: Descriptions always visible
cs_CZ: Popisy jsou vždy viditelné

en: The description will appear on hover by default. When this setting is enabled it will always be visible.
cs_CZ: Popis se ve výchozím nastavení zobrazí při najetí myší. Pokud je toto nastavení povoleno, bude viditelný vždy.

en: Image row height
cs_CZ: Výška řádku obrázku

en: The ideal height you want your grid rows to be. The module will slightly adjusts the row height to fit the images in the masonary grid.
cs_CZ: Ideální výška řádků mřížky. Modul mírně upraví výšku řádků tak, aby se obrázky vešly do zděné mřížky.

en: Space between images.
cs_CZ: Mezera mezi obrázky.

en: You can use pixels or percentages. For instance: %s.
cs_CZ: Můžete použít pixely nebo procenta. Například: %s.

en: Leave empty for default value.
cs_CZ: Pro výchozí hodnotu ponechte prázdné.

en: Border radius
cs_CZ: Poloměr okraje

en: The roundness of the image corners in pixels (px).
cs_CZ: Zaoblení rohů obrázku v pixelech (px).

en: Show Folder Thumbnails
cs_CZ: Zobrazit miniatury složek

en: Show thumbnails for the folders in the gallery mode.
cs_CZ: Zobrazení miniatur složek v režimu galerie.

en: When enabled, the loading performance of the Gallery can drop proportional with the number of folders present.
cs_CZ: Pokud je tato funkce povolena, výkon načítání galerie může klesat úměrně s počtem přítomných složek.

en: Media Player
cs_CZ: Přehrávač médií

en: Video aspect ratio
cs_CZ: Poměr stran videa

en: Select the aspect ratio of your videos. The height of the video player will be set accordingly.
cs_CZ: Vyberte poměr stran videa. Výška přehrávače videa se nastaví odpovídajícím způsobem.

en: Landscape
cs_CZ: Na šířku

en: Portrait
cs_CZ: Na výšku

en: Other
cs_CZ: Ostatní

en: Responsive (auto resize player based on video dimensions)
cs_CZ: Responzivní (automatická změna velikosti přehrávače podle rozměrů videa)

en: Auto Play
cs_CZ: Přehrát automaticky

en: Start the media directly when the module is rendered.
cs_CZ: Spustit média přímo při vykreslování modulu.

en: Autoplay is generally not recommended as it is seen as a negative user experience. It is also disabled in many browsers
cs_CZ: Automatické přehrávání se obecně nedoporučuje, protože je vnímáno jako negativní uživatelský dojem. Je také zakázán v mnoha prohlížečích

en: Mediaplayer Buttons
cs_CZ: Tlačítka přehrávače médií

en: Set which buttons (if supported) should be visible in the mediaplayer.
cs_CZ: Nastavení tlačítek (pokud jsou podporována), která mají být viditelná v přehrávači médií.

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Play
cs_CZ: Přehrát

en: Next
cs_CZ: Další

en: Volume Slider
cs_CZ: Ovládání hlasitosti

en: Skip back 10 second
cs_CZ: Přeskočit o 10 sekund zpět

en: Jump forward 30 second
cs_CZ: Skok o 30 sekund dopředu

en: Speed Rate
cs_CZ: Rychlost

en: Shuffle
cs_CZ: Míchanice

en: Loop
cs_CZ: Smyčka

en: Fullscreen
cs_CZ: Celá obrazovka

en: Enable Video Advertisements
cs_CZ: Povolit videoreklamy

en: Supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. Currently, only  Linear MP4 elements are supported.
cs_CZ: Podporuje reklamy VAST XML, které nabízejí možnosti zpeněžení vašich videí. V současné době jsou podporovány pouze lineární prvky MP4.

en: Enable Skip Button
cs_CZ: Povolit tlačítko přeskočení

en: Skip button visible after (seconds)
cs_CZ: Tlačítko přeskočení viditelné po (sekundách)

en: Allow user to skip advertisment after the following amount of seconds have elapsed
cs_CZ: Umožnit uživateli přeskočit reklamu po uplynutí následujícího počtu sekund

en: Show Playlist
cs_CZ: Zobrazit seznam skladeb

en: Playlist view
cs_CZ: Zobrazení seznamu skladeb

en: Older media player skins do not support some of the settings.
cs_CZ: Starší skiny přehrávače médií nepodporují některá nastavení.

en: Playlist open on start
cs_CZ: Seznam skladeb je otevřen na začátku

en: Display the playlist directly when the module is rendered.
cs_CZ: Zobrazení seznamu skladeb přímo při vykreslování modulu.

en: Playlist opens on top of player
cs_CZ: Seznam skladeb se otevře v horní části přehrávače

en: Display the playlist above the video container.
cs_CZ: Zobrazení seznamu skladeb nad kontejnerem videa.

en: Playlist autoplay
cs_CZ: Automatické přehrávání seznamu skladeb

en: Automatically start the next item in playlist once current one is finished.
cs_CZ: Automatické spuštění další položky v seznamu skladeb po dokončení aktuální položky.

en: Playlist loop
cs_CZ: Smyčka seznamu skladeb

en: Restart the playlist as soon as it is finished.
cs_CZ: Jakmile je seznam skladeb dokončen, restartujte jej.

en: Display thumbnails
cs_CZ: Zobrazit náhledy

en: Add thumbnails for the items in the playlist.
cs_CZ: Přidání miniatur položek v seznamu skladeb.

en: Set your own thumbnail by adding an image file with the same name as the media file. JPG and PNG file formats are supported.
cs_CZ: Vlastní miniaturu nastavíte přidáním souboru obrázku se stejným názvem jako soubor média. Podporovány jsou formáty JPG a PNG.

en: Display the last modified date in the playlist.
cs_CZ: Zobrazení data poslední změny v seznamu skladeb.

en: Link to webshop
cs_CZ: Odkaz na internetový obchod

en: Display a purchase button for your media by adding an url to your webshop.
cs_CZ: Zobrazte tlačítko pro nákup médií přidáním url adresy do webového obchodu.

en: Slider Layout
cs_CZ: Rozvržení Layout

en: Slide height
cs_CZ: Výška skluzavky

en: The height of your slides.
cs_CZ: Výška diapozitivů.

en: Space between slides (in "px"). Cannot yet be used in combination with Auto size setting.
cs_CZ: Mezera mezi snímky (v "px"). Zatím nelze použít v kombinaci s nastavením Automatická velikost.

en: Slides in viewport
cs_CZ: Sklíčka v okně zobrazení

en: Number of slides being displayed in the viewport at the same time.
cs_CZ: Počet současně zobrazených snímků na ploše zobrazení.

en: Slide placement
cs_CZ: Umístění diapozitivů

en: Arrangement of the slides. Arrange the slides in a row (horizontal) or column (vertical).
cs_CZ: Uspořádání diapozitivů. Uspořádejte diapozitivy do řady (vodorovně) nebo do sloupce (svisle).

en: Horizontal
cs_CZ: Vodorovně

en: Vertical
cs_CZ: Vertikální

en: Centred slides
cs_CZ: Vystředěné diapozitivy

en: Center the active slide in the viewport.
cs_CZ: Vycentrování aktivního snímku na ploše zobrazení.

en: Auto size
cs_CZ: Automatická velikost

en: If enabled, the dimensions of each slide are its natural dimensions. If disabled, all slides will be the same size and the image will cover the slide.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, jsou rozměry každého snímku jeho přirozenými rozměry. Pokud je vypnuto, budou mít všechny snímky stejnou velikost a obrázek bude snímky zakrývat.

en: The %s setting is experimental and may produce unexpected results with some settings. Use with caution.
cs_CZ: Nastavení %s je experimentální a při některých nastaveních může vést k neočekávaným výsledkům. Používejte s opatrností.

en: Slide Content
cs_CZ: Obsah snímku

en: Display the last modified date of the item.
cs_CZ: Zobrazení data poslední změny položky.

en: Display or Hide the file names in the slider item.
cs_CZ: Zobrazení nebo skrytí názvů souborů v položce posuvníku.

en: Show descriptions
cs_CZ: Zobrazit popisy

en: Display descriptions in the slide if available.
cs_CZ: Zobrazte popisy na snímku, pokud jsou k dispozici.

en: Description position
cs_CZ: Pozice popisu

en: Select the way in which the description is to be displayed.
cs_CZ: Vyberte způsob zobrazení popisu.

en: Show description via info button.
cs_CZ: Zobrazení popisu pomocí informačního tlačítka.

en: Show description in slide content when hover over slide.
cs_CZ: Zobrazení popisu v obsahu snímku při najetí myší na snímek.

en: Show description directly in slide content.
cs_CZ: Zobrazení popisu přímo v obsahu snímku.

en: Slider Navigation
cs_CZ: Navigace pomocí posuvníku

en: Show dots
cs_CZ: Zobrazit tečky

en: Navigate through the slides using the dots below the slider.
cs_CZ: Procházejte snímky pomocí teček pod posuvníkem.

en: Show arrows
cs_CZ: Zobrazit šipky

en: Navigate through the slides using arrows above the slider.
cs_CZ: Procházejte snímky pomocí šipek nad posuvníkem.

en: Slides per animation
cs_CZ: Snímky na animaci

en: Number of slides going on with one next click.
cs_CZ: Počet snímků, které se spustí jedním dalším kliknutím.

en: Animation duration
cs_CZ: Doba trvání animace

en: Speed of the slide animation.
cs_CZ: Rychlost animace snímku.

en: Autoplay
cs_CZ: Automatické přehrání

en: Toggles the automatic change of slides.
cs_CZ: Přepíná automatickou změnu snímků.

en: Delay between slides
cs_CZ: Zpoždění mezi snímky

en: Delay between cycles in milliseconds. Defaults to 5000.
cs_CZ: Zpoždění mezi cykly v milisekundách. Výchozí hodnota je 5000.

en: Pause on hover
cs_CZ: Pauza při přejetí myší

en: Stops sliding on mouseover.
cs_CZ: Zastaví posouvání při najetí myší.

en: Direction
cs_CZ: Směr

en: Direction of slide movement.
cs_CZ: Směr pohybu skluzavky.

en: Forward
cs_CZ: Přeposlat

en: Backward
cs_CZ: Zpět

en: Header
cs_CZ: Hlavička

en: Show header
cs_CZ: Zobrazit záhlaví

en: Display a header that shows the folder location and action buttons.
cs_CZ: Zobrazení záhlaví, které zobrazuje umístění složky a tlačítka akcí.

en: Show refresh button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko obnovit

en: Add a refresh button in the header so users can refresh the data in the module and pull changes.
cs_CZ: Přidejte do záhlaví tlačítko pro obnovení, aby uživatelé mohli obnovit data v modulu a vytáhnout změny.

en: Show breadcrumb
cs_CZ: Zobrazit drobečkovou navigaci

en: Display the breadcrumb with the current folder location.
cs_CZ: Zobrazení drobečkové navigace s aktuálním umístěním složky.

en: Use custom name for home folder
cs_CZ: Použití vlastního názvu domovské složky

en: Instead of using the original top folder name, set a custom "Home" or "Start" text for the top folder in the breadcrumb path. This is useful if you do not want to reveal the top folder name.
cs_CZ: Místo původního názvu horní složky nastavte pro horní složku v drobečkové cestě vlastní text "Domů" nebo "Start". To je užitečné, pokud nechcete název horní složky odhalit.

en: Custom text for the top folder
cs_CZ: Vlastní text pro horní složku

en: Set a custom text for the top folder in the breadcrumb folder path. For example: "Home" or "Start".
cs_CZ: Nastavení vlastního textu pro horní složku v drobečkové cestě ke složce. Například: například "Home" nebo "Start".

en: Show Thumbnails
cs_CZ: Zobrazit miniatury

en: Show thumbnails of the files inside the Lightbox.
cs_CZ: Zobrazení miniatur souborů uvnitř Lightboxu.

en: Image Source
cs_CZ: Zdroj obrázku

en: Select the source of the images. Large thumbnails load fast, original files will take some time to load.
cs_CZ: Vyberte zdroj obrázků. Velké náhledy se načítají rychle, načtení originálních souborů nějakou dobu trvá.

en: Fast - Large preview thumbnails.
cs_CZ: Rychle - Velké náhledy miniatur.

en: Slow - Show original files.
cs_CZ: Pomalé - Zobrazit původní soubory.

en: Navigation
cs_CZ: Navigace

en: Navigate through your documents in the inline preview. Disable when each document should be shown individually without navigation arrows.
cs_CZ: V inline náhledu můžete procházet dokumenty. Zakázat, pokud se má každý dokument zobrazit samostatně bez navigačních šipek.

en: Open Lightbox on page load
cs_CZ: Otevřít Lightbox při načtení stránky

en: Automatically open the lightbox immediately after the module has loaded the content. Can be useful if you want the slideshow to start in full screen when the page opens.
cs_CZ: Automatické otevření lightboxu ihned po načtení obsahu modulu. Může být užitečné, pokud chcete, aby se prezentace spustila na celé obrazovce při otevření stránky.

en: Enable Slideshow
cs_CZ: Povolení prezentace

en: Enable the Slideshow mode for the Lightbox.
cs_CZ: Povolte režim Prezentace pro Lightbox.

en: Single ZIP Button
cs_CZ: Jednotlivé tlačítko ZIP

en: Instead of showing a list of individual download buttons, display one button that allows to download all the files at once as a ZIP file.
cs_CZ: Místo zobrazení seznamu jednotlivých tlačítek pro stažení zobrazte jedno tlačítko, které umožní stáhnout všechny soubory najednou jako soubor ZIP.

en: Label
cs_CZ: Štítek

en: Set a custom label for the download item. If this field is left empty, the number of selected items will be used.
cs_CZ: Nastavení vlastního štítku pro položku ke stažení. Pokud toto pole zůstane prázdné, použije se počet vybraných položek.

en: Default click behavior
cs_CZ: Výchozí chování při kliknutí

en: Select what should happen when you click on a file.
cs_CZ: Vyberte, co se má stát po kliknutí na soubor.

en: Preview file in %s
cs_CZ: Náhled souboru v %s

en: Download File
cs_CZ: Stáhnout soubor

en: Make sure the action is enabled in the Actions tab.
cs_CZ: Zkontrolujte, zda je akce povolena na kartě Akce.

en: Embed
cs_CZ: Vložit

en: Aspect ratio
cs_CZ: Poměr stran

en: Select the aspect ratio for your iFrame. You can set the width of the module container in the Module Container section, and the height will be set accordingly.
cs_CZ: Vyberte poměr stran pro iFrame. Šířku kontejneru modulu můžete nastavit v části Module Container (Kontejner modulu) a podle toho se nastaví i výška.

en: Landscape A4
cs_CZ: Krajina A4

en: Portrait A4
cs_CZ: Portrét A4

en: Embed Type
cs_CZ: Typ vložení

en: What type of embedding should the document have?
cs_CZ: Jaký typ vložení by měl dokument obsahovat?

en: Read-only
cs_CZ: Pouze pro čtení

en: Editable mode is only available for Google Docs & Office Docs.
cs_CZ: Editovatelný režim je k dispozici pouze pro Dokumenty Google a Dokumenty Office.

en: Show file name
cs_CZ: Zobrazit název souboru

en: Show the file name of the document above the iFrame.
cs_CZ: Zobrazení názvu souboru dokumentu nad iFrame.

en: Direct media display
cs_CZ: Přímé zobrazení médií

en: You can display audio, video and image files directly, without having to embed them in an iframe.
cs_CZ: Zvukové, video a obrazové soubory můžete zobrazovat přímo, aniž byste je museli vkládat do iframe.

en: Module Container
cs_CZ: Kontejner modulu

en: Module width
cs_CZ: Šířka kontejneru

en: Set maximum width for the plugin container.
cs_CZ: Nastavení maximální šířky kontejneru zásuvného modulu.

en: Module height
cs_CZ: Výška kontejneru

en: Set maximum height for the plugin container.
cs_CZ: Nastavte maximální výšku pro kontejner pluginu.

en: Theme style
cs_CZ: Styl šablony

en: Set the color theme to be used for this module. This will override the global theme style set on the plugin's main options page.
cs_CZ: Nastavení barevného motivu, který se má použít pro tento modul. Tím se přepíše globální styl motivu nastavený na hlavní stránce možností zásuvného modulu.

en: Dark
cs_CZ: Tmavý

en: Light
cs_CZ: Světlý

en: Give this module a specific id. You can use this ID to target this module via your own CSS or JS code, for example.
cs_CZ: Přidělte tomuto modulu specifické id. Toto ID můžete použít například k cílení na tento modul prostřednictvím vlastního kódu CSS nebo JS.

en: Additional CSS class names
cs_CZ: Další názvy tříd CSS

en: Add your own custom classes to the plugin container. Multiple classes can be added seperated by a whitespace.
cs_CZ: Přidání vlastních tříd do kontejneru zásuvného modulu. Lze přidat více tříd oddělených mezerou.

en: Scroll to Top
cs_CZ: Nahoru

en: Allow the user to quickly access the breadcrumb, folders and header actions by using the 'return to the top' button in the module.
cs_CZ: Umožněte uživateli rychlý přístup k drobečkové navigaci, složkám a akcím v záhlaví pomocí tlačítka "návrat na začátek" v modulu.

en: Sorting
cs_CZ: Řazení

en: Sort field
cs_CZ: Řadit pole

en: Select the meta data field that should be used for sorting the content.
cs_CZ: Vyberte pole metadat, které se má použít pro třídění obsahu.

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Date of creation
cs_CZ: Datum vytvoření

en: Last modified date
cs_CZ: Datum poslední změny

en: Shuffle/Random
cs_CZ: Náhodné

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupně

en: Descending
cs_CZ: Sestupně

en: Include files
cs_CZ: Zahrnout soubory

en: Display your files in the module.
cs_CZ: Zobrazení souborů v modulu.

en: Include folders
cs_CZ: Zahrnout složky

en: Display your folders and subfolders.
cs_CZ: Zobrazení složek a podsložek.

en: Maximum number of files & folders
cs_CZ: Maximální počet souborů a složek

en: Maximum number of files & folders to show in the module. Can be used for instance to only show the last 5 updated documents. Leave this field empty or set it to -1 for no limit.
cs_CZ: Maximální počet souborů a složek, které se mají v modulu zobrazit. Lze použít například pro zobrazení pouze posledních 5 aktualizovaných dokumentů. Nechte toto pole prázdné nebo jej nastavte na -1, abyste neměli žádné omezení.

en: Filter by file extension
cs_CZ: Filtrování podle přípony souboru

en: Show the following file extension
cs_CZ: Zobrazit následující příponu souboru

en: Add extensions separated with a pipe symbol: | . E.g. jpg|png|gif.
cs_CZ: Přidejte rozšíření oddělená symbolem roury: | . Např. jpg|png|gif.

en: Leave empty to disable this filter.
cs_CZ: Pro vypnutí tohoto filtru ponechte prázdné pole.

en: Hide the following file extension
cs_CZ: Skrýt následující příponu souboru

en: Filter by Name or ID
cs_CZ: Filtrování podle jména nebo ID

en: Show the following files
cs_CZ: Zobrazit následující soubory

en: Add files or folders by name, ID or mimetype separated with a pipe symbol: | . E.g. (file1.jpg|long folder name).
cs_CZ: Přidejte soubory nebo složky podle názvu, ID nebo mimetypu odděleného pomocí |, např. (file1.jpg|dlouhý název složky).

en: Wildcards like * and ? are allowed.
cs_CZ: Zástupné znaky jako * a ? jsou povoleny.

en: Hide the following files
cs_CZ: Skrýt následující soubory

en: Review & Approve Settings
cs_CZ: Kontrola a schválení nastavení

en: Configure settings for reviewing and approving items.
cs_CZ: Konfigurace nastavení pro kontrolu a schvalování položek.

en: Maximum selection size
cs_CZ: Maximální velikost výběru

en: The maximum number of items that can be selected.
cs_CZ: Maximální počet položek, které lze vybrat.

en: Leave empty for no restriction.
cs_CZ: Nechte prázdné pro žádné omezení.

en: Use labels
cs_CZ: Použití štítků

en: Allow items to be tagged with specific labels.
cs_CZ: Umožňuje označovat položky specifickými štítky.

en: Site-wide enabled
cs_CZ: Povoleno na celém webu

en: Site-wide disabled
cs_CZ: Vypnuto na celém webu

en: Labels
cs_CZ: Popisky

en: Available labels
cs_CZ: Dostupné štítky

en: Add the labels that users can add to items during the review.
cs_CZ: Přidejte štítky, které mohou uživatelé přidávat k položkám během prohlížení.

en: For example:
cs_CZ: Například:

en: Approved
cs_CZ: Schváleno

en: Needs Review
cs_CZ: Potřebuje revizi

en: Pending
cs_CZ: Čekající

en: Rejected
cs_CZ: Odmítnuto

en: Favorite
cs_CZ: Oblíbené

en: Retouch Needed
cs_CZ: Potřebná retuš

en: Final Selection
cs_CZ: Konečný výběr

en: Confidential
cs_CZ: Důvěrné

en: Requires Signature
cs_CZ: Vyžaduje podpis

en: You can enable the upload functionality via the Actions tab.
cs_CZ: Funkci nahrávání můžete povolit na kartě Akce.

en: Allow folder upload
cs_CZ: Povolit nahrávání složek

en: Adds an Add Folder button to the upload form if the browser supports it. It allows the user to upload folders keeping their folder structure intact.
cs_CZ: Přidá tlačítko Přidat složku do formuláře pro odesílání, pokud to prohlížeč podporuje. Umožňuje uživateli nahrávat složky se zachováním jejich struktury.

en: Upload immediately
cs_CZ: Okamžité nahrání

en: Start the upload directly once it is selected on the users device.
cs_CZ: Spusťte nahrávání přímo, jakmile je v zařízení uživatele vybráno.

en: Overwrite existing files
cs_CZ: Přepsat existující soubory

en: Overwrite already existing files or auto-rename the uploaded files.
cs_CZ: Přepsat již existující soubory nebo automaticky přejmenovat nahrané soubory.

en: Prefix filename
cs_CZ: Název souboru s předponou

en: Add a prefix to the name of the uploaded files. This can include a folder path.
cs_CZ: Přidejte předponu k názvu nahraných souborů. Může obsahovat cestu ke složce.

en: This setting is deprecated.
cs_CZ: Toto nastavení je zastaralé.

en: This setting is replaced with: %s .
cs_CZ: Toto nastavení je nahrazeno: %s .

en: File Rename, prefixes & suffixes
cs_CZ: Přejmenování souborů, předpony a přípony

en: Adjust the file name by adding prefixes, suffixes and replacing the file name itself.
cs_CZ: Upravte název souboru přidáním předpon, přípon a nahrazením samotného názvu souboru.

en: Custom button text
cs_CZ: Vlastní text tlačítka

en: Add your file
cs_CZ: Přidejte svůj soubor

en: Set a custom text for the "Add file(s)" button.
cs_CZ: Nastavte vlastní text pro tlačítko "Přidat soubor(y)".

en: Add your files
cs_CZ: Přidejte své soubory

en: Upload Requirements
cs_CZ: Požadavky na nahrávání

en: Restict or limit the kind of files you want to receive via this upload module.
cs_CZ: Omezte nebo omezte druh souborů, které chcete přijímat prostřednictvím tohoto modulu pro odesílání.

en: Restrict file extensions
cs_CZ: Omezte přípony souborů

en: No restriction
cs_CZ: Bez omezení

en: Max uploads per session
cs_CZ: Maximální počet uploadů na relaci

en: Number of maximum uploads per upload session.
cs_CZ: Počet maximálního počtu odeslání za relaci odesílání.

en: Minimum file size
cs_CZ: Minimální velikost souboru

en: Minimum file size for files that are selected for uploading (e.g. 5 MB).
cs_CZ: Minimální velikost souboru vybraného k odeslání (např. 5 MB).

en: Maximum file size
cs_CZ: Maximální velikost souboru

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB). The maximum file size that is supported by your server is: %s.
cs_CZ: Maximální velikost souborů vybraných k odeslání (např. 100 MB). Maximální velikost souboru, kterou podporuje váš server, je: %s.

en: Set Sharing Rights
cs_CZ: Nastavení práv na sdílení

en: Automatically generate shared links for uploaded files and folders. If you use the module as an upload field in your form, the shared links will also be stored in the form submissions.
cs_CZ: Automatické generování sdílených odkazů pro nahrané soubory a složky. Pokud modul použijete jako pole pro odesílání ve formuláři, budou sdílené odkazy uloženy také v odeslaných formulářích.

en: Set sharing rights for files
cs_CZ: Nastavení práv sdílení souborů

en: Automatically create shared links for the uploaded files.
cs_CZ: Automatické vytváření sdílených odkazů pro nahrané soubory.

en: Set sharing rights for upload folder
cs_CZ: Nastavení práv sdílení pro složku pro odesílání

en: Automatically create a shared link for the upload folder.
cs_CZ: Automatické vytvoření sdíleného odkazu pro složku pro nahrávání.

en: Limit the use of this module. All restrictions are monitored on a per-user basis.
cs_CZ: Omezte používání tohoto modulu. Všechna omezení jsou sledována pro jednotlivé uživatele.

en: You can set a custom time period for this module. This overrides the global setting.
cs_CZ: Pro tento modul můžete nastavit vlastní časové období. Toto nastavení je nadřazeno globálnímu nastavení.

en: Download Restrictions
cs_CZ: Omezení ke stažení

en: Limit the number of downloads.
cs_CZ: Omezit počet stažení.

en: If your downloads are already limited by the global settings, you can set custom limits for this module.
cs_CZ: Pokud jsou vaše stahování již omezena globálním nastavením, můžete pro tento modul nastavit vlastní limity.

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period.
cs_CZ: Celková šířka pásma, kterou může uživatel během zvoleného období využít.

en: An estimate of the API bandwidth is used. If a user stops downloading a file before it is complete, it will still count as a full download.
cs_CZ: Používá se odhad šířky pásma API. Pokud uživatel přestane stahovat soubor před jeho dokončením, bude se stále počítat jako úplné stažení.

en: Exclude Roles & Users
cs_CZ: Vyloučení rolí a uživatelů

en: Which users are excluded from the limits set above?
cs_CZ: Kteří uživatelé jsou vyloučeni z výše uvedených limitů?

en: Email notifications
cs_CZ: Emailové notifikace

en: Notify when someone starts a download.
cs_CZ: Upozornění, když někdo zahájí stahování.

en: Uploads
cs_CZ: Uploady

en: Notify when someone uploads files.
cs_CZ: Upozornění, když někdo nahraje soubory.

en: Notify when someone deletes files or folders.
cs_CZ: Upozornění, když někdo odstraní soubory nebo složky.

en: Notify when someone moves files to a different folder.
cs_CZ: Upozornění, když někdo přesune soubory do jiné složky.

en: Notify when someone copies files or folders.
cs_CZ: Upozornění, když někdo kopíruje soubory nebo složky.

en: Recipients
cs_CZ: Příjemci

en: Email addresses
cs_CZ: E-mailové adresy

en: On which email address would you like to receive the notification?
cs_CZ: Na jakou e-mailovou adresu chcete oznámení dostávat?

en: Add multiple email addresses by separating them with a comma (<code>,</code>).
cs_CZ: Přidejte více e-mailových adres tak, že je oddělíte čárkou (<code>,</code>).

en: The placeholder %s can be used to send notifications to the owner(s) of the Personal Folder.
cs_CZ: Zástupný symbol %s lze použít k zasílání oznámení vlastníkovi (vlastníkům) osobní složky.

en: When using this placeholder in combination with automatically linked Personal Folders, the %sName Template%s should contain the placeholder %s.
cs_CZ: Při použití tohoto zástupného symbolu v kombinaci s automaticky propojenými osobními složkami by měla šablona %sNázev%s obsahovat zástupný symbol %s.

en: I.e. the Personal Folder name needs to contain the email address of the user.
cs_CZ: Tj. název osobní složky musí obsahovat e-mailovou adresu uživatele.

en: Skip notification for current user
cs_CZ: Přeskočení oznámení pro aktuálního uživatele

en: Disable the notification for the user that executes the action.
cs_CZ: Zakázat oznámení pro uživatele, který akci provede.

en: Sender information
cs_CZ: Informace o odesílateli

en: From Name
cs_CZ: Jméno odesílatele

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or use one of the available placeholders.
cs_CZ: Zadejte jméno, ze kterého chcete zasílat e-mail s upozorněním, nebo použijte některý z dostupných zástupných symbolů.

en: From email address
cs_CZ: Emailová adresa odesílatele

en: Enter an authorized email address you would like the notification email sent from. To avoid deliverability issues, always use your site domain in the from email.
cs_CZ: Zadejte autorizovanou e -mailovou adresu, ze které chcete zaslat e -mail s oznámením. Abyste se vyhnuli problémům s doručováním, vždy používejte doménu svého webu v e -mailu od.

en: Reply-to address
cs_CZ: Adresa pro odpověď

en: Enter an email address when you want a reply on the notification to go to an email address that is different than the From: address.
cs_CZ: Zadejte e-mailovou adresu, pokud chcete, aby odpověď na oznámení přišla na jinou e-mailovou adresu, než je adresa Od:.

en: Please browse to the page to see this content
cs_CZ: Chcete-li zobrazit tento obsah, přejděte na stránku

en: This content is not available at this moment unfortunately. Contact the administrators of this site so they can check the plugin involved.
cs_CZ: Tento obsah bohužel není v tuto chvíli k dispozici. Kontaktujte správce tohoto webu, aby mohli příslušný plugin zkontrolovat.

en: This module (#%s) is not active at the moment.
cs_CZ: Tento modul (#%s) není v současné době aktivní.

en: Cannot get image
cs_CZ: Nelze získat obrázek

en: Cannot generate thumbnail image
cs_CZ: Nelze vygenerovat miniaturu obrázku

en: Please log in to access this content.
cs_CZ: Pro přístup k tomuto obsahu se prosím přihlaste.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
cs_CZ: Požadovaný obsah je chráněn heslem. 
    Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

en: Please enter your email address below to proceed.
cs_CZ: Chcete-li pokračovat, zadejte níže svou e-mailovou adresu.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
cs_CZ: Nahraný soubor překračuje upload_max_filesize pravidlo v php.ini

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
cs_CZ: Nahraný soubor překračuje MAX_FILE_SIZE pravidlo, která byla určena v HTML formuláři

en: The uploaded file was only partially uploaded
cs_CZ: Odeslaný soubor byl nahrán pouze částečně

en: No file was uploaded
cs_CZ: Nebyly nahrány žádné soubory

en: Missing a temporary folder
cs_CZ: Chybí dočasná složka

en: Failed to write file to disk
cs_CZ: Nepodařilo se zapsat soubor na disk

en: A PHP extension stopped the file upload
cs_CZ: Rozšíření PHP zastavilo nahrávání souborů

en: The uploaded file exceeds the post_max_size directive in php.ini
cs_CZ: Nahraný soubor překračuje směrnici post_max_size v php.ini

en: File is too big
cs_CZ: Soubor je příliš velký

en: File is too small
cs_CZ: Soubor je příliš malý

en: Filetype not allowed
cs_CZ: Typ souboru není povolen

en: Maximum number of files exceeded
cs_CZ: Překročení maximálního počtu souborů

en: Image exceeds maximum width
cs_CZ: Obrázek překračuje maximální šířku

en: Image requires a minimum width
cs_CZ: Obrázek vyžaduje minimální šířku

en: Image exceeds maximum height
cs_CZ: Obrázek překračuje maximální výšku

en: Image requires a minimum height
cs_CZ: Obrázek vyžaduje minimální výšku

en: Uploading failed
cs_CZ: Nahrávání se nezdařilo

en: You have reached your usage limit of
cs_CZ: Dosáhli jste limitu použití

en: Not uploaded to the cloud
cs_CZ: Není nahrané do cloudu

en: Not succesfully uploaded to the cloud
cs_CZ: Nebylo úspěšně nahráno do cloudu

en: Failed to add user folder
cs_CZ: Nepodařilo se přidat složku uživatele

en: Failed to add user folder with template folder
cs_CZ: Nepodařilo se přidat složku uživatele se složkou šablony

en: Requested directory isn't allowed
cs_CZ: Požadovaný adresář není povolen

en: Item
cs_CZ: Položka

en: Field
cs_CZ: Pole

en: ACF field name
cs_CZ: Název pole ACF

en: Pick and choose files and folders directly from your cloud account.
cs_CZ: Vybírejte a vybírejte soubory a složky přímo ze svého cloudového účtu.

en: Specify the returned value on front end
cs_CZ: Zadání vrácené hodnoty na front end

en: Maximum number of files & folders allowed
cs_CZ: Maximální počet povolených souborů a složek

en: File ID
cs_CZ: ID souboru

en: Choose from %s
cs_CZ: Vyberte si z%s

en: Select files or folders
cs_CZ: Výběr souborů nebo složek

en: Select the content you want to add.
cs_CZ: Vyberte obsah, který chcete přidat.

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: %s added as downloadable file!
cs_CZ: %s přidáno jako soubor ke stažení!

en: Cannot add %s!
cs_CZ: Nelze přidat %s!

en: File previewed
cs_CZ: Náhled souboru

en: File edited
cs_CZ: Upravený soubor

en: File downloaded
cs_CZ: Stažený soubor

en: File streamed
cs_CZ: Streamovaný soubor

en: File shared
cs_CZ: Sdílení souborů

en: File renamed
cs_CZ: Přejmenování souboru

en: File deleted
cs_CZ: Smazaný soubor

en: File created
cs_CZ: Vytvořený soubor

en: File moved
cs_CZ: Přesun souboru

en: File description added
cs_CZ: Přidán popis souboru

en: File Uploaded
cs_CZ: Nahraný soubor

en: File upload failed
cs_CZ: Odeslání souboru se nezdařilo

en: User or Role
cs_CZ: Uživatel nebo role

en: User slug
cs_CZ: Uživatelům slug

en: File name
cs_CZ: Název souboru

en: File mimetype
cs_CZ: Mimetyp souboru

en: File size
cs_CZ: Velikost souboru

en: File Icon URL
cs_CZ: Ikona souboru URL

en: File description
cs_CZ: Popis souboru

en: File thumbnail URL
cs_CZ: Adresa URL miniatury souboru

en: File preview URL
cs_CZ: Adresa URL náhledu souboru

en: Parent folder ID
cs_CZ: ID rodičovské složky

en: Parent folder Path
cs_CZ: Nadřazená složka Cesta

en: Account ID
cs_CZ: ID účtu

en: Account Name
cs_CZ: Název účtu

en: Account Email
cs_CZ: Přihlašovací e-mail

en: Account Profile Image Url
cs_CZ: Profil účtu Obrázek Url

en: Owner names with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##,###,####)
cs_CZ: Jména vlastníků s přístupem do složky. Používá data osobní složky. (##,###,####)

en: Owner emails addresses with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##@##.###,###@###.###)
cs_CZ: E-mailové adresy vlastníka s přístupem do složky. Používá data osobní složky. (##@##.###,###@###.###)

en: Event ID
cs_CZ: ID Události

en: Event Name
cs_CZ: Název události

en: Event Description
cs_CZ: Popis akce

en: Action page
cs_CZ: Akční stránka

en: Number of files uploaded (#)
cs_CZ: Počet nahraných souborů (#)

en: Total file size (#MB)
cs_CZ: Celková velikost souboru (#MB)

en: List of uploaded files (plain)
cs_CZ: Seznam nahraných souborů (prostý)

en: List of uploaded files (HTML)
cs_CZ: Seznam nahraných souborů (HTML)

en: List of uploaded files IDs (##,###,####)
cs_CZ: Seznam ID nahraných souborů (##,###,####)

en: Full upload location path
cs_CZ: Úplná cesta k umístění nahrávání

en: Link to upload location in the cloud
cs_CZ: Odkaz na umístění nahrávání v cloudu

en: The plugin registers the following event: {{Select event:%1$s}}
cs_CZ: Zásuvný modul zaregistruje následující událost: {{Výběr události:%1$s}}

en: The plugin registers a {{new event}}
cs_CZ: Zásuvný modul zaregistruje {{nová událost}}

en: {{An user:%1$s}} has finished uploading files
cs_CZ: {{Uživatel:%1$s}} dokončil nahrávání souborů

en: {{An user}} has finished uploading files
cs_CZ: {{Uživatel}} dokončil nahrávání souborů

en: Configure this module using the Module Builder or select an existing module.
cs_CZ: Nakonfigurujte tento modul pomocí nástroje Module Builder nebo vyberte existující modul.

en: Configure Module
cs_CZ: Nastavit Modul

en: This WP Cloud Plugin module is not yet configured.
cs_CZ: Tento modul WP Cloud Plugin ještě není nakonfigurován.

en: Insert your %s content
cs_CZ: Vložte svůj obsah%s

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Module Configuration
cs_CZ: Možnosti Shortcodu

en: Generate a form-tag for this upload field.
cs_CZ: Vytvořte pro toto pole nahrávání značku formuláře.

en: Field type
cs_CZ: Typ pole

en: Required field
cs_CZ: Povinné pole

en: Insert Tag
cs_CZ: Vložit štítek

en: Generate a cloud upload field.
cs_CZ: Vygenerujte pole pro nahrávání do cloudu.

en: Select Module
cs_CZ: Vyberat modul

en: Add File
cs_CZ: Přidat soubor

en: Error 104: Sorry, this file could not be downloaded.
cs_CZ: Chyba 104: Omlouváme se, tento soubor se nepodařilo stáhnout.

en: Error Downloading File
cs_CZ: Chyba při stahování souboru

en: File Upload
cs_CZ: Nahrát soubor

en: Configure
cs_CZ: Konfigurovat

en: Configure or select an existing module.
cs_CZ: Nakonfigurujte nebo vyberte existující modul.

en: Module Shortcode
cs_CZ: Zkratka modulu

en: Or select a folder
cs_CZ: Vyber počáteční složku

en: Attach your documents
cs_CZ: Přiložte své dokumenty

en: This field is required
cs_CZ: Toto pole je povinné

en: Grab the shortcode via the Module Configurator and copy+paste in this field.
cs_CZ: Uchopte zkratku prostřednictvím konfigurátoru modulů a zkopírujte ji a vložte do tohoto pole.

en: Create the module configuration via the Module Configurator and copy+paste the raw shortcode in this field.
cs_CZ: Vytvořte konfiguraci modulu pomocí Konfigurátoru modulů a zkopírujte a vložte do tohoto pole surový zkrácený kód.

en: Upload Configuration
cs_CZ: Nahrání konfigurace

en: Let users attach files to this form. The files will be stored in the cloud
cs_CZ: Umožněte uživatelům připojit k tomuto formuláři soubory. Soubory budou uloženy v cloudu

en: This field is not editable
cs_CZ: Toto pole nelze upravovat

en: This field is required. Please upload your files.
cs_CZ: Toto pole je povinné. Nahrajte prosím své soubory.

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: No
cs_CZ: Ne

en: Module is succesfully updated!
cs_CZ: Modul je úspěšně aktualizován!

en: Show preview
cs_CZ: Zobrazit náhled

en: Hide preview
cs_CZ: Skrýt náhled

en: Do not forget to test your module on the Front-End.
cs_CZ: Nezapomeňte modul otestovat ve Front-Endu.

en: Configure the upload field with module builder.
cs_CZ: Konfigurace pole pro odesílání pomocí nástroje pro tvorbu modulů.

en: Easily manage your Digital Download and Order Uploads in the cloud.
cs_CZ: Snadno spravujte digitální stahování a nahrávání objednávek v cloudu.

en: File not found
cs_CZ: Soubor nebyl nalezen

en: %d file(s) uploaded for product
cs_CZ: %d souborů odesláno pro produkt

en: You can now start uploading documents for the products you have ordered.
cs_CZ: Nyní můžete začít nahrávat dokumenty k objednaným produktům.

en: Allows your customers to upload files when ordering this product.
cs_CZ: Umožňuje vašim zákazníkům nahrát soubory při objednání tohoto produktu.

en: Upload to %s
cs_CZ: Nahrát do%s

en: Upload Box Settings
cs_CZ: Nastavení nahrávacího pole

en: Description Upload Box
cs_CZ: Popis nahrávacího pole

en: Enter a short description of what the customer needs to upload
cs_CZ: Zadejte stručný popis toho, co zákazník potřebuje nahrát

en: See %s for available placeholders
cs_CZ: Dostupné zástupné znaky: %s

en: Upload Folder Name
cs_CZ: Jméno adresáře pro nahrávání

en: Shortcodes are supported
cs_CZ: Podporovány jsou zkrácené kódy

en: Upload documents
cs_CZ: Nahrát dokumenty

en: Upload Button Text
cs_CZ: Text tlačítka Nahrát

en: Enter the text for the upload button.
cs_CZ: Zadejte text tlačítka pro odesílání.

en: Edit manually
cs_CZ: Ruční úpravy

en: Unique folder name where the uploads should be stored. Make sure that Personal Folder feature is enabled in the shortcode
cs_CZ: Jedinečný název složky, do které se mají nahrávky ukládat. Ujistěte se, že je ve zkratce povolena funkce Osobní složka

en: Product Page
cs_CZ: Stránka  produktu

en: Cart
cs_CZ: Košík

en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

en: Order Details
cs_CZ: Detaily objednávky

en: Upload Box Locations
cs_CZ: Umístění nahrávacích boxů

en: You can control this setting from the main plugin options page (Integrations > WooCommerce).
cs_CZ: Toto nastavení můžete ovládat na hlavní stránce možností pluginu (Integrace > WooCommerce).

en: Show when Order is
cs_CZ: Zobrazit, kdy je objednávka

en: Uploaded documents
cs_CZ: Nahrané dokumenty

en: Product
cs_CZ: Produkt

en: Upload not available.
cs_CZ: Nahrávání není k dispozici.

en: Please configure the upload location for this product.
cs_CZ: Nakonfigurujte prosím umístění pro nahrávání tohoto produktu.

en: Please get in touch with us to resolve this issue.
cs_CZ: Obraťte se na nás, abychom tento problém vyřešili.

en: You can upload your documents on the %sorder page%s
cs_CZ: Dokumenty můžete nahrát na stránce %sobjednávky%s

en: View documents
cs_CZ: Zobrazit dokumenty

en: Order #
cs_CZ: Objednávka #

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Cloud Content
cs_CZ: Obsah cloudu

en: %s module
cs_CZ: %s modul

en: Raw shortcode
cs_CZ: Získejte raw Shortcode

en: %s items
cs_CZ: %s položek

en: Previous folder
cs_CZ: Předchozí složka

en: Your browser does not support HTML5. You can only download this file
cs_CZ: Váš prohlížeč nepodporuje HTML5. Tento soubor můžete pouze stáhnout

en: File Size
cs_CZ: Velikost souboru

en: Modified
cs_CZ: Změněno

en: Select this item
cs_CZ: Vyberte tuto položku

en: Preview in new tab
cs_CZ: Náhled na nové kartě

en: Direct link
cs_CZ: Přímý odkaz

en: Download as
cs_CZ: Stáhnout jako

en: Add to Media Library
cs_CZ: Přidat do knihovny médií

en: Add description
cs_CZ: Přidat popis

en: Edit description
cs_CZ: Upravit popis

en: Edit (new window)
cs_CZ: Upravit (nové okno)

en: Move to
cs_CZ: Přesunout do

en: Make a copy
cs_CZ: Udělat kopii

en: More actions
cs_CZ: Více akcí

en: Add folder
cs_CZ: Přidat složku

en: To view this content, you need to have JavaScript enabled in your browser
cs_CZ: Pro zobrazení tohoto obsahu musíte mít v prohlížeči povolen JavaScript

en: To do so, please follow these instructions
cs_CZ: Postupujte podle následujících pokynů

en: Add Label
cs_CZ: Přidat štítek

en: Hang on. Waiting for the files...
cs_CZ: Vydrž. Čekám na soubory ...

en: Processing...
cs_CZ: Pracuji...

en: Success
cs_CZ: Úspěch

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Waiting
cs_CZ: Čekám

en: Start upload
cs_CZ: Spustit nahrávání

en: Uploading...
cs_CZ: Nahrávání..

en: File not uploaded successfully
cs_CZ: Nahrávání souboru bylo úspěšné

en: The following file(s) are not uploaded succesfully:
cs_CZ: Následující soubory nejsou úspěšně nahrány:

en: The form cannot be submitted. Please remove all files that are not successfully attached.
cs_CZ: Formulář nelze odeslat. Odeberte všechny soubory, které nejsou úspěšně připojeny.

en: Upload is cancelled
cs_CZ: Nahrávání je zrušeno

en: Converting
cs_CZ: Převod

en: Converting failed
cs_CZ: Převod selhal

en: Please fill in the required fields first
cs_CZ: Nejprve vyplňte požadovaná pole

en: Import to Media Library
cs_CZ: Import do knihovny médií

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: New name:
cs_CZ: Nový název:

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Copy to clipboard
cs_CZ: Zkopírovat do schránky

en: Do you really want to delete:
cs_CZ: Opravdu chcete smazat:

en: Do you really want to delete these files?
cs_CZ: Opravdu chcete tyto soubory smazat?

en: That doesn't work. Are there any illegal characters (<>:"/\|?*) in the filename?
cs_CZ: To nefunguje. Jsou v názvu souboru nějaké ilegální znaky (<>:"/\|?*)?

en: Rename to:
cs_CZ: Přejmenovat na:

en: Add a description...
cs_CZ: Přidejte popis...

en: Configuration problem
cs_CZ: Problém s konfigurací

en: This module is currently linked to a cloud account and/or folder which is no longer accessible by the plugin. To resolve this, please relink the module again to the correct folder.
cs_CZ: Tento modul je v současné době propojen s cloudovým účtem a/nebo složkou, ke které již zásuvný modul nemá přístup. Chcete-li to vyřešit, znovu modul propojte se správnou složkou.

en: No content received. Try to reload this page.
cs_CZ: Nebyl přijat žádný obsah. Zkuste tuto stránku načíst znovu.

en: Oops! We couldn't verify that you're not a robot :(. Please try refreshing the page.
cs_CZ: Ups! Nemohli jsme ověřit, zda nejste robot :(. Zkuste prosím obnovit stránku.

en: Create
cs_CZ: Vytvořit

en: Enter a name...
cs_CZ: Zadejte jméno...

en: Create document
cs_CZ: Vytvořit dokument

en: Select Account
cs_CZ: Vyberte účet

en: Create zip file
cs_CZ: Vytvoř zip soubor

en: No files found or selected
cs_CZ: Nebyly nalezeny ani vybrány žádné soubory

en: Creating zip file
cs_CZ: Vytváření ZIP souboru

en: (x) selected
cs_CZ: (x) vybrané

en: Share on
cs_CZ: Sdílet na

en: Create direct link
cs_CZ: Vytvořit přímý odkaz

en: Creating shared link...
cs_CZ: Vytváření sdíleného odkazu ...

en: This content failed to load
cs_CZ: Tento obsah se nepodařilo načíst

en: This image failed to load
cs_CZ: Tento obrázek se nepodařilo načíst

en: Start slideshow
cs_CZ: Spusťte prezentaci

en: Stop slideshow
cs_CZ: Zastavte prezentaci

en: Details
cs_CZ: Detaily

en: Module successfully updated.
cs_CZ: Modul byl úspěšně aktualizován.

en: The module could not be updated.
cs_CZ: Modul nebylo možné aktualizovat.

en: Successfully added module.
cs_CZ: Modul byl úspěšně přidán.

en: The module could not be added.
cs_CZ: Modul se nepodařilo přidat.

en: Module successfully deleted.
cs_CZ: Modul byl úspěšně odstraněn.

en: The module could not be deleted.
cs_CZ: Modul nebylo možné odstranit.

en: File type not allowed
cs_CZ: Typ souboru není povolen

en: Items
cs_CZ: Položky

en: Results for %s
cs_CZ: Výsledky pro %s

en: File is too large
cs_CZ: Soubor je příliš velký

en: Still Waiting?
cs_CZ: Stále čekáte?

en: If the document doesn't open, you are probably trying to access a protected file which requires a login.
cs_CZ: Pokud se dokument neotevře, pravděpodobně se pokoušíte získat přístup k chráněnému souboru, který vyžaduje přihlášení.

en: Try to open the file in a new window.
cs_CZ: Zkuste soubor otevřít v novém okně.

en: ACTION REQUIRED: WP Cloud Plugin lost authorization to %s account
cs_CZ: POŽADOVANÁ AKCE: WP Cloud Plugin ztratil oprávnění k účtu%s

en: Could not send email
cs_CZ: Nelze odeslat email

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from %s
cs_CZ: Používáte prohlížeč, ve kterém není povolen nebo nainstalován přehrávač Flash. Zapněte si prosím zásuvný modul Flash player nebo si stáhněte nejnovější verzi ze stránek %s

en: Turn off Fullscreen
cs_CZ: Vypněte celou obrazovku

en: Go Fullscreen
cs_CZ: Přejít na celou obrazovku

en: Download Video
cs_CZ: Stáhněte si video

en: Download playlist
cs_CZ: Stáhnout seznam skladeb

en: Purchase
cs_CZ: Nákup

en: Jump forward %1 seconds
cs_CZ: Skok vpřed% 1 sekund

en: Toggle Loop
cs_CZ: Přepnout smyčku

en: Pause
cs_CZ: Pauza

en: Time Slider
cs_CZ: Posuvník času

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
cs_CZ: Použijte šipky vlevo/vpravo pro přidání jedné sekundy, šipky nahoru/dolů pro přidání deseti sekund.

en: Skip back %1 seconds
cs_CZ: Vrátit se zpět %1 sekund

en: Captions/Subtitles
cs_CZ: Titulky

en: Chapters
cs_CZ: Kapitoly

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
cs_CZ: Použitím šipek nahoru/dolů zvyšte nebo snižte hlasitost.

en: Unmute
cs_CZ: Zapnout zvuk

en: Mute
cs_CZ: Ztlumit

en: Skip ad
cs_CZ: Přeskočit reklamu

en: Skip in 1 second
cs_CZ: Přeskočit za 1 sekundu

en: Skip in %1 seconds
cs_CZ: Přeskočit za %1 sekund

en: Source Chooser
cs_CZ: Výběr zdroje

en: Live Broadcast
cs_CZ: Živé vysílání

en: Albanian
cs_CZ: Albánština

en: Arabic
cs_CZ: Arabština

en: Bulgarian
cs_CZ: Bulharština

en: Catalan
cs_CZ: Katalánština

en: Chinese
cs_CZ: Čínština

en: Chinese (Simplified)
cs_CZ: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese (Traditional)
cs_CZ: Čínština (tradiční)

en: Croatian
cs_CZ: Chorvaština

en: Czech
cs_CZ: Čeština

en: Danish
cs_CZ: Dánština

en: Dutch
cs_CZ: Holandština

en: English
cs_CZ: Angličtina

en: Estonian
cs_CZ: Estonština

en: Filipino
cs_CZ: Filipínština

en: Finnish
cs_CZ: Finština

en: French
cs_CZ: Francouzština

en: Galician
cs_CZ: Galicijský

en: German
cs_CZ: Němčina

en: Greek
cs_CZ: Řečtina

en: Haitian Creole
cs_CZ: Haitský kreol

en: Hebrew
cs_CZ: Hebrejština

en: Hindi
cs_CZ: Hindština

en: Hungarian
cs_CZ: Madarština

en: Icelandic
cs_CZ: Islandština

en: Indonesian
cs_CZ: Indonéština

en: Irish
cs_CZ: Irština

en: Italian
cs_CZ: Italština

en: Japanese
cs_CZ: Japonština

en: Korean
cs_CZ: Korejština

en: Latvian
cs_CZ: Lotyština

en: Lithuanian
cs_CZ: Litevština

en: Macedonian
cs_CZ: Makedonština

en: Malay
cs_CZ: Malajština

en: Maltese
cs_CZ: Maltština

en: Norwegian
cs_CZ: Norština

en: Persian
cs_CZ: Perština

en: Polish
cs_CZ: Polština

en: Portuguese
cs_CZ: Portugalština

en: Romanian
cs_CZ: Rumunština

en: Russian
cs_CZ: Ruština

en: Serbian
cs_CZ: Srbština

en: Slovak
cs_CZ: Slovenština

en: Slovenian
cs_CZ: Slovinština

en: Spanish
cs_CZ: Španělština

en: Swahili
cs_CZ: Svahilština

en: Swedish
cs_CZ: Švédština

en: Tagalog
cs_CZ: Tagalština

en: Thai
cs_CZ: Thajština

en: Turkish
cs_CZ: Turečtina

en: Ukrainian
cs_CZ: Ukrajinština

en: Vietnamese
cs_CZ: Vietnamština

en: Welsh
cs_CZ: Velština

en: Yiddish
cs_CZ: Jidiš

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: People
cs_CZ: Lidé

en: No persons found.
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná osoba.

en: No labels found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné štítky.

en: Select %s Items
cs_CZ: Vyberte %s Položky

en: Select all items
cs_CZ: Vyberte všechny položky

en: There are no items found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné položky.

en: Direct link to this collection.
cs_CZ: Přímý odkaz na tuto sbírku.

en: Open
cs_CZ: Otevřít

en: There are no selections available.
cs_CZ: Nejsou k dispozici žádné výběry.

en: selected
cs_CZ: vybráno

en: Copy Filenames
cs_CZ: Kopírování názvů souborů

en: Deselect items
cs_CZ: Zrušení výběru položek

en: Successfully saved!
cs_CZ: Úspěšně uloženo!

en: Setting not saved!
cs_CZ: Nastavení není uloženo!

en: Download Proof
cs_CZ: Stáhnout důkaz

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: View details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti

en: Embed Files
cs_CZ: Vložené soubory

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permissions.
cs_CZ: Upozorňujeme, že vložené soubory mají oprávnění ke sdílení pro veřejnost.

en: Insert Direct links
cs_CZ: Vložit přímé odkazy

en: Insert Links
cs_CZ: Vložit odkazy

en: Link to preview
cs_CZ: Odkaz na náhled

en: Reports Dashboard
cs_CZ: Přehledy Dashboard

en: Reset Log
cs_CZ: Obnovení protokolu

en: All Events
cs_CZ: Všechny události

en: Welcome back
cs_CZ: Vítejte zpět

en: Previews
cs_CZ: Náhledy

en: Items Shared
cs_CZ: Sdílené položky

en: Select Period
cs_CZ: Zvolte období

en: Events per Day
cs_CZ: Události za den

en: Top Previews
cs_CZ: Nejlepší náhledy

en: Document
cs_CZ: Dokument

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Top Downloads
cs_CZ: Nejlepší soubory ke stažení

en: Latest Uploads
cs_CZ: Nejnovější nahrávky

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Bandwidth usage
cs_CZ: Využití šířky pásma

en: Usage
cs_CZ: Použití

en: This is an estimate of the API bandwidth used. It doesn't take into account if a user has only partially streamed a file or stopped a download before it was complete.
cs_CZ: Jedná se o odhad použité šířky pásma API. Nebere v úvahu, pokud uživatel streamoval soubor jen částečně nebo přerušil stahování před jeho dokončením.

en: Events per User
cs_CZ: Události na uživatele

en: Downloads per User
cs_CZ: Stažení na uživatele

en: Uploads per User
cs_CZ: Nahrávání na uživatele

en: Event
cs_CZ: Událost

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Profile
cs_CZ: Profil

en: Install the plugin
cs_CZ: Instalace zásuvného modulu

en: Navigate to Plugins → Add New, Click Upload Plugin and select the ZIP package. Click Install Now and then Activate to enable the plugin.
cs_CZ: Přejděte na Pluginy → Přidat nový, klikněte na Nahrát plugin a vyberte balíček ZIP. Klikněte na tlačítko Instalovat nyní a poté na tlačítko Aktivovat, čímž zásuvný modul aktivujete.

en: Activate License
cs_CZ: Aktivovat licenci

en: Begin the license activation using your Envato Account or license code.
cs_CZ: Zahajte aktivaci licence pomocí účtu Envato nebo licenčního kódu.

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Connect Account(s)
cs_CZ: Připojit účet(y)

en: On the main plugin options page click Add Account. Authorize the plugin by logging into your Cloud account and granting access.
cs_CZ: Na hlavní stránce možností zásuvného modulu klikněte na tlačítko Přidat účet. Autorizujte zásuvný modul přihlášením ke svému účtu Cloud a udělením přístupu.

en: Connect
cs_CZ: Připojit

en: Create your first Module
cs_CZ: Vytvoření prvního modulu

en: Create or edit a page/post, then add the WP Cloud Plugin block via your favorite editor. Configure the module and click Publish or Update.
cs_CZ: Vytvořte nebo upravte stránku/příspěvek a přidejte blok WP Cloud Plugin prostřednictvím oblíbeného editoru. Nakonfigurujte modul a klikněte na tlačítko Publikovat nebo Aktualizovat.

en: Create module
cs_CZ: Vytvořit modul

en: Get Started
cs_CZ: Začínáme

en: Open Documentation
cs_CZ: Otevřít dokumentaci

en: Create support ticket
cs_CZ: Vytvořit lístek podpory

en: Module Configurator
cs_CZ: Konfigurátor modulů

en: Edit Default Preset
cs_CZ: Upravit výchozí předvolbu

en: Convert Shortcode
cs_CZ: Převést Shortcode

en: Convert
cs_CZ: Převod

en: Add Module
cs_CZ: Přidat modul

en: No modules
cs_CZ: Žádné moduly

en: Get started by creating a new module
cs_CZ: Začněte vytvořením nového modulu

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Title
cs_CZ: Nadpis

en: Created by %s
cs_CZ: Vytvořil %s

en: Is the Module active?
cs_CZ: Je modul aktivní?

en: View Selections
cs_CZ: Zobrazit výběry

en: Copy Shortcode
cs_CZ: Kopírovat krátký kód

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikovat

en: Delete Module
cs_CZ: Odstranění modulu

en: Convert Raw Shortcode
cs_CZ: Převést surový zkrácený kód

en: Convert a raw plugin shortcode into a module. If a module with the same name already exists, a duplicate will not be created.
cs_CZ: Převod surového zkráceného kódu zásuvného modulu na modul. Pokud modul se stejným názvem již existuje, nebude vytvořen duplikát.

en: No account connected yet
cs_CZ: Zatím není připojen žádný účet

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account to get access to your content in the cloud.
cs_CZ: Zásuvný modul není aktuálně připojen k účtu %s. Přidáním účtu získáte přístup k obsahu v cloudu.

en: Add Account
cs_CZ: Přidat účet

en: Loading PDF viewer...
cs_CZ: Načítání prohlížeče PDF...

en: No PDF URL
cs_CZ: Žádná URL adresa PDF

en: Please provide a PDF URL.
cs_CZ: Zadejte prosím adresu URL souboru PDF.

en: PDF Viewer not loaded
cs_CZ: PDF prohlížeč nebyl načten

en: Failed to load PDF Viewer widget.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst widget PDF Viewer.

en: Connect Personal Folders
cs_CZ: Připojení osobních složek

en: Only manually added links between users and folders are displayed in this view. If you are using Dynamic Folders in Auto mode, these links are not displayed in this table.
cs_CZ: V tomto zobrazení se zobrazují pouze ručně přidané odkazy mezi uživateli a složkami. Pokud používáte dynamické složky v automatickém režimu, tyto odkazy se v této tabulce nezobrazují.

en: Select Personal Folder
cs_CZ: Vyberte osobní složku

en: Select the user's Personal Folder. Set the Personal Folders feature to 'manual' to give the user access to this folder only.
cs_CZ: Vyberte osobní složku uživatele. Nastavte funkci Osobní složky na "ruční", aby měl uživatel přístup pouze do této složky.

en: Dashboard
cs_CZ: Ovládací panel

en: Integrations
cs_CZ: Integrace

en: Permissions
cs_CZ: Oprávnění

en: Security
cs_CZ: Zabezpečení

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Statistics
cs_CZ: Statistiky

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Version:
cs_CZ: Verze:

en: Manage your %s cloud accounts
cs_CZ: Správa vašich %s cloudových účtů

en: Authorization is managed by the Network Admin via the %sNetwork Settings%s
cs_CZ: Autorizaci spravuje správce sítě prostřednictvím %sNastavení sítě%s

en: Accounts
cs_CZ: Účty

en: What happens with my data when I authorize the plugin?
cs_CZ: Co se stane s mými daty, když autorizuji zásuvný modul?

en: License
cs_CZ: Licence

en: Thanks for registering your product!
cs_CZ: Děkujeme za registraci produktu!

en: Check for updates
cs_CZ: Zkontrolovat aktualizace

en: Deactivate License
cs_CZ: Deaktivovat licenci

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Support Expired
cs_CZ: Podpora Vypršela

en: Renew now!
cs_CZ: Obnovte nyní!

en: The roundness (px) of various plugin elements, such as file tiles, modal dialogs and buttons.
cs_CZ: Zaoblení (px) různých prvků zásuvného modulu, jako jsou dlaždice souborů, modální dialogy a tlačítka.

en: Grid gap
cs_CZ: Mezera v mřížce

en: The gap (px) between rows and columns of various plugin elements, such as the File Browser grid.
cs_CZ: Mezera (px) mezi řádky a sloupci různých prvků zásuvného modulu, například mřížky Průzkumníka souborů.

en: Color Palette
cs_CZ: Paleta barev

en: Theme Style
cs_CZ: Styl šablony

en: Accent Color
cs_CZ: Barva zvýraznění

en: Black
cs_CZ: Černá

en: Dark 1
cs_CZ: Tmavý 1

en: Dark 2
cs_CZ: Tmavý 2

en: Background color for dark theme
cs_CZ: Barva pozadí pro tmavé téma

en: White
cs_CZ: Bílá

en: Light 1
cs_CZ: Světlý 1

en: Light 2
cs_CZ: Světlý 2

en: Background color for light theme
cs_CZ: Barva pozadí pro světlé téma

en: Loading Spinner & Images
cs_CZ: Nahrávací kolečko a obrázky

en: Select Loader Spinner
cs_CZ: Vyber nahrávací identifikátor

en: Spinner
cs_CZ: Symbol nahrávání

en: Custom Image (selected below)
cs_CZ: Vlastní obrázek (vybraný níže)

en: General Loader
cs_CZ: Všeobecný nahrávač

en: Loading image used in the File Browser and Gallery module
cs_CZ: Načítání obrázku použitého v modulu Prohlížeč souborů a Galerie

en: No Results
cs_CZ: Žádné výsledky

en: Image shown in the File Browser and Gallery module when no content is found in the opened folder.
cs_CZ: Obrázek zobrazený v modulu Prohlížeč souborů a Galerie, pokud v otevřené složce není nalezen žádný obsah.

en: Access Forbidden
cs_CZ: Přístup zamítnut

en: Image shown when a module is not accessible for the user.
cs_CZ: Obrázek zobrazený v případě, že modul není pro uživatele přístupný.

en: iFrame Loader
cs_CZ: zavaděč iFrame

en: Loading image used for previews and iFrams.
cs_CZ: Načítání obrázku používaného pro náhledy a iFramy.

en: Icon Set
cs_CZ: Sada ikon

en: File Browser Icon Set
cs_CZ: Sada ikon prohlížeče souborů

en: Modifications to the default icons set will be lost during an update.
cs_CZ: Změny výchozí sady ikon budou během aktualizace ztraceny.

en: LightBox
cs_CZ: Lightbox

en: LightBox Skin
cs_CZ: Vzhled Lightboxu

en: Select which skin you want to use for the Inline Preview.
cs_CZ: Vyberte skin, který chcete použít pro inline náhled.

en: Lightbox Scroll
cs_CZ: Posun lightboxu

en: Sets path for switching windows. Possible values are 'vertical' and 'horizontal' and the default is 'vertical'.
cs_CZ: Nastaví cestu pro přepínání oken. Možné hodnoty jsou 'vertikální' a 'horizontální' a výchozí je 'vertikální'.

en: Allow Mouse Click on Image
cs_CZ: Povolit pravý klik myši na obrázku

en: Should people be able to access the right click context menu to e.g. save the image?
cs_CZ: Měli by mít lidé přístup ke kontextové nabídce pravého kliknutí např. uložit obrázek?

en: When should the header containing title and action-menu be shown?
cs_CZ: Kdy by se měla zobrazit záhlaví obsahující název a akční menu?

en: Always.
cs_CZ: Vždy.

en: Show after clicking on the Lightbox.
cs_CZ: Zobrazit po kliknutí na Lightbox.

en: Show when hovering over the Lightbox.
cs_CZ: Zobrazit při najetí na okno Lightbox.

en: Never.
cs_CZ: Nikdy.

en: Caption / Description
cs_CZ: Titulek / popis

en: When should the description be shown in the Gallery Lightbox?
cs_CZ: Kdy by měl být popis zobrazen v Lightboxu galerie?

en: Thumbnail Bar
cs_CZ: Panel miniatur

en: When should the thumbnail bar be shown in the Gallery Lightbox?
cs_CZ: Kdy se má v Lightboxu galerie zobrazovat lišta s miniaturami?

en: Always visible.
cs_CZ: Vždy viditelné.

en: Hover over thumbnail area.
cs_CZ: Najeďte na oblast miniatur.

en: Hover over module to show navigation bar
cs_CZ: Najetím na modul se zobrazí navigační panel

en: Show the navigation bar when the user starts using the Gallery. If disabled, the navigation bar will always be visible.
cs_CZ: Zobrazení navigačního panelu, když uživatel začne používat galerii. Pokud je vypnuto, navigační panel bude viditelný vždy.

en: Media Player Skin
cs_CZ: Vzhled přehrávače médií

en: Select which Media Player skin you want to use by default.
cs_CZ: Vyberte, který skin přehrávače médií chcete použít ve výchozím nastavení.

en: Load native MediaElement.js library
cs_CZ: Načtení nativní knihovny MediaElement.js

en: Is the layout of the Media Player all mixed up and is it not initiating properly? If that is the case, you might be encountering a conflict between media player libraries on your site. To resolve this, enable this setting to load the native MediaElement.js library.
cs_CZ: Je rozvržení přehrávače médií zmatené a není správně iniciováno? V takovém případě můžete narazit na konflikt mezi knihovnami přehrávače médií na vašem webu. Chcete-li to vyřešit, povolte toto nastavení, aby se načetla nativní knihovna MediaElement.js.

en: Custom CSS
cs_CZ: Vlastní CSS

en: If you want to modify the looks of the plugin slightly, you can insert here your custom CSS. Don't edit the CSS files itself, because those modifications will be lost during an update.
cs_CZ: Chcete-li mírně změnit vzhled pluginu, můžete sem přidat vlastní CSS. Neupravujte samotné soubory CSS, protože tyto změny budou během aktualizace ztraceny.

en: Global settings for AUTO-mode
cs_CZ: Globální nastavení pro režim AUTO

en: These settings are used for all modules with automatically linked Personal Folders, unless otherwise specified.
cs_CZ: Tato nastavení se použijí pro všechny moduly s automaticky propojenými osobními složkami, pokud není uvedeno jinak.

en: Create Personal Folders on registration
cs_CZ: Vytvoření osobních složek při registraci

en: Automatically create the Personal Folders for an user after their registration on the site.
cs_CZ: Automatické vytvoření osobních složek pro uživatele po jeho registraci na webu.

en: Create all Personal Folders the 1st time a module is used
cs_CZ: Vytvoření všech osobních složek při prvním použití modulu

en: All Personal Folders are created on the first rendering of a module that has the Personal Folders feature enabled.
cs_CZ: Všechny osobní složky se vytvoří při prvním vykreslení modulu, který má povolenou funkci osobních složek.

en: Creating a Personal Folder takes around 1 sec/folder. So it isn't recommended to enable this feature when you have tons of users.
cs_CZ: Vytvoření osobní složky trvá přibližně 1 s/složka. Proto se nedoporučuje tuto funkci povolovat, pokud máte spoustu uživatelů.

en: Update Personal Folders name after profile update
cs_CZ: Aktualizace názvu osobních složek po aktualizaci profilu

en: Once a user updates their profile, their Personal Folder name will be updated.
cs_CZ: Jakmile uživatel aktualizuje svůj profil, aktualizuje se i název jeho osobní složky.

en: Delete Personal Folders after deleting WP User
cs_CZ: Odstranění osobních složek po odstranění uživatele WP

en: Remove users' personal folders after they're deleted.
cs_CZ: Odstranění osobních složek uživatelů po jejich odstranění.

en: Template name for automatically created Personal Folders.
cs_CZ: Název šablony pro automaticky vytvořené osobní složky.

en: The naming template can also be set per shortcode individually.
cs_CZ: Šablonu pojmenování lze také nastavit pro každý zkrácený kód zvlášť.

en: Name Template Prefix for anonymous users
cs_CZ: Předpona šablony jména pro anonymní uživatele

en: As anonymous users will not have user metadata that can be used in the folder name template, the plugin will generate a unique user metadata object for those users instead. By default, their folder name will be prefixed with "%s" so all their folders are grouped together. You can change that prefix here.
cs_CZ: Vzhledem k tomu, že anonymní uživatelé nebudou mít metadata uživatele, která lze použít v šabloně názvu složky, vygeneruje zásuvný modul pro tyto uživatele jedinečný objekt metadat uživatele. Ve výchozím nastavení bude jejich název složky opatřen předponou "%s", takže všechny jejich složky budou seskupeny dohromady. Tuto předponu můžete změnit zde.

en: You can find more information regarding the Personal Folders feature, including video instructions, in the %s[Online Documentation]%s.
cs_CZ: Další informace o funkci Osobní složky, včetně videonávodů, najdete v %s[Online dokumentace]%s.

en: Global settings for MANUAL-mode
cs_CZ: Globální nastavení pro režim MANUAL

en: "Access Forbidden" Notice
cs_CZ: oznámení "Přístup zakázán"

en: Message displayed when a user visits a module with the Personal Folders feature set to 'Manual' mode when they don't have a Personal Folder linked to their account.
cs_CZ: Zpráva se zobrazí, když uživatel navštíví modul s funkcí Osobní složky nastavenou na režim "Ruční", pokud nemá ke svému účtu připojenou osobní složku.

en: You can manually link users to their Personal Folder via the %s[Personal Folders]%s menu page.
cs_CZ: Uživatele můžete ručně propojit s jejich osobní složkou prostřednictvím stránky nabídky %s[Osobní složky]%s.

en: Personal Folders in Internal modules
cs_CZ: Osobní složky v interních modulech

en: Enable Personal Folders in Internal modules:
cs_CZ: Povolení osobních složek v interních modulech:

en: Use Personal Folders in the Module Configurator and Back-End File Browser of the plugin.
cs_CZ: Použijte osobní složky v konfigurátoru modulů a v prohlížeči souborů zásuvného modulu.

en: Yes, I link the users manually
cs_CZ: Ano, propojuji uživatele ručně

en: Yes, let the plugin create the User Folders for me.
cs_CZ: Ano, nechte plugin vytvořit uživatelské složky pro mě.

en: This setting only restricts access to the plugin's internal modules. To enable personal folders for modules on your site, use the module's configuration panel
cs_CZ: Toto nastavení omezuje pouze přístup k interním modulům zásuvného modulu. Chcete-li povolit osobní složky pro moduly na webu, použijte konfigurační panel modulu

en: Location Personal Folders
cs_CZ: Umístění Osobní složky

en: Select in which folder the Personal Folders should be created.
cs_CZ: Vyberte, ve které složce mají být osobní složky vytvořeny.

en: Current selected folder
cs_CZ: Aktuálně vybraná složka

en: Full Access
cs_CZ: Plný přístup

en: By default, only Administrator users can navigate through all Personal Folders. Add other user roles if you want them to be able to see all Personal Folders.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení mohou všechny osobní složky procházet pouze uživatelé správce. Pokud chcete, aby ostatní uživatelé měli přístup ke všem Osobním složkám, přidejte jim další role.

en: Use the Review & Approve module to allow clients to review, select and approve images or documents. Manage the global settings for this feature here.
cs_CZ: Pomocí modulu Review & Approve můžete klientům umožnit prohlížení, výběr a schvalování obrázků nebo dokumentů. Zde spravujte globální nastavení této funkce.

en: Password protection by default
cs_CZ: Ochrana heslem ve výchozím nastavení

en: All new Review & Approve modules will automatically be assigned a randomly generated password.
cs_CZ: Všem novým modulům Review & Approve bude automaticky přiřazeno náhodně vygenerované heslo.

en: API Application
cs_CZ: Aplikace API

en: Use Custom App
cs_CZ: Použití vlastní aplikace

en: For an easy configuration you can just use the default App of the plugin itself.
cs_CZ: Pro snadnou konfiguraci můžete použít výchozí aplikaci samotného zásuvného modulu.

en: Client ID
cs_CZ: Klient ID

en: Only if you want to use your own App, insert your Client ID here
cs_CZ: Pouze pokud chcete používat vlastní aplikaci, vložte zde své ID klienta

en: Leave empty for easy setup
cs_CZ: Nechte prázdné pro snadné nastavení

en: Client Secret
cs_CZ: Klient secret

en: If you want to use your own App, insert your Client Secret here
cs_CZ: Pokud chcete používat vlastní aplikaci, vložte zde své tajné heslo

en: Set the OAuth 2.0 Redirect URI in your application to the following uri:
cs_CZ: Nastavte URI přesměrování ve své aplikaci na následující uri:

en: We do not collect and do not have access to your personal data. See our privacy statement for more information.
cs_CZ: Vaše osobní údaje neshromažďujeme a nemáme k nim přístup. Více informací naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.

en: If you encounter any issues when trying to use your own App, please fall back on the default App by disabling this setting.
cs_CZ: Pokud při pokusu o použití vlastní aplikace narazíte na problémy, použijte výchozí aplikaci a toto nastavení zakažte.

en: Box Account Settings
cs_CZ: Nastavení účtu Box

en: Business Accounts
cs_CZ: Obchodní účty

en: Scope shared-links
cs_CZ: Rozsah sdílených odkazů

en: Who should be able to access the links that are created by the plugin? If set to Public the links will be accessible by anyone. Within Organization will make links accessible within your organization only. Anonymous links may be disabled by the tenant administrator
cs_CZ: Kdo by měl mít přístup k odkazům vytvořeným zásuvným modulem? Pokud je nastaveno na Veřejné, budou odkazy přístupné komukoli. Při nastavení Within Organization budou odkazy přístupné pouze v rámci vaší organizace. Anonymní odkazy může správce nájemce zakázat

en: Public
cs_CZ: Veřejné

en: Within Organization
cs_CZ: V rámci organizace

en: Preferred Download Method
cs_CZ: Upřednostňovaná metoda stahování

en: Choose the method you would like to use to download your files. The default option is to redirect the user to a temporary URL. If you want to use your server as a proxy, select 'Download via Server'. In some cases, the plugin may revert to this method automatically.
cs_CZ: Zvolte metodu, kterou chcete použít ke stažení souborů. Výchozí možností je přesměrování uživatele na dočasnou adresu URL. Pokud chcete použít svůj server jako proxy server, vyberte možnost "Stáhnout přes server". V některých případech se může zásuvný modul automaticky vrátit k této metodě.

en: Redirect to download url
cs_CZ: Přesměrování na url adresu pro stahování

en: Download via Server
cs_CZ: Stahování přes server

en: Remember last opened location
cs_CZ: Pamatujte si poslední otevřené místo

en: When opening a page with a previously visited File Browser module, the last opened folder location will be loaded. If you disable this setting, the plugin will always load the top folder.
cs_CZ: Při otevření stránky s dříve navštíveným modulem Průzkumník souborů se načte naposledy otevřené umístění složky. Pokud toto nastavení zakážete, zásuvný modul vždy načte horní složku.

en: Load Javascripts on all pages
cs_CZ: Načtení Javascriptů na všech stránkách

en: By default the plugin will only load it scripts when the shortcode is present on the page. If you are dynamically loading content via AJAX calls and the plugin does not show up, please enable this setting.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení zásuvný modul načte skripty pouze tehdy, když je na stránce přítomen zkrácený kód. Pokud dynamicky načítáte obsah pomocí volání AJAX a plugin se nezobrazuje, povolte toto nastavení.

en: Support for IE 10 & 11
cs_CZ: Podpora pro IE 10 a 11

en: Enable some polyfill javascripts that are used by the plugin but not available in old browsers. This uses the external service cdnjs.cloudflare.com/polyfill.
cs_CZ: Povolení některých javascriptů polyfill, které zásuvný modul používá, ale které nejsou dostupné ve starých prohlížečích. Využívá se k tomu externí služba cdnjs.cloudflare.com/polyfill.

en: Enable Gzip compression
cs_CZ: Povolte kompresi Gzip

en: Enables gzip-compression if the visitor's browser can handle it. This will increase the performance of the plugin if you are displaying large amounts of files and it reduces bandwidth usage as well. It uses the PHP ob_gzhandler() callback. Please use this setting with caution. Always test if the plugin still works on the Front-End as some servers are already configured to gzip content!
cs_CZ: Povolí kompresi gzip, pokud ji prohlížeč návštěvníka zvládá. Tím se zvýší výkon pluginu, pokud zobrazujete velké množství souborů, a také se sníží využití šířky pásma. Používá zpětné volání PHP ob_gzhandler(). Toto nastavení používejte s opatrností. Vždy otestujte, zda zásuvný modul stále funguje na Front-Endu, protože některé servery jsou již nastaveny na gzipování obsahu!

en: Delete Modules and Settings on Uninstall
cs_CZ: Odstranění modulů a nastavení při odinstalaci

en: When you uninstall the plugin, what do you want to do with your modules and settings? You can save them for next time, or wipe them back to factory settings.
cs_CZ: Co chcete udělat se svými moduly a nastaveními, když zásuvný modul odinstalujete? Můžete je uložit pro příště nebo je vymazat zpět do továrního nastavení.

en: When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked
cs_CZ: Když resetujete nastavení, plugin nebude nadále propojen s vašimi účty, ale jeho autorizace nebude zrušena

en: You can revoke the authorization via the Dasbhoard tab.
cs_CZ: Autorizaci můžete odvolat na kartě Dasbhoard.

en: Updates
cs_CZ: Aktualizace

en: Update automatically
cs_CZ: Automatická aktualizace

en: When enabled, the plugin will update automatically when a new version is available. Keeping the plugin up to date is crucial as the API service is constantly changing.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, zásuvný modul se automaticky aktualizuje, jakmile je k dispozici nová verze. Udržování zásuvného modulu v aktuálním stavu je velmi důležité, protože služba API se neustále mění.

en: Beta testing
cs_CZ: Beta testování

en: If enabled, you will be able to receive beta updates in preparation for the official release. These should be fairly stable, but will be available before the final update is ready for release.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, budete moci dostávat beta aktualizace v rámci přípravy na oficiální vydání. Ty by měly být poměrně stabilní, ale budou k dispozici dříve, než bude finální aktualizace připravena k vydání.

en: Use random URLs for modules
cs_CZ: Použití náhodných adres URL pro moduly

en: Disable this option to use the WordPress default, where the slug is generated from the title.
cs_CZ: Zakázáním této možnosti použijete výchozí nastavení WordPressu, kdy je přípona generována z názvu.

en: AJAX Requests Checks
cs_CZ: Kontroly požadavků AJAX

en: Cross domain verification
cs_CZ: Ověřování napříč doménami

en: Let the plugin check if AJAX requests are coming from the same site, otherwise block the request for security reasons. Disable this if you have a multi-domain configuration pointing to the same WordPress site, for example if you use language-specific domains.
cs_CZ: Nechte zásuvný modul zkontrolovat, zda požadavky AJAX přicházejí ze stejného webu, jinak požadavek z bezpečnostních důvodů zablokujte. Tuto funkci zakažte, pokud máte konfiguraci s více doménami směřujícími na stejný web WordPressu, například pokud používáte domény specifické pro daný jazyk.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when really necessary.
cs_CZ: Toto nastavení používejte s opatrností! Vypínejte jej pouze v případě, že je to opravdu nutné.

en: Nonce Validation
cs_CZ: Validace Nonce

en: The plugin uses, among others, the WordPress Nonce system to protect you against several types of attacks including CSRF. Disable this in case you are encountering conflicts with plugins that alters this system.
cs_CZ: Zásuvný modul využívá mimo jiné systém WordPress Nonce, který vás chrání před několika typy útoků včetně CSRF. Vypněte jej v případě, že se setkáváte s konflikty se zásuvnými moduly, které tento systém mění.

en: Cloud Content Accessibility
cs_CZ: Zpřístupnění obsahu cloudu

en: Validate file accessibility
cs_CZ: Ověření přístupnosti souborů

en: Let the plugin check if the requested file is indeed in a folder made accessible by your module. You can disable this if your users can access all the content anyway, or if you want to improve the performance of the plugin.
cs_CZ: Nechte zásuvný modul zkontrolovat, zda se požadovaný soubor skutečně nachází ve složce zpřístupněné vaším modulem. Tuto funkci můžete vypnout, pokud mají uživatelé i tak přístup k veškerému obsahu nebo pokud chcete zlepšit výkon zásuvného modulu.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when you understand the consequenses.
cs_CZ: Toto nastavení používejte s opatrností! Vypněte jej pouze tehdy, pokud jste si vědomi jeho důsledků.

en: Mask Account ID
cs_CZ: Maska ID účtu

en: Obfuscate the cloud account IDs used in your site's source code and front-end URLs.
cs_CZ: Obfuskovat ID cloudových účtů používaných ve zdrojovém kódu webu a v adresách URL front-endu.

en: Please use this setting with caution!
cs_CZ: Toto nastavení používejte s opatrností!

en: The generated masked Account ID uses a salt, which could break existing shared or saved links if the salt is lost. This could happen if you reinstall the plugin, for example. This is not reversible.
cs_CZ: Vygenerované maskované ID účtu používá sůl, která by mohla při ztrátě soli narušit stávající sdílené nebo uložené odkazy. K tomu by mohlo dojít například při přeinstalování zásuvného modulu. To nelze zvrátit.

en: Login Message
cs_CZ: Přihlašovací zpráva

en: Message that is displayed when the user is prompted to log in.
cs_CZ: Zpráva, která se zobrazí, když je uživatel vyzván k přihlášení.

en: Login Url
cs_CZ: Přihlašovací URL

en: Set a customised login URL to be used in the login button of the modules.
cs_CZ: Nastavení přizpůsobené adresy URL pro přihlášení, která se použije v přihlašovacím tlačítku modulů.

en: Password Message Template
cs_CZ: Šablona zprávy s heslem

en: This message is displayed when a module is protected by a password and the user is prompted to enter the password.
cs_CZ: Tato zpráva se zobrazí, když je modul chráněn heslem a uživatel je vyzván k zadání hesla.

en: User Info Template
cs_CZ: Šablona informací o uživateli

en: This message is displayed when a module requires users to enter user information (e.g. email address) before they are able to access the content.
cs_CZ: Tato zpráva se zobrazí, pokud modul vyžaduje, aby uživatelé před přístupem k obsahu zadali uživatelské údaje (např. e-mailovou adresu).

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With this reCAPTCHA (V3) integration module, you can block abusive downloads of your files by bots. Create your own credentials via your %s.
cs_CZ: reCAPTCHA vás chrání před spamem a dalšími typy automatického zneužití. Pomocí tohoto integračního modulu reCAPTCHA (V3) můžete blokovat zneužívání stahování souborů roboty. Vytvořte si vlastní přihlašovací údaje prostřednictvím svého %s.

en: The site key is used to invoke reCAPTCHA service on your site or mobile application.
cs_CZ: Klíč webu slouží k vyvolání služby reCAPTCHA na vašem webu nebo v mobilní aplikaci.

en: The secret key authorizes communication between your application backend and the reCAPTCHA server to verify the user.
cs_CZ: Tajný klíč autorizuje komunikaci mezi backendem vaší aplikace a serverem reCAPTCHA za účelem ověření uživatele.

en: Make sure that you are using V3 keys. If you already are using ReCaptcha on your site, e.g. in a Form, you might need to disable the ReCaptcha of this plugin to prevent conflicts.
cs_CZ: Ujistěte se, že používáte klíče V3. Pokud již na svých stránkách používáte ReCaptcha, např. ve formuláři, možná budete muset ReCaptcha tohoto pluginu vypnout, abyste předešli konfliktům.

en: The plugin integrates seamlessly with a number of other well-designed WordPress plugins, allowing you to build even more powerful solutions.
cs_CZ: Zásuvný modul se bezproblémově integruje s řadou dalších dobře navržených zásuvných modulů WordPress, což vám umožní vytvořit ještě výkonnější řešení.

en: Social Sharing Buttons
cs_CZ: Tlačítka pro sdílení na sociálních sítích

en: Select which sharing buttons should be accessible via the sharing dialogs of the plugin.
cs_CZ: Vyberte, která tlačítka pro sdílení mají být přístupná prostřednictvím dialogových oken sdílení zásuvného modulu.

en: You can shorten the links created by the plugin with the the shorten APIs of TinyURL, Shorte.st, Rebrandly and Bit.ly.
cs_CZ: Odkazy vytvořené pluginem můžete zkrátit pomocí rozhraní API pro zkracování TinyURL, Shorte.st, Rebrandly a Bit.ly.

en: Shortlinks API
cs_CZ: API zkrácených odkazů

en: Select which Url Shortener Service you want to use for shared links.
cs_CZ: Vyberte službu zkracování URL, kterou chcete použít pro sdílené odkazy.

en: Sign up for %s and %s get your API token%s.
cs_CZ: Zaregistrujte se %s a %s získejte token API%s.

en: Enter your custom branded domain you want to use.
cs_CZ: Zadejte vlastní značkovou doménu, kterou chcete použít.

en: Add your WorkSpace ID if you want to use URL shortener to interact with your account in the context of your Rebrandly Workspace.
cs_CZ: Pokud chcete používat zkracovač URL pro interakci s vaším účtem v rámci pracovního prostoru Rebrandly, přidejte své ID pracovního prostoru.

en: Your Bitly user name.
cs_CZ: Vaše uživatelské jméno Bitly.

en: Sign up for %s and %s get your Access Token%s.
cs_CZ: Zaregistrujte se %s a %s získejte přístupový token%s.

en: Video Advertisements (IMA/VAST)
cs_CZ: Videoreklamy (IMA / VAST)

en: The mediaplayer of the plugin supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. You can enable advertisments for the complete site and per Media Player shortcode. Currently, this plugin only supports Linear elements with MP4
cs_CZ: Mediaplayer pluginu podporuje reklamy VAST XML a nabízí možnosti zpeněžení vašich videí. Můžete povolit reklamy pro celý web a pro zkratku Media Player. V současné době tento plugin podporuje pouze lineární prvky s MP4

en: Enter your VAST XML tag url.
cs_CZ: Zadejte url adresu tagu VAST XML.

en: Leave empty to disable Ads
cs_CZ: Chcete-li reklamy deaktivovat, ponechte prázdné

en: If you are unable to see the example VAST url below, please make sure you do not have an ad blocker enabled. VAST url example:
cs_CZ: Pokud se vám nedaří zobrazit níže uvedený příklad url adresy VAST, ujistěte se, že nemáte zapnutý blokátor reklam. Příklad url VAST:

en: Exclude users
cs_CZ: Vyloučení uživatelů

en: Which users should we exclude from seeing ads?
cs_CZ: Které uživatele bychom měli vyloučit ze zobrazování reklam?

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed.
cs_CZ: Umožnit uživateli přeskočit reklamu po uplynutí následujícího počtu sekund.

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed
cs_CZ: Umožnit uživateli přeskočit reklamu po uplynutí následujících sekund

en: Upload locations
cs_CZ: Nahrávání míst

en: Select the locations where you want to show the upload box in woocommerce products.
cs_CZ: Vyberte místa, kde chcete zobrazit pole pro nahrávání v produktech woocommerce.

en: Checkout Upload location
cs_CZ: Pokladna Umístění nahrávání

en: Choose where the upload box should appear on the checkout page.
cs_CZ: Zvolte, kde se má na stránce pokladny zobrazit pole pro nahrávání.

en: Before checkout form
cs_CZ: Formulář před odhlášením

en: Section: billing
cs_CZ: Sekce: fakturace

en: Section: shipping
cs_CZ: Sekce: přeprava

en: Section: order review
cs_CZ: Sekce: revize objednávek

en: Before: customer details
cs_CZ: Před: údaje o zákazníkovi

en: After: customer details
cs_CZ: Po: údaje o zákazníkovi

en: Before: Payment
cs_CZ: Před: Platba

en: After: Payment
cs_CZ: Po: Platba

en: Before: Order notes
cs_CZ: Před: Poznámky k objednávce

en: After: Order notes
cs_CZ: Po: Poznámky k objednávce

en: Temporary Upload Folder
cs_CZ: Dočasná složka pro nahrávání

en: Order uploads can be uploaded to an order-specific folder. If the uploads are sent from the product, cart or checkout page, the files will be stored in that specific folder until after checkout.
cs_CZ: Objednávky lze nahrávat do složky určené pro konkrétní objednávku. Pokud jsou soubory odeslány ze stránky produktu, košíku nebo pokladny, budou uloženy v této konkrétní složce až do doby, než dojde k odhlášení.

en: Connecting with Slack can significantly enhance your management workflow. This integration allows you to receive real-time notifications about important plugin events directly in your Slack channels.
cs_CZ: Propojení se Slackem může výrazně zlepšit pracovní postupy při řízení. Tato integrace vám umožní dostávat oznámení o důležitých událostech pluginu v reálném čase přímo do kanálů služby Slack.

en: Webhook URLs for Your Workspace
cs_CZ: Adresy URL webhooku pro váš pracovní prostor

en: The webhook url where the notification JSON data will be send to.
cs_CZ: URL adresa webhooku, na kterou budou odesílána data JSON oznámení.

en: Notifications triggers
cs_CZ: Spouštěče oznámení

en: Select the events for which you want notifications to be sent.
cs_CZ: Vyberte události, pro které chcete zasílat oznámení.

en: Slack Blocks template (JSON)
cs_CZ: Šablona bloků Slacku (JSON)

en: Available placeholders:
cs_CZ: Možné zástupné znaky:

en: Test notification
cs_CZ: Oznámení o testu

en: Send a test notification to the channel webhook url using the notification block template.
cs_CZ: Odeslání testovacího oznámení na url adresu webhooku kanálu pomocí šablony bloku oznámení.

en: Want more flexibility than the upload box can offer? Use a popular form integration that lets you create the perfect form!
cs_CZ: Chcete větší flexibilitu, než jakou nabízí box pro odesílání? Použijte oblíbenou integraci formulářů, která vám umožní vytvořit dokonalý formulář!

en: Upload List Template
cs_CZ: Nahrát šablonu seznamu

en: This HTML template is used to list uploads in form submissions and email confirmations. Use valid HTML for emails.
cs_CZ: Tato šablona HTML slouží k zobrazení seznamu odeslaných souborů v odeslaných formulářích a potvrzeních e-mailem. Pro e-maily používejte platné HTML.

en: This is the text version of the upload list for when HTML is not supported.
cs_CZ: Toto je textová verze seznamu pro odesílání, pokud není podporováno HTML.

en: Email Sender Information
cs_CZ: Informace o odesílateli e-mailu

en: Anti Phishing code
cs_CZ: Kód proti phishingu

en: An anti phishing code is added to the footer of all notification emails. This helps your users verify that the email is legitimate and actually sent from your site.
cs_CZ: Do zápatí všech oznamovacích e-mailů je přidán anti-phishingový kód. To pomáhá vašim uživatelům ověřit, že e-mail je legitimní a skutečně odeslán z vašeho webu.

en: Lost Authorization Notification
cs_CZ: Oznámení o ztrátě autorizace

en: Notification recipient
cs_CZ: Příjemce oznámení

en: If the plugin somehow loses its authorization, a notification email will be send to the following email address.
cs_CZ: Pokud zásuvný modul nějakým způsobem ztratí autorizaci, bude zaslán oznamovací e-mail na následující e-mailovou adresu.

en: Download Notifications
cs_CZ: Oznámení o smazání

en: Email Subject
cs_CZ: Předmět emailu

en: Subject for this email notification.
cs_CZ: Předmět tohoto e-mailového oznámení.

en: Email Subject for ZIP downloads
cs_CZ: Předmět e-mailu pro stažení ZIP

en: Email Body (HTML)
cs_CZ: Tělo e-mailu (HTML)

en: Upload Notifications
cs_CZ: Oznámení o nahrávání

en: Delete Notifications
cs_CZ: Oznámení o smazání

en: Move Notifications
cs_CZ: Oznámení o přesunu

en: Copy Notifications
cs_CZ: Kopírování oznámení

en: Approval Notifications
cs_CZ: Oznámení o schválení

en: File item template
cs_CZ: Šablona položky souboru

en: Template for %s placeholder
cs_CZ: Šablona pro zástupný symbol %s

en: Template for each file item in the filelist in the download/upload/delete notification body.
cs_CZ: Šablona pro každou položku souboru v seznamu souborů v těle oznámení o stažení/odeslání/odstranění.

en: Select which roles or users should be able to perform the following actions in the WordPress Admin Dashboard.
cs_CZ: Vyberte, které role nebo uživatelé by měli mít možnost provádět následující akce na panelu správce WordPressu.

en: Change Plugin Settings
cs_CZ: Změňte nastavení pluginu

en: Who should be able to access the settings page of the plugin?
cs_CZ: Kdo by měl mít přístup na stránku nastavení zásuvného modulu?

en: Link Users to Personal Folders
cs_CZ: Propojení uživatelů s osobními složkami

en: Who can manually link users to their personal folder?
cs_CZ: Kdo může ručně propojit uživatele s jejich osobní složkou?

en: See Reports
cs_CZ: Zobraz reporty

en: Who should have access to reports and statistics?
cs_CZ: Kdo by měl mít přístup ke zprávám a statistikám?

en: Use Back-End Filebrowser
cs_CZ: Použití Back-End Filebrowseru

en: Who should have access to the File Browser in the admin dashboard?
cs_CZ: Kdo by měl mít přístup k Průzkumníku souborů na panelu správce?

en: Add & Configure Modules
cs_CZ: Přidání a konfigurace modulů

en: Who can add and configure modules?
cs_CZ: Kdo může přidávat a konfigurovat moduly?

en: Add Direct links
cs_CZ: Přidat přímé odkazy

en: Who can add shared document links to your pages and posts?
cs_CZ: Kdo může přidávat odkazy na sdílené dokumenty na vaše stránky a příspěvky?

en: Who can embed documents on your pages and posts?
cs_CZ: Kdo může vkládat dokumenty na vaše stránky a příspěvky?

en: Limit the use of the plugin modules. For example, you can limit the number of downloads allowed. All restrictions are monitored on a per-user basis.
cs_CZ: Omezit používání modulů zásuvných modulů. Můžete například omezit počet povolených stažení. Všechna omezení jsou sledována na základě jednotlivých uživatelů.

en: Limit the number of downloads for all modules. You can also control the download limit per individual module in the module configuration.
cs_CZ: Omezit počet stažení pro všechny moduly. Limit stahování pro jednotlivé moduly můžete také ovlivnit v konfiguraci modulu.

en: You can set individual limits for each of your users in their user profile.
cs_CZ: Pro každého uživatele můžete v jeho uživatelském profilu nastavit individuální limity.

en: Send email notification when limit is reached
cs_CZ: Odeslání e-mailového oznámení při dosažení limitu

en: Send an email notification to the administrator when an user hits a specific limit.
cs_CZ: Odeslání e-mailového oznámení správci, když uživatel dosáhne určitého limitu.

en: Support for individual limits
cs_CZ: Podpora individuálních limitů

en: Add individual usage limits via the User Profile page. These user-specific limits will override the global or module usage limits.
cs_CZ: Na stránce profilu uživatele můžete přidat individuální limity používání. Tyto limity pro jednotlivé uživatele budou mít přednost před globálními limity nebo limity pro moduly.

en: Block untraceable users
cs_CZ: Blokování nedohledatelných uživatelů

en: To monitor limits, the user must be logged in to your site or have cookies enabled in their browser. If a user is untraceable, the action will be blocked if this setting is enabled.
cs_CZ: Aby bylo možné sledovat limity, musí být uživatel přihlášen na vašich stránkách nebo musí mít v prohlížeči povoleny soubory cookie. Pokud je uživatel nesledovatelný, bude akce zablokována, pokud je toto nastavení povoleno.

en: Reset usage limits
cs_CZ: Obnovení limitů použití

en: Resets the current usage limits for all users for today.
cs_CZ: Obnoví aktuální limity využití pro všechny uživatele pro dnešní den.

en: Log Events
cs_CZ: Protokolovat události

en: Register all plugin events.
cs_CZ: Zaregistrujte všechny události zásuvných modulů.

en: Retention Period
cs_CZ: Doba uchovávání

en: Please select for which period the events should be stored.
cs_CZ: Vyberte, za jaké období se mají události ukládat.

en: 1 week
cs_CZ: 1 týden

en: 2 weeks
cs_CZ: 2 týdny

en: 1 month
cs_CZ: 1 měsíc

en: 3 months
cs_CZ: 3 měsíce

en: 6 months
cs_CZ: 6 měsíců

en: 1 year
cs_CZ: 1 rok

en: 1,5 year
cs_CZ: 1,5 roku

en: 2 years
cs_CZ: 2 roky

en: Summary Email
cs_CZ: Souhrnný email

en: Email a summary of all the events that are logged with the plugin.
cs_CZ: Odeslání souhrnu všech událostí zaznamenaných pomocí zásuvného modulu e-mailem.

en: Please select the interval the summary needs to be send.
cs_CZ: Vyberte interval, v jakém má být přehled odeslán.

en: Every day
cs_CZ: Každý den

en: Weekly
cs_CZ: Týdně

en: Monthly
cs_CZ: Měsíčně

en: Set to which email address(es) the summary should be send.
cs_CZ: Nastavte, na kterou e-mailovou adresu(adresy) má být souhrn odeslán.

en: Use Webhook
cs_CZ: Použití webového háčku

en: Send automated messages (JSON data) to another application for every event logged by the plugin.
cs_CZ: Odesílání automatických zpráv (data JSON) do jiné aplikace pro každou událost zaznamenanou zásuvným modulem.

en: Webhook Endpoint URL
cs_CZ: Adresa URL koncového bodu webhooku

en: The listener URL where the JSON data will be send to.
cs_CZ: Adresa URL posluchače, kam budou data JSON odeslána.

en: Webhook Secret
cs_CZ: Tajemství webhooku

en: The events send to your endpoint will include a signature. You can use this secret to verify that the events were sent by this plugin, not by a third party. See the documentation for more information.
cs_CZ: Události odesílané do koncového bodu budou obsahovat podpis. Pomocí tohoto tajemství můžete ověřit, že události byly odeslány tímto zásuvným modulem, a nikoli třetí stranou. Další informace naleznete v dokumentaci.

en: Use Google Analytics tracker
cs_CZ: Použít Google Analytics tracker

en: The plugin will send its events to Google Analytics if your Google tracker has been added to your site.
cs_CZ: Zásuvný modul bude odesílat své události do služby Google Analytics, pokud byl na váš web přidán sledovací nástroj Google.

en: Cache
cs_CZ: Mezipaměť

en: Purge Cache
cs_CZ: Vyčistit mezipaměť

en: WP Cloud Plugins uses a cache to improve performance. If the plugin somehow is causing issues, try to reset the cache first.
cs_CZ: Pluginy WP Cloud používají ke zlepšení výkonu mezipaměť. Pokud zásuvný modul nějakým způsobem způsobuje problémy, zkuste nejprve obnovit mezipaměť.

en: Purge
cs_CZ: Vysypat koš

en: Purge Thumbnails
cs_CZ: Vyčištění miniatur

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed..
cs_CZ: Protože rozhraní API neposkytuje náhledy za běhu, zásuvný modul je generuje a ukládá lokálně. V případě potřeby můžete tuto složku vyčistit..

en: Backup
cs_CZ: Záloha

en: Everything (settings, modules, event logs & user ⇔ folder links)
cs_CZ: Vše (nastavení, moduly, protokoly událostí a odkazy na uživatelské složky)

en: Global settings
cs_CZ: Globální nastavení

en: User ⇔ Folder links
cs_CZ: Uživatel ⇔ Odkazy na složky

en: Event Logs
cs_CZ: Protokoly událostí

en: When you click the export button, a (gzipped) JSON file will be generated. You can use the Import action below to restore the backup.
cs_CZ: Po kliknutí na tlačítko export se vygeneruje (zazipovaný) soubor JSON. K obnovení zálohy můžete použít níže uvedenou akci Import.

en: Import data
cs_CZ: Importovat data

en: Select the export file(.json or .gz) you would like to import. Please note that the import will replace your current data.
cs_CZ: Vyberte exportní soubor(.json nebo .gz), který chcete importovat. Upozorňujeme, že import nahradí vaše aktuální data.

en: Reset to Factory Settings
cs_CZ: Obnovit tovární nastavení

en: Need to revert back to the default settings? This button will instantly reset your settings to the defaults. When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked. You can revoke the authorization via the Dashboard tab.
cs_CZ: Potřebujete se vrátit k výchozímu nastavení? Toto tlačítko okamžitě obnoví výchozí nastavení. Po obnovení nastavení již nebude zásuvný modul propojen s vašimi účty, ale jeho autorizace nebude zrušena. Autorizaci můžete zrušit prostřednictvím karty Ovládací panel.

en: Reset Plugin
cs_CZ: Resetovat plugin

en: Support & Documentation
cs_CZ: Podpora a dokumentace

en: Get instant help for WP Cloud Plugins with all resources in one place! Can't find your answer and you want to speak to someone directly? Make sure you have an active support package, and create a ticket. We're here to help!
cs_CZ: Získejte okamžitou pomoc pro WP Cloud Plugins se všemi zdroji na jednom místě! Nemůžete najít odpověď a chcete si s někým promluvit přímo? Ujistěte se, že máte aktivní balíček podpory, a vytvořte ticket. Jsme tu pro vás!

en: Requested scopes and justification
cs_CZ: Požadovaný rozsah a odůvodnění

en: In order to display your content stored on %s, you have to authorize it with your %s account.
cs_CZ: Chcete-li zobrazit obsah uložený na %s, musíte jej autorizovat pomocí účtu %s.

en: The authorization will ask you to grant the application the following scopes:
cs_CZ: Autorizace vás požádá, abyste aplikaci přidělili následující obory:

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files and files that are shared with you
cs_CZ: Povolte zásuvnému modulu zobrazovat, upravovat, vytvářet a odstraňovat všechny vaše %s soubory a soubory, které jsou s vámi sdíleny

en: Allow the plugin to see your publicly available personal info, like name and profile picture. Your name and profile picture will be displayed on this page for easy account identification.
cs_CZ: Povolte zásuvnému modulu zobrazit vaše veřejně dostupné osobní údaje, jako je jméno a profilový obrázek. Vaše jméno a profilový obrázek se zobrazí na této stránce pro snadnou identifikaci účtu.

en: Information about the data
cs_CZ: Informace o údajích

en: Activate your license
cs_CZ: Aktivace licence

en: To start using this plugin, please activate your license.
cs_CZ: Chcete-li začít používat tento zásuvný modul, aktivujte si licenci.

en: Activate via Envato Market
cs_CZ: Aktivace přes Envato Market

en: Or insert your license code manually:
cs_CZ: Nebo vložte licenční kód ručně:

en: Terms Regular License
cs_CZ: Podmínky Běžná licence

en: Terms Extended License
cs_CZ: Podmínky rozšířené licence

en: Network settings
cs_CZ: Síťová nastavení

en: Network Wide Authorization
cs_CZ: Autorizace v celém síti

en: Manage the linked accounts via this page instead of via the individual sites.
cs_CZ: Spravujte propojené účty prostřednictvím této stránky namísto jednotlivých webů.

en: Licenses are managed per site individually.
cs_CZ: Licence se spravují jednotlivě pro každou lokalitu.

en: License terms for WordPress Networks
cs_CZ: Licenční podmínky pro sítě WordPress

en: The plugin license gives permission to use the plugin on a single site. You will need separate licenses for each site if you have the plugin active on multiple sites.
cs_CZ: Licence zásuvného modulu poskytuje oprávnění používat zásuvný modul na jednom webu. Pokud máte zásuvný modul aktivní na více webech, budete potřebovat samostatné licence pro každý web.

en: Module title
cs_CZ: Název modulu

en: Raw Shortcode
cs_CZ: Získejte raw Shortcode

en: Choose this module
cs_CZ: Vyberte si tento modul

en: Choose
cs_CZ: Vybrat

en: Click to go back
cs_CZ: Kliknutím se vrátíte zpět

en: Back
cs_CZ: Zpět

en: To manage modules directly from the module overview, we recommend using the short version %s.
cs_CZ: Pro správu modulů přímo z přehledu modulů doporučujeme použít zkrácenou verzi %s.

en: Enjoying this plugin?
cs_CZ: Užíváte si tento plugin?

en: Not really
cs_CZ: Spíš ne

en: Yes!
cs_CZ: Ano!

en: Great! How about a review, then?
cs_CZ: A co takhle recenzi?

en: No, thanks
cs_CZ: Ne, děkuji

en: Ok, sure!
cs_CZ: OK Jistě!

en: Would you mind giving us some feedback?
cs_CZ: Vadilo by vám, kdybyste nám poskytl nějakou zpětnou vazbu?

en: Shortcode Previewer
cs_CZ: Prohlížeč krátkých kódů

en: WordPress environment
cs_CZ: Prostředí WordPressu

en: This shows critical information about your WordPress and Server configuration and items that require your attention.
cs_CZ: Zobrazují se zde důležité informace o konfiguraci systému WordPress a serveru a položky, které vyžadují vaši pozornost.

en: WordPress address (URL)
cs_CZ: Adresa WordPress (URL)

en: The root URL of your site.
cs_CZ: Root URL vaší webové stránky.

en: Site address (URL)
cs_CZ: Adresa webu (URL)

en: The homepage URL of your site.
cs_CZ: Adresa URL domovské stránky vašeho webu.

en: Plugin version
cs_CZ: Verze pluginu

en: The version of this plugin installed on your site.
cs_CZ: Verze tohoto pluginu nainstalovaná na vašem webu.

en: WordPress version
cs_CZ: WordPress verze

en: The version of WordPress installed on your site.
cs_CZ: Verze WordPressu nainstalovaná na vašich stránkách.

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
cs_CZ: %1$s - Je dostupná novější verze WordPressu (%2$s)

en: WordPress multisite
cs_CZ: WordPress MultiSite

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
cs_CZ: Ať už máte nebo nemáte WordPress zapnutý pro více webů.

en: WordPress memory limit
cs_CZ: WordPress Memory Limit

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
cs_CZ: Maximální hodnota paměti (RAM), kterou může vaše stránka najednou využít.

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 256MB. See: %2$s
cs_CZ: %1$s - Doporučujeme nastavit paměť na alespoň 256MB. Viz: %2$s

en: Increasing memory allocated to PHP
cs_CZ: Zvýšení paměti alokované pro PHP

en: WordPress debug mode
cs_CZ: Režim ladění WordPressu

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
cs_CZ: Zobrazí, zda je či nikoliv WordPress v režimu ladění.

en: WordPress cron
cs_CZ: WordPress Cron

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
cs_CZ: Zobrazí, zda jsou či nejsou povoleny WP Cron služby.

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: The current language used by WordPress. Default = English
cs_CZ: Aktuální jazyk používaný WordPress. Výchozí = Angličtina

en: External object cache
cs_CZ: Mezipaměť externích objektů

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
cs_CZ: Zobrazuje, zda WordPress používá externí mezipaměť objektů.

en: Server environment
cs_CZ: Nahrávám na server

en: Server info
cs_CZ: Informace o Serveru

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
cs_CZ: Informace o webovém serveru, který aktuálně hostuje vaše stránky.

en: PHP version
cs_CZ: Verze PHP

en: The version of PHP installed on your hosting server.
cs_CZ: Verze PHP nainstalovaná na vašem serveru.

en: How to update your PHP version
cs_CZ: Jak aktualizovat verzi PHP

en: The largest filesize that can be contained in one post.
cs_CZ: Největší velikost souboru, který je možné vložit do příspěvku.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
cs_CZ: Maximální časová hodnota (v sekundách) po kterou mohou vaše stránky strávit na jedné operaci, než jí server ukončí()

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
cs_CZ: Maximální počet proměnných váš server lze použít pro jednu funkci, aby se zabránilo přetížení.

en: allow_url_fopen is a PHP setting that lets you open and read files from the web just like local files, but it can pose security risks if not used carefully.
cs_CZ: allow_url_fopen je nastavení jazyka PHP, které umožňuje otevírat a číst soubory z webu stejně jako místní soubory, ale při neopatrném používání může představovat bezpečnostní riziko.

en: The version of cURL installed on your server.
cs_CZ: Verze cURL nainstalovaná na vašem serveru.

en: Max upload size
cs_CZ: Maximální velikost nahrávání

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
cs_CZ: Největší velikost souboru, který je možné nahrát do WordPress instalace.

en: Default timezone is UTC
cs_CZ: Standartní časová zóna je UTC

en: The default timezone for your server.
cs_CZ: Standartní časová zóna pro váš server.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
cs_CZ: Výchozí časové pásmo je %s - mělo by být UTC

en: We use cURL and fopen to communicate with API services.
cs_CZ: K komunikaci se službami API používáme cURL a fopen.

en: Your server does not have cURL enabled - The plugin cannot communicate with the API service. Contact your hosting provider.
cs_CZ: Váš server nemá cURL povoleno - plugin nemůže komunikovat se službou API. Obraťte se na poskytovatele hostingu.

en: GZip (zlib) is used to compress the AJAX responses of the plugin.
cs_CZ: GZip (zlib) se používá ke kompresi odpovědí AJAX pluginu.

en: Your server does not support the %s function - this is required to compress the output of the plugin.
cs_CZ: Váš server nepodporuje funkci %s - je to nutné ke kompresi výstupu pluginu.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
cs_CZ: Vícebajtový řetězec (mbstring) slouží k převodu kódování znaků, například pro e-maily nebo převod znaků na malá písmena.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding.
cs_CZ: Váš server nepodporuje funkce%s - je to nutné pro lepší kódování znaků.

en: Portable advisory file locking (flock) is used to for the caching mechanism.
cs_CZ: Pro mechanismus ukládání do mezipaměti se používá přenositelné zamykání souborů (flock).

en: Your server does not support the %s function - this is required for the caching mechanisms. Please enable this function to prevent caching problems.
cs_CZ: Váš server nepodporuje funkci %s - to je vyžadováno pro mechanismy ukládání do mezipaměti. Chcete-li zabránit problémům s mezipamětí, povolte tuto funkci.

en: Secure connection (HTTPS)
cs_CZ: Zabezpečené připojení (HTTPS)

en: Is the connection to your store secure?
cs_CZ: Je připojení k vašemu úložišti bezpečné?

en: Your site is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
cs_CZ: Vaše stránka nepoužívá HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Přečtěte si více o HTTPS a SSL certifikátech</a>.

en: OpenSSL support
cs_CZ: Podpora OpenSSL

en: Can the plugin use OpenSSL for secure connections and encryption?
cs_CZ: Může zásuvný modul používat OpenSSL pro zabezpečená připojení a šifrování?

en: Hide errors from visitors
cs_CZ: Skrýt chyby před návštěvníky

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
cs_CZ: Chybové zprávy mohou obsahovat citlivé informace o prostředí vašeho obchodu. Ty by měly být skryty před nedůvěryhodnými návštěvníky.

en: Error messages should not be shown to visitors.
cs_CZ: Chybové zprávy by se návštěvníkům neměly zobrazovat.

en: You can use the plugin in %s.
cs_CZ: Zásuvný modul můžete použít v %s.

en: The Gravity PDF integrations allow you to store your Gravity Forms submissions directly in the cloud.
cs_CZ: Integrace Gravity PDF vám umožní ukládat vaše položky Gravity Forms přímo do cloudu.

en: Theme
cs_CZ: Šablona

en: The name of the current active theme.
cs_CZ: Název aktuálního motivu.

en: Version
cs_CZ: Verze

en: The installed version of the current active theme.
cs_CZ: Instalovaná verze aktuálně aktivní šablony.

en: Author URL
cs_CZ: URL autora

en: The theme developers URL.
cs_CZ: URL autora motivu.

en: Child theme
cs_CZ: Podřízená šablona (Child theme)

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
cs_CZ: Zobrazí, zda je či není aktuální téma Child theme.

en: Parent theme name
cs_CZ: Název nadřazené šablony

en: The name of the parent theme.
cs_CZ: Název aktuálního motivu.

en: Parent theme version
cs_CZ: Verze nadřazené šablony

en: The installed version of the parent theme.
cs_CZ: Nainstalovaná verze mateřského tématu.

en: Parent theme author URL
cs_CZ: Adresa URL autora nadřazené šablony

en: The parent theme developers URL.
cs_CZ: URL vývojáře nadřazené šablony.

en: Active plugins
cs_CZ: Aktivní pluginy

en: Visit plugin homepage
cs_CZ: Navštívit stránku pluginu

en: Network enabled
cs_CZ: Síť je povolena

note: translators: %s: plugin author
en: by %s
cs_CZ: od %s

en: Display folder tree
cs_CZ: Zobrazení stromu složek

en: Go back to the start folder
cs_CZ: Přejděte zpět do úvodní složky

en: Loading...
cs_CZ: Načítám...

en: Search for files
cs_CZ: Vyhledávání souborů

en: and content
cs_CZ: a obsahu

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Sort options
cs_CZ: Možnosti řazení

en: Upload files
cs_CZ: Nahrát soubory

en: Select all
cs_CZ: Vybrat vše

en: Deselect all
cs_CZ: Odznačit vše

en: Download folder
cs_CZ: Složka ke stažení

en: Download selected
cs_CZ: Stáhnout vybrané

en: Copy to
cs_CZ: Kopírovat do

en: Share folder
cs_CZ: Sdílet složku

en: Thumbnails view
cs_CZ: Zobrazení miniatur

en: List view
cs_CZ: Zobrazit seznam

en: No options...
cs_CZ: Žádné možnosti ...

en: Refresh
cs_CZ: Obnovit

en: Scroll to top
cs_CZ: Posunout nahoru

en: Enter your e-mail address
cs_CZ: Zadejte váš email

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Login
cs_CZ: Přihlášení

en: Enter password
cs_CZ: Zadejte heslo

en: Unlock
cs_CZ: Odemknout

en: Selected
cs_CZ: Vybráno

en: Unselected
cs_CZ: Nevybrané

en: Reset filters
cs_CZ: Resetovat filtry

en: Saved
cs_CZ: Uloženo

en: Send
cs_CZ: Odeslat

en: selection
cs_CZ: výběr

en: Approve Collection
cs_CZ: Schválení sběru

en: You are about to approve this collection.
cs_CZ: Tuto sbírku se chystáte schválit.

en: Please note, that you won't be able to make changes to your selection after that.
cs_CZ: Vezměte prosím na vědomí, že poté již nebude možné výběr měnit.

en: Selected items:
cs_CZ: Vybrané položky:

en: Anything else you want us to know?
cs_CZ: Chcete nám ještě něco říct?

en: Approve selection
cs_CZ: Schválení výběru

en: Approve
cs_CZ: Schválit

en: Collection Approved
cs_CZ: Schválená sbírka

en: Thank you!
cs_CZ: Děkujeme!

en: The collection has been approved and a notification has been sent.
cs_CZ: Sbírka byla schválena a bylo odesláno oznámení.

en: You can now close this browser window.
cs_CZ: Nyní můžete toto okno prohlížeče zavřít.

en: Current Selection
cs_CZ: Aktuální výběr

en: Ai! Something has gone wrong and the selection has not yet been saved. Please try again, and if the problem persists, please contact us.
cs_CZ: Ai! Něco se pokazilo a výběr ještě nebyl uložen. Zkuste to prosím znovu, a pokud problém přetrvává, kontaktujte nás.

en: Upload requirements
cs_CZ: Požadavky na nahrávání

en: file(s)
cs_CZ: soubor(y)

en: Format
cs_CZ: Formát

en: Maximum size
cs_CZ: Maximální velikost

en: Files
cs_CZ: Soubory

en: File
cs_CZ: Soubor

en: Folders
cs_CZ: Složky

en: Delete file
cs_CZ: Smazat soubor

en: Try to upload the file again
cs_CZ: Zkuste soubor nahrát znovu

en: Remove from queue
cs_CZ: Odebrat z fronty

en: Abort upload
cs_CZ: Přerušení nahrávání

en: Start Upload
cs_CZ: Spustit nahrávání

en: Hi there!
cs_CZ: Dobrý den!

en: This is the latest summary of all the activites that are logged since %s
cs_CZ: Toto je nejnovější shrnutí všech aktivit, které jsou protokolovány od%s

en: No downloads found in this period
cs_CZ: V tomto období nebyly nalezeny žádné stažené položky

en: No activities found in this period
cs_CZ: V tomto období nebyly nalezeny žádné aktivity

en: View more activites (%s left)
cs_CZ: Zobrazit více aktivit (zbývá %s)

en: View all activites
cs_CZ: Zobrazení miniatur

en: More information about %s
cs_CZ: Více informací o %s

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
cs_CZ: Zásuvný modul %s je aktuální.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
cs_CZ: K dispozici je nová verze pluginu %s.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
cs_CZ: Nelze určit, zda jsou aktualizace dostupné pro%s.

en: Unknown update checker status "%s"
cs_CZ: Neznámý stav kontroly aktualizací "%s"

en: There is no changelog available.
cs_CZ: Není k dispozici žádný seznam změn.

en: Your Account is not verified. Please take a look at %sthis Article%s for more information how to verify your account
cs_CZ: Váš účet není ověřen. Podívejte se prosím na%sthis Article%s, kde najdete další informace o ověření vašeho účtu

en: You don't have the %s mbstring PHP extension%s enabled in your PHP configuration/package
cs_CZ: V konfiguraci/balíčku PHP nemáte povoleno rozšíření %s mbstring PHP%s

en: Multibyte string is required to handle (e.g.) non-Latin file names.
cs_CZ: Vícebajtový řetězec je vyžadován pro zpracování (např.) jiných než latinských názvů souborů.

en:  In most cases this can be enabled via your server configuration panel. Otherwise, ask your web host how to enable this extension for your server.
cs_CZ:  Ve většině případů lze tuto funkci povolit prostřednictvím konfiguračního panelu serveru. V opačném případě se zeptejte svého webového hostitele, jak toto rozšíření pro váš server povolit.

en: Cannot find .htaccess file in cache directory %s
cs_CZ: V adresáři mezipaměti%s nelze najít soubor .htaccess

en: Please check if the file exists on your server or copy it from the %s folder
cs_CZ: Zkontrolujte, zda soubor na serveru existuje, nebo jej zkopírujte ze složky %s

en: The cURL library of your server does not support TLS1.2 or TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.2 support or higher for this library
cs_CZ: Knihovna cURL vašeho serveru nepodporuje TLS1.2 nebo TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. To je vyžadováno rozhraním API pro vytvoření zabezpečeného připojení. Obraťte se na svého webhostitele a požádejte ho o aktualizaci knihovny curl a/nebo zapnutí podpory TLS1.2 nebo vyšší pro tuto knihovnu

en: The sharing permissions on this file is preventing you from accessing this shared link. Please contact the administrator to change the sharing settings for this document in the cloud.
cs_CZ: Oprávnění ke sdílení tohoto souboru vám brání v přístupu k tomuto sdílenému odkazu. Kontaktujte prosím správce, aby změnil nastavení sdílení tohoto dokumentu v cloudu.

en: Failed to copy.
cs_CZ: Nepodařilo se zkopírovat.

en: Google popout button
cs_CZ: Vyskakovací tlačítko Google

en: Activate the Google Pop Out button which is visible in the inline preview for a couple of file formats.
cs_CZ: Aktivujte tlačítko Google Pop Out, které je viditelné v inline náhledu pro několik formátů souborů.

en: The API has limited support for ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server when filters are configured for the module. Folders can be downloaded directly via the API if the module does not do any filtering.
cs_CZ: Rozhraní API má omezenou podporu pro vytváření souborů ZIP za běhu. Proto musí být soubor ZIP vytvořen (dočasně) na serveru při konfiguraci filtrů pro modul. Pokud modul neprovádí žádné filtrování, lze složky stahovat přímo prostřednictvím rozhraní API.

en: Crop thumbnails
cs_CZ: Vyříznout náhled

en: Crop thumbnails to a 1:1 format.
cs_CZ: Oříznutí miniatur do formátu 1:1.

en: Include system files
cs_CZ: Zahrnout systémové soubory

en: Display hidden system (dot) files (e.g. .DS_store, .config).
cs_CZ: Zobrazení skrytých systémových (dot) souborů (např. .DS_store, .config).

en: Finished
cs_CZ: Dokončené

en: Selecting files...
cs_CZ: Výběr souborů...

en: Almost ready
cs_CZ: Téměř dokončeno

en: ZIP creation failed unexpectedly
cs_CZ: Vytvoření ZIP souboru se neočekávaně nezdařilo

en: Downloading...
cs_CZ: Stahování...

en: Not yet linked to a folder
cs_CZ: Dosud spojené s složky

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view].
cs_CZ: Vezměte prosím na vědomí, že vložené soubory mají povolení k veřejnému sdílení [kdokoli s odkazem si je může prohlédnout].

en: Link to download
cs_CZ: Odkaz ke stažení

en: Dropbox App Key
cs_CZ: Klíč k aplikaci Dropbox

en: Only if you want to use your own App, insert your App Key here
cs_CZ: Pouze pokud chcete používat vlastní aplikaci, vložte sem svůj klíč k aplikaci

en: Dropbox App Secret
cs_CZ: Tajemství aplikace Dropbox

en: If you want to use your own App, insert your App Secret here
cs_CZ: Pokud chcete použít vlastní aplikaci, vložte sem své tajné informace

en: Use App Folder
cs_CZ: Použít složku aplikace

en: Is your App configured to only access the App specific folder?
cs_CZ: Je vaše aplikace nakonfigurována tak, aby přistupovala pouze do složky určené pro aplikaci?

en: Dropbox Account Settings
cs_CZ: Nastavení účtu Dropbox

en: Dropbox Team Folders
cs_CZ: Povol teamový disky

en: Allows you to access your Dropbox Team Folders if you are using a Business Account
cs_CZ: Umožňuje přístup k týmovým složkám Dropboxu, pokud používáte firemní účet

en: Please check your existing Shortcodes and Manually linked Personal Folders when changing this setting. Your root folder will not longer be your Personal Folder when Team Folders are enabled
cs_CZ: Při změně tohoto nastavení zkontrolujte své stávající kódy zkratek a ručně propojené osobní složky. Kořenová složka již nebude vaší Osobní složkou, pokud jsou povoleny Týmové složky

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed.
cs_CZ: Protože rozhraní API neposkytuje náhledy za běhu, zásuvný modul je generuje a ukládá lokálně. V případě potřeby můžete tuto složku vyčistit.

en: Read the full Privacy Policy if you have any further privacy concerns.
cs_CZ: Pokud máte další dotazy týkající se ochrany osobních údajů, přečtěte si celé Zásady ochrany osobních údajů.

en: Failed to load folder.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst složku.

en: Failed to load data in folder.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst data ve složce.

en: My files
cs_CZ: Moje soubory

en: The feature is disabled.
cs_CZ: Funkce je vypnutá.

en: Please check the sharing permissions for the OneDrive / SharePoint library to see if sharing is allowed.
cs_CZ: Zkontrolujte oprávnění ke sdílení pro knihovnu OneDrive / SharePoint, zda je sdílení povoleno.

en: No Access
cs_CZ: Žádný přístup

en: Edited
cs_CZ: Upraveno

en: %s edited the %s %s
cs_CZ: %s upravil%s%s

en: Make sure that the action is enabled.
cs_CZ: Zkontrolujte, zda je akce povolena.

en: Preview File
cs_CZ: Soubor náhledu

en: Edit File
cs_CZ: Upravit soubor

en: Open File in %s
cs_CZ: Otevřete soubor v%s

en: The API does not support ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server. For that reason, it is not recommended to enable this setting when you are working with large files or folders.
cs_CZ: Rozhraní API nepodporuje vytváření souborů ZIP za běhu. Proto je třeba soubor ZIP vytvořit (dočasně) na vašem serveru. Z tohoto důvodu se nedoporučuje toto nastavení povolovat, pokud pracujete s velkými soubory nebo složkami.

en: Edit Microsoft Office documents
cs_CZ: Úprava dokumentů Microsoft Office

en: Allow users to edit Google Documents and Office documents.
cs_CZ: Umožnit uživatelům upravovat dokumenty Google a Office.

en: Who can edit documents?
cs_CZ: Kdo může upravovat dokumenty?

en: Show last modified by
cs_CZ: Zobrazit naposledy upravil

en: Use ID3 metadata
cs_CZ: Použít ID3 metadata

en: Editable
cs_CZ: Editovatelné

en: Editable mode is only available for Office Docs.
cs_CZ: Editovatelný režim je k dispozici pouze pro dokumenty Office.

en: Keep last modified date
cs_CZ: Zachovat datum poslední změny

en: By default, the last modified date will be changed to the date/time when the file was uploaded. If you want to keep the original date, enable this setting.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení se datum poslední změny změní na datum/čas nahrání souboru. Pokud chcete zachovat původní datum, povolte toto nastavení.

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB).
cs_CZ: Maximální velikost souborů vybraných k odeslání (např. 100 MB).

en: Hello %s, you have been granted access to your folder. You can now view and download the contents of this folder. If you have any questions or need further assistance, please do not hesitate to contact us.
cs_CZ: Dobrý den %s, byl vám udělen přístup do složky. Nyní si můžete obsah této složky prohlížet a stahovat. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

en: File download URL
cs_CZ: Adresa URL pro stahování souborů

en: File can not be found
cs_CZ: Soubor nebyl nalezen

en: Order not found
cs_CZ: Objednávka nenalezena

en: Modified by
cs_CZ: Upraveno podle

en: This module is not available because the connected account is set to read-only mode. Please reconnect your cloud account using the correct permissions.
cs_CZ: Tento modul není k dispozici, protože připojený účet je nastaven do režimu pouze pro čtení. Znovu připojte svůj cloudový účet se správnými oprávněními.

en: Link to editable document
cs_CZ: Odkaz na upravitelný dokument

en: Share Personal Folder with user
cs_CZ: Sdílení osobní složky s uživatelem

en: Add the user's email address to the sharing permissions of the created cloud folder. The user will be able to access the folder directly through the cloud, not just through this plugin.
cs_CZ: Přidejte e-mailovou adresu uživatele do oprávnění ke sdílení vytvořené cloudové složky. Uživatel bude mít přístup ke složce přímo prostřednictvím cloudu, nikoli pouze prostřednictvím tohoto doplňku.

en: OneDrive / SharePoint Account Settings
cs_CZ: Nastavení účtu OneDrive / SharePoint

en: SharePoint Site Libraries
cs_CZ: Knihovny stránek SharePoint

en: Should the SharePoint Site Libraries be accessible via the plugin? Re-authorize the plugin with your account after changing this setting to make sure that the plugin is granted access with the correct scope.
cs_CZ: Měly by být knihovny stránek SharePoint přístupné prostřednictvím zásuvného modulu? Po změně tohoto nastavení znovu autorizujte zásuvný modul pomocí svého účtu, abyste se ujistili, že je zásuvnému modulu udělen přístup se správným rozsahem.

en: SharePoint Sites filter
cs_CZ: Filtr lokalit SharePoint

en: If you want the plugin to list only specific SharePoint sites, you can add the names of the SharePoint sites separated by a comma (,). Reducing the number of SharePoint sites that the plugin needs to monitor greatly improves performance.
cs_CZ: Pokud chcete, aby zásuvný modul zobrazoval pouze seznam konkrétních webů SharePoint, můžete přidat názvy webů SharePoint oddělené čárkou (,). Snížení počtu webů SharePoint, které musí zásuvný modul sledovat, výrazně zvyšuje výkon.

en: Thumbnail location
cs_CZ: Umístění miniatur

en: Deliver thumbnails directly from the OneDrive servers or store them on your own server. Storing the thumbnails locally can slow down the performance of the plugin.
cs_CZ: Miniatury můžete poskytovat přímo ze serverů OneDrive nebo je ukládat na vlastní server. Lokální ukládání miniatur může zpomalit výkon zásuvného modulu.

en: Via OneDrive servers
cs_CZ: Prostřednictvím serverů OneDrive

en: Via this server
cs_CZ: Prostřednictvím tohoto serveru

en: Switch to new Search API (Beta)
cs_CZ: Přechod na nové rozhraní API pro vyhledávání (Beta)

en: Does the search not return any files? Try switching to the new search API.
cs_CZ: Nevrátí vyhledávání žádné soubory? Zkuste přepnout na nové rozhraní API pro vyhledávání.

en: The plugin will generate thumbnails for Business accounts if enabled in the settings, and store them locally. You can purge that folder if needed.
cs_CZ: Zásuvný modul bude generovat náhledy pro firemní účty, pokud je to povoleno v nastavení, a ukládat je lokálně. Tuto složku můžete v případě potřeby vyčistit.

en: Logs
cs_CZ: Logy

en: Enable API log
cs_CZ: Povolení protokolu API

en: When enabled, all API requests will be logged in the file <code>/wp-content/%s-cache/api.log</code>. Please note that this log file is not accessible via the browser on Apache servers.
cs_CZ: Pokud je tato funkce povolena, budou všechny požadavky API zaznamenány v souboru <code>/wp-content/%s-cache/api.log</code>. Upozorňujeme, že tento soubor protokolu není na serverech Apache přístupný prostřednictvím prohlížeče.

en: Download API log
cs_CZ: Stáhnout protokol API

en: Download log
cs_CZ: Stáhnout záznam

en: Before we start: your Data & Privacy
cs_CZ: Než začneme: vaše údaje a ochrana osobních údajů

en: What data should the plugin access?
cs_CZ: K jakým datům by měl zásuvný modul přistupovat?

en: Begin authorization
cs_CZ: Zahájení autorizace

en: You can now authorize the plugin to access your %s account
cs_CZ: Nyní můžete autorizovat zásuvný modul pro přístup k vašemu účtu %s

en: You will be asked to grant the application the permissions as described below.
cs_CZ: Budete vyzváni, abyste aplikaci udělili níže popsaná oprávnění.

en: Allows the plugin to read the signed-in user's files.
cs_CZ: Umožňuje pluginu číst soubory přihlášeného uživatele.

en: Allows the plugin to read all files the signed-in user can access.
cs_CZ: Umožňuje pluginu číst všechny soubory, ke kterým má přihlášený uživatel přístup.

en: Allows the plugin to read, create, update and delete the signed-in user's files.
cs_CZ: Umožňuje pluginu číst, vytvářet, aktualizovat a mazat soubory přihlášeného uživatele.

en: Allows the plugin to read, create, update and delete all files the signed-in user can access.
cs_CZ: Umožňuje pluginu číst, vytvářet, aktualizovat a mazat všechny soubory, ke kterým má přihlášený uživatel přístup.

en: Allows the plugin to read documents and list items in all site collections on behalf of the signed-in user.
cs_CZ: Umožňuje pluginu číst dokumenty a položky seznamu ve všech kolekcích webů jménem přihlášeného uživatele.

en: Allows the plugin to edit or delete documents and list items in all site collections on behalf of the signed-in user.
cs_CZ: Umožňuje pluginu upravovat nebo mazat dokumenty a položky seznamu ve všech kolekcích webů jménem přihlášeného uživatele.

en: Allow the plugin to maintain access to the content on behalf of the user.
cs_CZ: Umožnit zásuvnému modulu udržovat přístup k obsahu jménem uživatele.

en: Allow the plugin to see your publicly available personal info, like name and profile picture.
cs_CZ: Povolte pluginu přístup k vašim veřejně dostupným osobním údajům, jako je jméno a profilová fotografie.

en: OneDrive for Business / Work Account
cs_CZ: OneDrive pro firmy / pracovní účet

en: Some permissions (typically .All scopes) may require administrator consent. Policies vary by organization.
cs_CZ: Některá oprávnění (obvykle všechny rozsahy) mohou vyžadovat souhlas správce. Zásady se liší podle organizace.

en: Continue with
cs_CZ: Pokračovat s

en: Almost done...
cs_CZ: Téměř hotovo...

en: This is the latest summary of all the activities that are logged since %s
cs_CZ: Toto je nejnovější shrnutí všech aktivit, které jsou protokolovány od%s

en: View more activities (%s left)
cs_CZ: Zobrazit více aktivit (zbývá %s)

en: View all activities
cs_CZ: Zobrazení miniatur

en: Shared Drives
cs_CZ: Sdílené Disky

en: Computers
cs_CZ: Počítače

en: Limited Support!
cs_CZ: Omezená podpora!

en: Shared with me
cs_CZ: Sdílel se mnou

en: Failed to create file.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit soubor.

en: App Folder - Only access files uploaded by the plugin
cs_CZ: App Folder - přístup pouze k souborům nahraným zásuvným modulem

en: App Folder - Limited Access
cs_CZ: Složka aplikací - omezený přístup

en: You are not authorized to add something in this directory.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k přidání něčeho do tohoto adresáře.

en: You are not authorized to add a file.
cs_CZ: Nejste oprávněni přidat soubor.

en: Can't create link
cs_CZ: Nelze vytvořit odkaz

en: %s searched for: %s
cs_CZ: %s vyhledával: %s

en: Failed to create shortcut
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit zástupce

en: Not all shortcuts could be created
cs_CZ: Ne všechny zkratky bylo možné vytvořit

en: Successfully added shortcut in new location
cs_CZ: Úspěšně přidán zástupce v novém umístění

en: Create new documents
cs_CZ: Vytváření nových dokumentů

en: Create new Google Documents via this module.
cs_CZ: Vytváření nových dokumentů Google prostřednictvím tohoto modulu.

en: Who can create documents?
cs_CZ: Kdo může vytvářet dokumenty?

en: Create shortcuts
cs_CZ: Vytvoření zkratek

en: Create shortcuts to files and folder.
cs_CZ: Vytváření zástupců souborů a složek.

en: Who can create shortcuts for files?
cs_CZ: Kdo může vytvářet zástupce pro soubory?

en: Who can create shortcuts for folders?
cs_CZ: Kdo může vytvářet zástupce složek?

en: Edit Google Docs and Office documents
cs_CZ: Úpravy dokumentů Google a dokumentů Office

en: Edit View
cs_CZ: Upravit pohled

en: What type of view should the editable document have?
cs_CZ: Jaký typ zobrazení by měl mít editovatelný dokument?

en: Minimalistic View
cs_CZ: Minimalistický pohled

en: Full view with toolbar
cs_CZ: Úplné zobrazení s panelem nástrojů

en: Delete to trash
cs_CZ: Smazat do koše

en: Place deleted items in trash instead of immediately deleting them permanently.
cs_CZ: Odstraněné položky umístěte do koše, místo abyste je okamžitě trvale odstranili.

en: This setting is experimental and can have unexpected results in combination with some settings.
cs_CZ: Toto nastavení je experimentální a v kombinaci s některými nastaveními může mít neočekávané výsledky.

en: Full View
cs_CZ: Zobrazit celé

en: Convert Documents
cs_CZ: Nahrát dokumenty

en: You can convert uploaded documents to Google Documents if the file format is supported.
cs_CZ: Pokud je formát souboru podporován, můžete nahrané dokumenty převést do Dokumentů Google.

en: Convert documents to Google Docs
cs_CZ: Převod dokumentů do Dokumentů Google

en: Convert following mimetypes
cs_CZ: Převést následující mimetypy

en: The new folder is in the template folder. Select another folder.
cs_CZ: Nová složka se nachází ve složce šablony. Vyberte jinou složku.

en: Raw module shortcode
cs_CZ: Zkratka modulu Raw

en: Edit this module via the Module Builder or manually via the raw code
cs_CZ: Upravte tento modul pomocí modulu Module Builder nebo ručně pomocí surového kódu

en: Please configure the module first
cs_CZ: Nejprve modul nakonfigurujte

en: Add shortcut
cs_CZ: Přidání zkratky

en: Editable with toolbar
cs_CZ: Možnost úprav pomocí panelu nástrojů

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view]. Google Docs can also be embedded in "Edit" mode. The sharing permissions are set to [anyone with link can edit].
cs_CZ: Vezměte prosím na vědomí, že vložené soubory mají povolení k veřejnému sdílení [kdokoli s odkazem si je může prohlédnout]. Dokumenty Google lze vložit také v režimu "Úpravy". Oprávnění ke sdílení je nastaveno na [kdokoli s odkazem může upravovat].

en: Important:
cs_CZ: Důležité:

en: Google Account Settings
cs_CZ: Nastavení účtu Google

en: Google Workspace Domain
cs_CZ: Doména pracovního prostoru Google

en: If you have a Google Workspace Domain and you want to share your documents ONLY with users having an account in your Google Workspace Domain, please insert your domain.
cs_CZ: Pokud máte doménu Google Workspace a chcete dokumenty sdílet POUZE s uživateli, kteří mají účet ve vaší doméně Google Workspace, vložte svou doménu.

en: If you want your documents to be accessible to the public, leave this setting empty.
cs_CZ: Pokud chcete, aby vaše dokumenty byly přístupné veřejnosti, ponechte toto nastavení prázdné.

en: Manage Sharing Permission
cs_CZ: Správa oprávnění ke sdílení

en: If you want to manage the file sharing permissions manually by yourself, disable this function. This can be useful for instance, when you are using this plugin in an intranet environment.
cs_CZ: Pokud chcete oprávnění ke sdílení souborů spravovat sami ručně, zakažte tuto funkci. To může být užitečné například v případě, že tento zásuvný modul používáte v prostředí intranetu.

en: Throttle to prevent resource complaints on budget hosts. The higher the value, the slower the download/stream when the proxy download method is used.
cs_CZ: Škrcení, aby se předešlo stížnostem na prostředky u hostitelů s omezeným rozpočtem. Čím vyšší je hodnota, tím pomalejší je stahování/stream při použití metody stahování přes proxy server.

en: Low
cs_CZ: Nízká

en: Medium
cs_CZ: Střední

en: High
cs_CZ: Vysoká

en: Restore Sharing Permissions
cs_CZ: Obnovení oprávnění ke sdílení

en: For files previewed by the plugin that require public sharing permissions, remove the public sharing permissions automatically after 1 hour.
cs_CZ: U souborů zobrazených v náhledu pomocí zásuvného modulu, které vyžadují oprávnění k veřejnému sdílení, se oprávnění k veřejnému sdílení po 1 hodině automaticky odstraní.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete only specific  %s files you use with this plugin. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes downloading, renaming, editing, deleting and sharing those plugin specific files via the plugin modules. The plugin is not able to access any content on your %s which is not uploaded via the plugin.
cs_CZ: Povolte zásuvnému modulu zobrazovat, stahovat, upravovat, vytvářet a odstraňovat pouze konkrétní %s soubory, které používáte s tímto zásuvným modulem. Žádáme o oprávnění `vidět`, abyste mohli soubory zobrazit prostřednictvím modulů zásuvného modulu. Oprávnění `vytvářet` je vyžadováno pro umožnění nahrávání nového obsahu na váš cloudový účet. Ostatní oprávnění jsou potřebná, abyste mohli spravovat soubory na svém cloudovém účtu. To zahrnuje stahování, přejmenování, úpravy, mazání a sdílení těchto souborů specifických pro zásuvný modul prostřednictvím modulů zásuvného modulu. Zásuvný modul nemá přístup k žádnému obsahu na vašem %s, který není nahrán prostřednictvím zásuvného modulu.

en: Allow the plugin to see and download all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can list the files through the plugin modules, the `download` permission allows your users to downloads files from your Google Drive.
cs_CZ: Povolte zásuvnému modulu zobrazit a stáhnout všechny vaše %s soubory a soubory, které s vámi sdílí. Oprávnění `vidět` požadujeme proto, abyste mohli soubory vypisovat prostřednictvím modulů zásuvného modulu, oprávnění `stahovat` umožňuje uživatelům stahovat soubory z vašeho Disku Google.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes renaming, editing, deleting and sharing your files via the plugin modules.
cs_CZ: Povolte zásuvnému modulu zobrazovat, stahovat, upravovat, vytvářet a odstraňovat všechny vaše %s soubory a soubory, které s vámi sdílí. Žádáme o oprávnění `vidět`, abyste si mohli soubory prohlížet prostřednictvím modulů zásuvného modulu. Oprávnění `vytvářet` je vyžadováno pro umožnění nahrávání nového obsahu na váš cloudový účet. Ostatní oprávnění jsou potřebná, abyste mohli spravovat soubory na svém cloudovém účtu. To zahrnuje přejmenování, úpravy, mazání a sdílení souborů prostřednictvím modulů zásuvného modulu.

en: Allow the plugin to see your primary %s email address. The email address will be displayed on this page for easy account identification.
cs_CZ: Povolte zásuvnému modulu zobrazit vaši primární %s e-mailovou adresu. E-mailová adresa se bude zobrazovat na této stránce pro snadnou identifikaci účtu.

en: This information will only be displayed on this page for easy account identification.
cs_CZ: Tyto informace se zobrazují pouze na této stránce pro snadnou identifikaci účtu.

en: Google Doc
cs_CZ: Dokument Google
